138-ма гобленарска среща

  • 29 471
  • 752
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 413
Аз съм дотук:     

# 316
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
А аз до тук Simple Smile



# 317
  • sof
  • Мнения: 437
Прелестни! Нямам възможност за снимане. За ленът - много е приятно за шиене, аз не го намирам трудно. Напр. в БГ Милена стил продават, колкото и да е невероятно на фона на глупостите в списанието им и измислените им комплекти, и то от добро качество. Също Ади-таи, ако още съществуват. Най-ситно съм шила на 36кт и много приятно се получава. Верно, по-скъп е от аида, но ако е за "равномерка", има и не-ленени варианти на по-ниска цена, ама не знам дали внасят в БГ; те са памук, памук с полиестер, че и чист изкуственяк. Хубав е памук с лен (quacker).

# 318
  • Мнения: 2 433
А аз до тук Simple Smile

Скрит текст:


Аз съм влюбена! Наистина много, много, много ми харесва.

# 319
  • София
  • Мнения: 9 850
Темата се посъбуди, което е хубаво Simple Smile Аз още не мога да стигна до конеца и иглата, но скоро... Надявам се...
Засега само ви се възхищавам Simple Smile

# 320
  • Мнения: 352
Много добре напредвате, дами. Flowers Tulip
Не съм сигурна дали ще имам възможност да покажа в четвъртък, така че:
Преди
Скрит текст:
Сега:

Ново начинание:
От този месец и моето време драстично намалява, но все пак съм се надъхала да не зарязвам гоблените съвсем. Simple Smile

# 321
  • София
  • Мнения: 9 850

Само това мога да кажа... Прекрасен!

# 322
  • UK
  • Мнения: 200
Включвам се с осмият ми завършен гоблен. Не съм показвала етапи тук, но го показвам завършен:



# 323
  • Мнения: 352
Малко Сладко Коте, благодаря!
Ava*, направо блести и чак чувам Коледни звънчета! Flowers Evergreen Tree

# 324
  • София
  • Мнения: 9 850
Ей, момичета, ченето ми се откачи! Зяпам, зяпам и трябва някой да ми затваря устата, че ще лапна някоя муха.
Прекрасно е, Ава! Пренесох се там, очаквайки с нетърпение Коледа Simple Smile Може ли малко информация за фирма, име... Simple Smile

# 325
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Цветенце бяло, не само красиво, ами и толкова бързо!  bouquet
Пожелавам ти също така приятни моменти с рижавите приятелчета и виждам, че вече добре си започнала.


В последните снимки също безпогрешно се вижда голямата красота на Дим.

----------------------

Аз нося една дреболия, която, да е жива и здрава, отнема време точно като за половин малък гоблен.  Rolling Eyes




# 326
  • Мнения: 7 106
Бяло Цвете, Ava*, право в сърцето ме ударихте с тези Дименшънски красоти, пък даже Коледно-зимни!!! Красота, направо поглед не може да откъсне човек от тях!

nelka.nelka, ти си човек, който каквото и да пипне, създава красота. Ама от едно уж нищо и никакво, малко такова нещо, то пипнато, то аранжирано, то снимано! За захарно-сладките прелести и дума няма да отворя. Фен съм ти отдавна и ти се възхищавам от сърце!

Aetera, много смело напредваш с тази красота.!

Ако не ми мине котка път, тези дни ще покажа и аз етапче, сега тапицирам столове и шия подложки за масата Joy

# 327
  • UK
  • Мнения: 200
Много ви благодаря!! Оригинал на Дим е, не помня името, ще проверя и ще пиша допълнително. ❤

# 328
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Зоренце, лъчезарно момиченце, много е хубаво всеки път, когато се включваш  Heart Eyes
От теб винаги просто извира ентусиазъм и добро настроение и човек после дълго време си носи това усещане в себе си.

Аз напоследък оставих сладките неща да си починат, защото има още толкова друго интересно, което ми се прави; ето, гоблените дълго време ги бях замразила, защото се бях канализирала само в една посока и за друго не оставаше пространство.
Сега наваксвам. Flutter

А на теб - успех с всички хубости, които твориш със златните си ръце. Радвам се всеки път, когато видя нови снимки из съответните теми.

Едно дребничко, чака си място върху някоя картичка  Simple Smile


# 329
  • Мнения: 7 106
Нелка, благодаря от сърце!

Аз най-после сколасвам да покажа мижав етап, но ремонта свърши и сега го захапвам здраво :

Скрит текст:


п.п. Бяло Цвете , виждам че шиеш със стан. Какъв модел е твоят, колко е голям, би ли показала снимка. Или да обясниш  как точно шиеш с него. В ръце ли го държиш, на маса или е на стоика на земята?
Още на времето се бях навила да си взема стан, нокато не ми оставаше време за шиене постепенно идеята замря. Сега обаче пак се зачудих и нямам представа дали ще ми е удобно да променям начина си на шиене / шия само с гергеф/.
Ще бъда благодарна и за други мнения, сигурно е дъвкан въпроса доста често, ама …..който е отсъствал.....Flushed

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 20:43 от 3ори

Общи условия

Активация на акаунт