Азиатска козметика и грим 11

  • 33 121
  • 770
  •   1
Отговори
# 570
  • Русе
  • Мнения: 681
Възстановяване на митнически такси от YesStyle.
Споделям какво направих аз.

Влизам от линка Customs Fee refund от съобщението за направена поръчка в email-a.Попълвам данните,от падащотото меню избирам Tax refund.Прилагам снимки на касовата бележка и стикера от митницата върху самият пакет.Постарах се да се вижда и номера на поръчката.Currency claim amount - написах сумата в долари,а в скоби в лева.Comment - поясних,че едната сума е customs fees,а другата VAT(ддс).
Не съм уточнявала какво включват митническите такси и не ви съветвам да обяснявате.На касовата бележка не пише нищо конкретно!😉
Обработиха ми искането за един ден без никакви въпроси.

Успех!

# 571
  • Мнения: 429
Sissi 81, безкрайно съм ти благодарна за подробното обяснение! Heart
Имаше опасност да се оплета, като пате в кълчища.

Момичета, мисля си за срещата - сега е момента някой нещо ако иска да разменя, да тества и прочие. Само давам идеи, нямам нищо конкретно предвид Cocktail

# 572
  • Мнения: 1 795
Сиси, златна си Hug
Аз уж нямаше да поръчвам, накрая съм с 3 пратки от Yesstyle та да видим с колко ще  изтегля късата клечка.

# 573
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Мега дийл, момичетаа!!! Grinning

# 574
  • Мнения: 924
http://jolse.com/product/md-g9skin-grapefruit-vita-peeling-pad-1 … p;display_group=1
или http://jolse.com/product/md-secretkey-lemon-sparkling-peeling-pa … p;display_group=1
Някой, мнения за това? Свършват ми червените падове на Косерекс итрябва да се запася с нови.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 11:03 от parusheva

# 575
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз поръчах това......
Чак преди малко видя, че тая "захар" е сапун, ама няма да го канселирам, че имам и други неща хаха



# 576
  • Мнения: 62
момичета, аз с питане за тази слънцезащитаhe History of Whoo Gongjinhyang Sun Stick Waterproof SPF50+ PA+++ 30g, имате ли отзиви. И тези падове Wish Formula C450 Bubble Peeling Pad 4ea, еднократно ли се ползват ?

# 577
  • Мнения: 3 634
https://jolse.com/product/md-pyunkang-yul-a-theraphy-cleanser-500ml/21672/
Чудя се това дали ми трябва.
Добра/лоша дума, за да отменям поръчката овреме?

# 578
  • Мнения: X
Мега дийл, момичетаа!!! Grinning
Лошо, лошо момиче Laughing

# 579
  • Мнения: 13 502
The ant, ако размислиш, че не ти трябва, насреща съм да го взема, в оперативка и съм и не мога да поръчвам, само тайничко хвърлям око на темата.

# 580
  • Мнения: 348
момичета, аз с питане за тази слънцезащитаhe History of Whoo Gongjinhyang Sun Stick Waterproof SPF50+ PA+++ 30g, имате ли отзиви. И тези падове Wish Formula C450 Bubble Peeling Pad 4ea, еднократно ли се ползват ?

Падовете могат да се използват няколко пъти, до свършване на пяната.
Докато се наканя и нещата, които искам се изчерпаха, ще пробвам утре пак.

# 581
  • Мнения: 3 634
The ant, ако размислиш, че не ти трябва, насреща съм да го взема, в оперативка и съм и не мога да поръчвам, само тайничко хвърлям око на темата.
Благодаря, приемам го като добра дума. Стискам палци да приключиш бързо, много е лошо, когато служебните ангажименти пречат сериозните неща в живота.
Скрит текст:
Поръчах го на  адрес извън България, че след края на ваканцията няма да сме тук. А и спестявам лудницата с митниците.

# 582
  • София
  • Мнения: 118
Ох, при мен служебните ангажименти направо замряха с този мега дийл и това постоянно вмъкване на нови продукти в офертите...не мога да спра да разлиствам Weary

Някой ползвал ли е SIORIS You Look So Young Night Cream: http://jolse.com/product/sioris-you-look-so-young-night-cream-50ml/17543/. Ако може да сподели впечтления...
Преди време една влогърка толкова много го превъзнасяше, че ми се е закотвило в съзнанието и само чакам да го намалят по-значително. И най-накрая настъпи момента Laughing

# 583
  • Мнения: 429
Ох, и аз съм от бавните, докато се наканя и начудя, пак изтървах сума неща.
Засега това ми е улова:


А пък Pyunkang Yul A Theraphy Cleanser ми седи в количката от поне час и не мога да реша.
Някой с проблемна кожа ако се чуди за къшъна на Troiareuke - добър е, особено на тая цена. Блазни ме, ама имам един отворен и един резервен, стига лакомия Joy

Накрая да вземем да си организираме един групов излет до митницата...

# 584
  • София
  • Мнения: 20 212
Ако не става въпрос за хормонално акне или алергия има само 2 причини за избиване на пъпки: прехранване и лошо почистване.
Шията и деколтето винаги почиствам като лицето, освен това начинът ми на почистване е един и същ преди и по време на ползване на крема, така че едва ли е това. Аз също си помислих, че може би съм прехранила, но в момента ползвам доста по-богат крем от Медипийл и нямам подобен проблем...

Нищо не взех от Мега дийла, всичко, което харесах, беше с ниацинамид, а имам непоносимост към него.

Общи условия

Активация на акаунт