Мнения за Ненов от "Шейново" и Тюфекчиева от "Майчин дом"

  • 14 129
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 556
Здравейте!! И аз искам да кажа колко безкрайно доволна съм от д-р Тюфекчиева!!! При мен само че операцията беше коремна (миомектомия), и след 3-часова операция ми спаси матката. Едва ли  повечето лекари биха се мъчили толкова - просто щяха да я махнат. Тя е невероятна - просто нямам думи. А докато бях в болницата - чух какви ли не страхотни отзиви за нея.
Който има нужда спокойно може да й се довери. При прегледа тя наистина не спестява нищо. И при мен нейната прогноза не беше добра. Но каза, че ще направи всичко възможно - и го направи!!!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 381
mira_m66 , при мен беше по-склонна на лапаротомия, както по-горе съм писала и аз избягах от нея. Медицината се развива и методите за лечение стават по-щадящи за пациентите, та затова толкова много исках лапароскопия, вероятността да има сраствания е по-малка и т.н.

# 32
  • Мнения: 556
Скъпа KIA, това че не си избрала д-р Тюфекчиева за операция изобщо не значи че си постъпила погрешно. Тя просто ти е обяснила  как би постъпила - как тя ще направи операцията най-добре. Което според мен й прави чест. Има някои, които изобщо не обясняват.
Най-важното е, че всичко е минало както трябва, по най-щадящия за теб начин.
А моето мнение ще си остане за нея много добро. Само аз си знам как съм прекарала дните от лошата прогноза до операцията. А сега, когато всичко е наред не може да не съм доволна. Пък и моята операция е друга - миома на матката.  Не съм искала да те обвинявам, че си сбъркала в избора си. Затова съм конкретизирала операцията. А доколкото знам  и апаратурата в "Майчин дом" наистина е старичка.
Най-важното е всичко да е наред! Независимо кой лекар го прави!!!

Общи условия

Активация на акаунт