Азиатска козметика и грим 11

  • 31 481
  • 770
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 326
Вит.С серума 35лв!? Излагат се

Да, за цените няма да коментирам. Няма да си купя нищо от ДМ с тези надценки

# 556
  • Мнения: 1 990
Joy
Тези серуми вариант super size (60 ml) са към $15 в jolse!
А 30 мл. са $8 в ebay!

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 15:51 от Catalano

# 557
  • Мнения: X
От ДМ да си ги мажат, аз си обичам митниците Grinning

# 558
  • Мнения: 1 795
На it's skin от цветната серия не са лоши серумите. Специално съм ползвала този с вит.с и зелен чай и още един син нещо антиейдж. От маските имат много приятна серия хиалуранови със супер чист състав, златните пачове за очи (въпреки че тук сигурно ще са 60лева), wedding dress кремът.
Интересно ми е на ХадаЛабо какво ще вкарат и дали ще е оригиналния състав, защото той е пълен с парабени (като повечето японски козметики). It'skin са си насочени към западния пазар и там мисля, че няма да има разлика.
Независимо от всичко е супер, че в банановата ни република започва все повече да се чува за корейска козметика. Само за 1 година има страхотно раздвижване.

# 559
  • Мнения: 429
За фрий подаръка от йесстайл, мога само да кажа, че поне 10-15 мин след поста ми, го имаше в наличност. После заспах... и в 10 без малко, вече го нямаше.

Нямам намерение да се доверявам на ДМ за корейска козметика.
Теди, аз мисля че ще е автентична, но вероятно на по-високи цени.

Автентична, ама произведена за ЕС и с променен състав, според тукашните забрани и разпоредби. Disappointed



Имаше и други неща, но не съм снимала всичко. Някой дали е ползвал тези серуми и ако да би ли споделил впечатления?
Ууу има тестери! Не бих купила, но бих отишла да пробвам за ориентир.

# 560
  • Мнения: X
Ще ходя да си пресипя направо Laughing

# 561
  • Мнения: 429
Да си споделя мъката - днес минах през пощата, там ме чакаха 2 безпрепятствено минали пратки и една митническа честитка People Eyes...
Задържаната пратка е от йесстайл, за сефте ще ми е да си възстановявам разходите. Който вече е минал по този път, може ли да ми каже как обяснява пред китайците, допълнителните такси за представителство от бг пощи. Това brokerage fees ли се води? Какво пишете в comment секцията, при попълване на формуляра в сайта?
Ще съм благодарна за разяснения тук или на лични, както прецените.

И също се чудя дали декларацията за стойност, публикувана на сайта на бг пощи, е задължителна. Досега не съм попълвала такава, а и не е ли тяхна работа да си я попълват, според предоставените данни/докумрнти от мен... За какво им се плаща иначе?!

# 562
  • Мнения: 13 380
Dm  да си ги държат на тези цени и да си ги мажат, за hada labo  и аз съм любопитна какво ще вкарат.

Момичета, мedipeel крема за шия с тонер ли го нанасяте или направо.

За срещата - 31 август събота от 12.00 часа.
Ще помоля, който ще идва да пусне по 1 лс до четвъртък вечерта, за да знам за колко човека да запазя маса.

# 563
  • Мнения: 48
Момичета,някой да има мнение за тази  MISSHA https://www.ebay.com/itm/MISSHA-Cho-Bo-Yang-BB-Cream-50ml-SPF30-PA/392249003329  ?Ползвам друг на Missha сега ,но цвят 21 ми е малко светъл,а 23 със сигурност ще е тъмен, а при този ,който загледах има и 22.

# 564
  • София
  • Мнения: 20 180
Момичета, мedipeel крема за шия с тонер ли го нанасяте или направо.
Аз го нанасях като последна стъпка, т.е. след всичко, което слагам и на лицето. Но започнаха да ми излизат подкожни пъпки по врата, а и не видях някакъв резултат, та засега съм го спряла за известно време.

# 565
  • Мнения: 947
И аз чакам същият крем за шия, дано не ми излязат пъпки! Някой друг ползва ли го? И как?

# 566
  • Мнения: 1 795
Ice, спокойно няма да ти излезат пъпки.  Много го ползваме и сме супер доволни. Важно е обаче шията също да се почиства като лицето.
Ако не става въпрос за хормонално акне или алергия има само 2 причини за избиване на пъпки: прехранване и лошо почистване.
Как ползвам- нанасям вечер след крема за лице, като разнасям от деколте до контура на лицето

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 18:06 от Viola Tarakanova

# 567
  • Мнения: 429
Ово е од македонскиот ДМ Joy

Зле сме, щом и те са ни изпреварили.

Сигурно някакви такива неразпознаваеми опаковки ще дойдат насам. А за съдържанието изобщо не ми се и мисли.

# 568
  • Мнения: 947
Viola, а преди крема за лице другите неща, които ползваш нанасяш ли ги и на шията? Аз по принцип да, също и на ръцете остатъка. Иначе е хвалено кремчето на Medipeel, а виждам вече първи признаци на отпускане по шията.

blixa и аз не разпознавам опаковката.

Някой беше писал, че му е свършила маската на Beauty of Joseon, а я харесал много. Има я на Тайм дийл в Джолсе сега. И JM solution имат 30% намаление. Чудя се на маските с прополис..

Не е истина колко пъти го редактирам този пост! Joy Само исках да ви кажа, че нямам търпение за мега дийл. Не че ми трябва нещо, ама дреболийки ми се искат, примерно, червила, спирали..

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 18:38 от 🌻Ice🌻

# 569
  • Мнения: 1 795
И аз така- всичко разнасям и на шия, и ръце, но съм със суха кожа и търпи.

Общи условия

Активация на акаунт