Мнения за Ненов от "Шейново" и Тюфекчиева от "Майчин дом"

  • 14 128
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте момичета,
Аз нова във форума. Чета го с голям интерес и съм много благодарна, че го има. Чувстваме се като с приятелка на кафенце, когато чета споделените от Вас болки, преодоляни трудности и радостни постижения. На мен ми предстои лапаро имам шоколадова киста в л.яйчник и искам да забременея, но първо трабва да се преборя с тази гадост
Мисля за лапарото да е в Шейново. Още събирам мнения и смелост ако искате пишете ми.
Целувки на всички

# 16
  • Мнения: 1 840
Родих при д-р Ненов първото си дете - той ми спаси живота, бях на ръба. За това и тук ще използвам възможността да кажа огромното си БЛАГОДАРЯ! И горещо го препоръчвам, много е добър!

# 17
  • Мнения: 25
Здравей Маша,
аз също бях в твоята ситуация миналата година, та ще споделя моето мнение. Силно ти препоръчвам д-р Попов, Шейново- щом си решила да е там. Обстановката е много добра и сестрите са грижовни, зависи на кого ще попаднеш, де. Малко е дръпнат, наистина, на мен ми се накара да чета и да не задавам глупави въпроси, та след като изчетох много неща-се шашнах още повече, ама е голям специалист. Само дето е скъпо, въпрос на договорка е.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Здравейте! Понеже много от посещаващите този форум питат, за да си решат проблемите, а като го направят, не разказват какви са резулатите, реших да ви разкажа за решенията на моите проблеми.
Понеже, за първи път в живота си не можах да взема разумно решение, т.е. кой от двамата лекари да избера - хвърлях чоп и 4 -те пъти все се падаше Тюфекчиева. И така, казах си: "Значи късметът ми ще е с нея". Понеже ми откриха и дисплазия първа към втора степен на шийката, тя ми препоръча изгаряне с лазер и ми го направи през август. След 2 м. - през октомври, ми каза, че шийката ми е ок, но на прегледа бях в ову и не ми гледа кистата с ехографа. През ноември, кистата вече беше 36 мм на 43 мм и лекарката каза, че можело да не стане с лапароскопия и да се наложи да мине на лапаротомия. Изправи ми се косата. Пуснах друга тема и благодарение на съветите на някои съфорумки отидох при Попов, за когото всички казват, че бил дръпнат. Каза, че спокойно мога да мина с лапароскопия. Попов ми я направи преди близо 2 седмици. Сега съм си вкъщи и мързелувам. Тези дни трябва да си взема записа от операцията.
Благодаря на всички за съветите и мненията в тази тема!   bouquet

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
киа, много се радвам, че всичко при теб е вече ОК!   bouquet

Би ли ми дала някакви координати на д-р Тюфекчиева.  Praynig Адрес на частен кабинет и телефон или каквото ти знаеш по въпроса  Hug
Мерси  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 2 381
киа, много се радвам, че всичко при теб е вече ОК!   bouquet

Би ли ми дала някакви координати на д-р Тюфекчиева.  Praynig Адрес на частен кабинет и телефон или каквото ти знаеш по въпроса  Hug
Мерси  Simple Smile
Пратих ти всичките й координати на ЛС.

# 21
  • Мнения: 2 751
Здравейте! Понеже много от посещаващите този форум питат, за да си решат проблемите, а като го направят, не разказват какви са резулатите, реших да ви разкажа за решенията на моите проблеми.
Понеже, за първи път в живота си не можах да взема разумно решение, т.е. кой от двамата лекари да избера - хвърлях чоп и 4 -те пъти все се падаше Тюфекчиева. И така, казах си: "Значи късметът ми ще е с нея". Понеже ми откриха и дисплазия първа към втора степен на шийката, тя ми препоръча изгаряне с лазер и ми го направи през август. След 2 м. - през октомври, ми каза, че шийката ми е ок, но на прегледа бях в ову и не ми гледа кистата с ехографа. През ноември, кистата вече беше 36 мм на 43 мм и лекарката каза, че можело да не стане с лапароскопия и да се наложи да мине на лапаротомия. Изправи ми се косата. Пуснах друга тема и благодарение на съветите на някои съфорумки отидох при Попов, за когото всички казват, че бил дръпнат. Каза, че спокойно мога да мина с лапароскопия. Попов ми я направи преди близо 2 седмици. Сега съм си вкъщи и мързелувам. Тези дни трябва да си взема записа от операцията.
Благодаря на всички за съветите и мненията в тази тема!   bouquet
Попов е дръпнат, понякога и неприятен, но без съмнение е много добър хирург!  Peace
Скоро да се похвалиш с друго!  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 2 768
Здравейте! Понеже много от посещаващите този форум питат, за да си решат проблемите, а като го направят, не разказват какви са резулатите, реших да ви разкажа за решенията на моите проблеми.
Понеже, за първи път в живота си не можах да взема разумно решение, т.е. кой от двамата лекари да избера - хвърлях чоп и 4 -те пъти все се падаше Тюфекчиева. И така, казах си: "Значи късметът ми ще е с нея". Понеже ми откриха и дисплазия първа към втора степен на шийката, тя ми препоръча изгаряне с лазер и ми го направи през август. След 2 м. - през октомври, ми каза, че шийката ми е ок, но на прегледа бях в ову и не ми гледа кистата с ехографа. През ноември, кистата вече беше 36 мм на 43 мм и лекарката каза, че можело да не стане с лапароскопия и да се наложи да мине на лапаротомия. Изправи ми се косата. Пуснах друга тема и благодарение на съветите на някои съфорумки отидох при Попов, за когото всички казват, че бил дръпнат. Каза, че спокойно мога да мина с лапароскопия. Попов ми я направи преди близо 2 седмици. Сега съм си вкъщи и мързелувам. Тези дни трябва да си взема записа от операцията.
Благодаря на всички за съветите и мненията в тази тема!   bouquet
браво! и аз стискам палци скоро да се похвалиш с друга вест.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
браво! и аз стискам палци скоро да се похвалиш с друга вест.
Ами, ние досега не сме работили по въпроса за другата вест. Просто, когато пуснах тази тема, бях толкова шашната, че едно момиче ме посъветва да я пусна в проблемното и затова писах тук...

# 24
Здравейте! Понеже много от посещаващите този форум питат, за да си решат проблемите, а като го направят, не разказват какви са резулатите, реших да ви разкажа за решенията на моите проблеми.
Понеже, за първи път в живота си не можах да взема разумно решение, т.е. кой от двамата лекари да избера - хвърлях чоп и 4 -те пъти все се падаше Тюфекчиева. И така, казах си: "Значи късметът ми ще е с нея". Понеже ми откриха и дисплазия първа към втора степен на шийката, тя ми препоръча изгаряне с лазер и ми го направи през август. След 2 м. - през октомври, ми каза, че шийката ми е ок, но на прегледа бях в ову и не ми гледа кистата с ехографа. През ноември, кистата вече беше 36 мм на 43 мм и лекарката каза, че можело да не стане с лапароскопия и да се наложи да мине на лапаротомия. Изправи ми се косата. Пуснах друга тема и благодарение на съветите на някои съфорумки отидох при Попов, за когото всички казват, че бил дръпнат. Каза, че спокойно мога да мина с лапароскопия. Попов ми я направи преди близо 2 седмици. Сега съм си вкъщи и мързелувам. Тези дни трябва да си взема записа от операцията.
Благодаря на всички за съветите и мненията в тази тема!   bouquet
Киа лапароскопията е само наблюдение за диагностициране, ако по време на лапароскопия успоредно с наблюдението се премахне киста или друго това е вече лапаротомия - така че Попов също ти е направил лапаротомия, само че Тюфекчиева ти е казала.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
Киа лапароскопията е само наблюдение за диагностициране, ако по време на лапароскопия успоредно с наблюдението се премахне киста или друго това е вече лапаротомия - така че Попов също ти е направил лапаротомия, само че Тюфекчиева ти е казала.
Ами, доколкото четох и разбрах, има два вида лапароскопии - диагностични - при които само оглеждат, както ти пишеш, и оперативни - при които например махат кистите. При лапароскопията кистата се изгаря с ток, и при оперативната се работи през 3 малки отворчета, а при лапаротомията (т.нар. коремна операция, която си е кръвна) не се работи с ток, а правят един отвор в корема по-големичък, където е кистата някъде. Разпитах подробно Тюфекчиева, преди да се откажа от нея. Нейната версия беше, че при лапароскопския метод яйчникът се увреждал, защото се работело с ток и я беше страх от евентуално срастване с дебелото черво, да не вземе с тока, да го перфорира. Истината е, че при другия - лапаротомията можеше не само да ми увредят яйчника, ами да изрежат част от него, защото там си те режат...
Не искам да спорим. Просто пиша какво знам от прочетеното, и то не във форума от разни мнения, както и какво са ми обяснили лекарите, макар и не в пълни детайли. А и не мисля, че Попов ме е излъгал. Навсякъде в документите от болницата пише лапароскопия, а не лапаротомия...
 Hug

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 20:03 от kia

# 26
  • Мнения: 16
  Киа, напълно си права.
 Лапароскопията може да бъде диагностична или оперативна. А лапаротомията си е коремна операция.

# 27
Скъпа Киа, разбирам проблема ти , но исках и аз да си кажа мнението за Тюфекчиева. Трябва да ти кажа че се движа в лекарските среди и неведнъж чух че в областта си тя няма равна....пък и от личен опит се убедих че е изключително прецизна в диагностицирането и третирането на проблема , с който пациентката отива при нея. Изключителен професионалист. досега наистина не съм чула за по добър специалист в областта. колкото до лапаротомията и лапароскопията аз лично бих се доверила на Тюфекчиева, защото тя не държи на даден вид лечение само защото тя го назначила, но ти обяснява подробно как действа и какво представлява.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 2 381
Скъпа Киа, разбирам проблема ти , но исках и аз да си кажа мнението за Тюфекчиева. Трябва да ти кажа че се движа в лекарските среди и неведнъж чух че в областта си тя няма равна....пък и от личен опит се убедих че е изключително прецизна в диагностицирането и третирането на проблема , с който пациентката отива при нея. Изключителен професионалист. досега наистина не съм чула за по добър специалист в областта. колкото до лапаротомията и лапароскопията аз лично бих се доверила на Тюфекчиева, защото тя не държи на даден вид лечение само защото тя го назначила, но ти обяснява подробно как действа и какво представлява.
Благодаря ти много за информацията и за линка.   bouquet
Лапароскопията ми беше през декември, както съм писала по-горе в темата. Накрая си избрах д-р Попов от "Шейново". Сега съм на Диферелин. 
Hug

Общи условия

Активация на акаунт