"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 43

  • 65 506
  • 755
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 8 098
Джаааан...❤❤❤











Олееее... Демет пристигай по-бързо... как само ме пипат....Scream


Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 15:34 от alex_94

# 631
  • Мнения: 731
Боже , боже ,Джанко загази яко , тези няма да му позволят да си почине нормално , ако на всяка крачка така  го причакват , и тези прегръдки и и хвърляния на врата , горкият направо го награбиха само като се показа .
Но не мога да си изкривя душата и да не кажа , че изглежда много готин и секси така неглиже  , а с бебчо направо ме разтапя и само там е пуснал усмивката си  Heart Eyes

Ха ,ха , феновете вече призовават Демет, да отива в Италия и да спаси Джан от тези неконтролируеми фенки  Joy

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 15:30 от LILI808

# 632
  • Мнения: 8 098
LILI, Hug той обича Италия и италианците, но едва ли е очаквал чак такава еуфория...Joy

В Италия в момента дават "Пълнолуние" и искат да го видят с Озге Гюрел...Neutral Face

От италианките :

Тези дънки ... прости ми греховните мисли,  Господи...JoyJoy





Олееее... Демет пристигай по-бързо... как само ме пипат....Scream

# 633
  • Мнения: 11 984
Като гледам кадрите с Джан и екзалтирани фенки ми се струва, че ще има нужда от охрана... Хич не му е лесно, всяка иска да го докосне, като гледам се нахвърлят и за целувка... Джан, Джан, какво ти дойде до главата....

Цялата тази истерия около Демет и Джан и на всяка цена да се докаже колко много са заедно ми идва too much. Наистина известността и славата неминуемо водят след себе си положителни и негативни усещания, но все пак трябва да се уважава и личното пространство на тези хора. А не всеки недорасляк добронамерен или не толкова да си навира носа в живота им. Но Джан Яман, явно си е такъв любезен и възпитан. Не знам как ще се измъкне за да стигне до летището по някое време... И да, очаквам снимка на Демет от някой терминал в най скоро време...Като гледам и татко Гювен намазва покрай славата на сина си...няма лошо...

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 19:47 от Slawena

# 634
  • Мнения: 731
Алекс така си е , ама и тяхното не е нормално , хвърлят се върху човека все едно им е приятелче .
За дънките и аз съм на същото мнение  Blush секси е момчето , какво да се прави има си красота и харизма в излишък  Heart Eyes
А за Озге , изобщо няма да споменавам какво мисля , че може да засегна някой  Blush

майко мила , докопали са се и до целувка безсрамниците , за бога това че е известен и популярен не го прави и общ и достъпен за мачкане и целуване , малко респект към личността му покажете за бога   - мале и аз запалих нещо ми се струва  Confused

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 15:49 от LILI808

# 635
  • Мнения: 8 098
LILI, Hug за сега удържа фронта, държи се смирено и любезно - истински джентълмен...Hands Plus1

Само гримасите му издават, че не обича да го докосват и да му налитат случайни хора...Open Mouth

А, можеше да се измъкне през задната врата на хотела, но чест му прави, че никога не е лъгал феновете си ...може да ги е хокал...Sunglasses

# 636
  • Мнения: 11 984
Колко ли мокри сънища е предизвиквал Джан Яман или Джан Дивит Embarassed Blush няма значение, кой от двамата във фенските фантазии Whistling

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 16:13 от Slawena

# 637
  • Мнения: 8 098
Ето и клюката от рускините, че Фарук Тургут е казал, че втори сериал с двойката Джан и Демет, той няма да снима ...🧐

# 638
  • Мнения: 11 984
Ето и клюката от рускините, че Фарук Тургут е казал, че втори сериал с двойката Джан и Демет, той няма да снима ...🧐



А какво, реалити ли ще гледаме Mr. Green

от Демет

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 17:20 от Slawena

# 639
  • Мнения: 731
Прекрасна снимка на Демет от Малдивите ,на модела и на фотографа - браво !
Това да не е нещо като код между тях , когато я хулеха и обиждаха покрай рекламата на заведението заедно с Анъл ,тогава Джан като жест на подкрепа постна също снимка от Малдивите .Сега се вижда , че той е в трудно и некомфортно положение и Демет също го подкрепя по този начин .Според мен това , което са преживели там е много лично , красиво и важно за тях , на което много държат и така си показват без думи своите чувства и подкрепа Grinning - малко лирическо отклонение от моя страна , но каква е истината само те си знаят .

# 640
  • Мнения: 8 098
Прекрасни спомени...😎

# 641
  • Мнения: 11 984
Джан Яман в Италия
Превода е на гугъл  Mr. Green
Скрит текст:
Сливането на Кан Яман в Италия!
Може ли Яман, който замина за Италия, беше посрещнат от любовниците си.  Crazy Crazy Crazy Crazy, мнОО бем баце зор ша съ упрайш с тях, нищо че си жИлезен  hahaha hahaha

https://www.gecce.com.tr/video-italyada-can-yaman-izdihami

# 642
  • Мнения: 8 098


Славе, 🤗 може и да е жИлезен, но и той дава фира...😂😂😂

# 643
  • Мнения: 11 984

Славе, 🤗 може и да е жИлезен, но и той дава фира...😂😂😂


hahaha hahaha hahaha
Тези италианки много напористи - бол ищах, чок мерак, ама Джан бей не се дава лесно Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 19:45 от Slawena

# 644
  • Мнения: 731
Въпреки , че изглежда много уморен , той все пак благодари на Неапол Heart

Общи условия

Активация на акаунт