Интервално хранене/периодично гладуване/Fasting - тема 8

  • 46 821
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Има ли калория, фаста е нарушен.
За приложението нищо не мога да кажа, не го ползвам.

# 706
  • Мнения: 20
Има ли калория, фаста е нарушен.
За приложението нищо не мога да кажа, не го ползвам.
Благодаря!💐

# 707
  • Мнения: 6 992

Писахте и за приложението Body Fast - там вие задавате, какво искате да постигнете и то ви дава насоки как?


Ами горе-долу. В началото те пита каква е целта ти- да свалиш килограми, да подобриш имунната система и още нещо си. После ти дава режими, които да ти помогнат за тази цел. Но не ти пише някакви лични програми или нещо подобно, дори коуч (платената версия) пак показва само часове и евентуално някакви физически дейности .

# 708
  • Мнения: 12
Здравейте, има ли някой от вас, който е правил по-продължителен фаст, като 6-7 дена например ? Мисля да направя подобен фаст само не знам как да не кача обратно килограмите след това.

# 709
  • Мнения: 725
Има ли калория, фаста е нарушен.
За приложението нищо не мога да кажа, не го ползвам.
Благодаря!💐

Фаста действително се нарушава, но калориите са незначителни и не стопират отслабването в никакъв случай. Аз си пия кафе с мляко, просто си го смятам в дневните калории.

# 710
  • Мнения: 18 542
Здравейте, има ли някой от вас, който е правил по-продължителен фаст, като 6-7 дена например ? Мисля да направя подобен фаст само не знам как да не кача обратно килограмите след това.
Ако ядеш повечко ВХ, вероятно ще ги качиш отново. С други думи, за да не ги качиш, трябва да си оправиш храненето за постоянно.

# 711
  • Мнения: 20

Писахте и за приложението Body Fast - там вие задавате, какво искате да постигнете и то ви дава насоки как?


Ами горе-долу. В началото те пита каква е целта ти- да свалиш килограми, да подобриш имунната система и още нещо си. После ти дава режими, които да ти помогнат за тази цел. Но не ти пише някакви лични програми или нещо подобно, дори коуч (платената версия) пак показва само часове и евентуално някакви физически дейности .
Много благодаря! Свалих и аз платената версия табда видим какво ще постигнем😂😂😂

# 712
  • Мнения: 7 736
Здравейте, има ли някой от вас, който е правил по-продължителен фаст, като 6-7 дена например ? Мисля да направя подобен фаст само не знам как да не кача обратно килограмите след това.
това ще си е гладуване, не фаст
пробвай ден ям/ден не ям,
има инфо на първа страница eat/ stop eat май се казва

# 713
  • Мнения: 3 010
Кафе с малко мляко може. За плодов сок във водата- не е ок според мен, даваш Ha тялото фруктоза. Половин лимон във водата не е проблем.

Последна редакция: нд, 22 мар 2020, 12:59 от Teodora Yolcheva

# 714
  • Мнения: 667
Тежки поражения, след по-дългото седене вкъщи 63.4кг, а бях свалила до 60. Причината си е в мен, разбира се, ям си на корем по 2 пъти на ден и дума не може да става за фаст. Днес 36-часов, яд ме е на себе си, ама много, да видим докъде ще стигне мотивацията. Хубав ден и бъдете здрави Hug

# 715
  • Мнения: 6 992
Аз изпуснах само миналата седмица петък, защото събота дарих кръв и трябваше да съм яла. Засега не съм качила, тази седмица ще си следвам пак приложението, имам 2 дни по 24 часа и 5 дни свободен режим Grinning Ще видим как е положението накрая. Досега съм свалила 8 кг.

# 716
  • Мнения: 7 736
и аз на 36часов днес
много е трудно по цял ден вкъщи и да не се яде Sad

# 717
  • Мнения: 3 010
Питах и в НВВМХ темата, но и тук. Ако някой има опит с моята ситуация, ще съм благодарна да сподели опит. Аз съм с БМИ 22.5, т.е. не се водя с наднормено тегло, но не се харесвам на тези килограми. Храня се много здравословно, правя и фастове, но не мога да постигна значителен напредък.
Имам ИР и поликистозни яйчници.
Единственото, което ми хрумва, са по-продължителни фастове, но всякакви препоръки са ОК.

# 718
  • Мнения: 823
По колко часа са ти фастовете ,колко пъти седмично ?

# 719
  • Мнения: 3 010
Най-често 16-18 часа, всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт