138-ма гобленарска среща

  • 29 660
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 610


pyypi е как малко си напреднала? Цяла милейди и сър са се показали:yum:




Хибискустова са чашките на Лука-с, нали? Много са красиви.


Nome благодаря за куража Joy
Хибискус много много нежни, чакам с нетърпение крайния резултат...

# 76
  • Мнения: 2 433
Вярвайте, не знам какво е. Първи гоблен ми е и го шия за подарък на мама, че тя е голям любител. Харесах го по снимка комплектован, с идеята да и го подаря на сватбата ми(31.08), но мноооого голям залък се оказа, та май ще е за коледа Grin

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И от мен напредък!
Лятото хич не върви гоблена Simple Smile 1 страница 2 месеца... тежко, тежко.

Скрит текст:


Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 08:56 от Aetera

# 78
  • Мнения: 2
Здравейте, нова съм във форума и се извинявам предварително, ако не пиша там където трябва. Търся схемата на Достойно есть, защото моята е с много лошо качество и нищо не се вижда.

# 79
  • Мнения: 7 106
Браво момичета, всички сте показали страхотни етапчета, с удоволствие оплакнах очи Heart Eyes.
Моля, не ми се карайте, ще мога да покажа чак утре, защото от три дни шкуря и боядисвам мебели на село и вечер съм парцал.

Elisaveta Atanasova 639505, покажи снимка на гоблена, името нищо не ми говори.

# 80
# 81
  • Мнения: 118
Хайде и аз да покажа малък напредък

# 82
  • UK
  • Мнения: 203
Всички показвате прекрасни неща!

Ето етап от моя чорап на Дим:



Трябва да се получи това:
Скрит текст:

А следващият ще е този:

Скрит текст:

Върви малко по-бавно от очакваното, въпреки усилията ми, но все ще има време, така че се надявам да успея да завърша поне тези двата до декември ( оптимистичният план беше 3-4).

# 83
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
като "прогледнат" става по-лесно. Simple Smile сякаш те гледат и ти казват "хайде, хайде"
Simple Smile

# 84
  • Мнения: 352
Добро утро. Няколко картички:

Скрит текст:






# 85
  • Мнения: 7 106
Ето етапче и от мен :
Скрит текст:

Трябва да стане ето това :
Скрит текст:

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 610
Колко хубава, приветлива, слънчева и уютна къщичка Heart Eyes
Прекрасно начало!
Да показваш Зори честичко! Радост за окото е!

# 87
  • Мнения: 1 119


 Аз не съм видяла, че има нова тема и си мисля, че всички сте на море Simple Smile Това си взех днес рамкирано, подарих го на дъщеря ми, защото каза- Мамо, това сме аз и ти Simple Smile Иначе се казва Красиви очи, аз умишлено съм изяла по 4-5 см от всички страни, да стане по-малък. Има ли някой опит с гоблен, в който се прави и френски възел- имам предвид, това не повдига ли стъклото, когато се рамкира после?

# 88
  • Мнения: X
Е, как, на море сме. Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз наваксах тук, колкото за месец, вечер, в къщи. В четвъртък ще покажа.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 580


 Аз не съм видяла, че има нова тема и си мисля, че всички сте на море Simple Smile Това си взех днес рамкирано, подарих го на дъщеря ми, защото каза- Мамо, това сме аз и ти Simple Smile Иначе се казва Красиви очи, аз умишлено съм изяла по 4-5 см от всички страни, да стане по-малък. Има ли някой опит с гоблен, в който се прави и френски възел- имам предвид, това не повдига ли стъклото, когато се рамкира после?

Много нежно!
Не повдигат стъклото френските възли. Аз се притеснявах да не стоят като сплескани, но всичко при мен изглежда наред:

Скрит текст:


Тичинките са френски възли.

Общи условия

Активация на акаунт