Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 969
  • 847
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравейте,мами Simple Smile Какви витамини за кърмачки пиете  и бихте препоръчали? Благодаря !

Аз пия Pregnacear за кърмачки. Simple Smile

# 241
  • Мнения: 3 284
Витамини пия пренатал на джеймисън, понеже такива ми останаха от бременността, имам и една рекламна опаковка допелхерц актив мама и тях мисля да изпия. Иначе за ротавирусната - ние я сложихме в 6-та седмица, а другите ваксини ще ги разсрочим. Така ще имаме ваксина в 8, 10 (ротавирусна втори прием), 12, 16, 20, 24 и 28 седмица. На мен педиатърката ми предложи да ги разсрочим още на домашното посещение след болницата.

# 242
  • Мнения: 314
След 24 часа чакане потния тест излезе отрицателен няма муковисцидоза,но ацидозата е 5 пъти потвърдена но не намират причина.дойде професор Близнакова от варна прегледа го и ни транспортираха във варна.За сега не намират източника на заболяването,но искат да повторят потния тест ,а мен че е страх да не даде друг резултат.Оффф по тея болници откачам,поне тук разрешават свиждания по стайте,не че някой ще дойде,но поне таткото може да го вижда.Та така момичета ние продължаеаме с борбата и се надявам скоро да открият причината и да я лекуваме.

# 243
  • Мнения: 861
След 24 часа чакане потния тест излезе отрицателен няма муковисцидоза,но ацидозата е 5 пъти потвърдена но не намират причина.дойде професор Близнакова от варна прегледа го и ни транспортираха във варна.За сега не намират източника на заболяването,но искат да повторят потния тест ,а мен че е страх да не даде друг резултат.Оффф по тея болници откачам,поне тук разрешават свиждания по стайте,не че някой ще дойде,но поне таткото може да го вижда.Та така момичета ние продължаеаме с борбата и се надявам скоро да открият причината и да я лекуваме.
На на , всичко ще се оправи..имай вяра!

# 244
  • Мнения: 262
Някой има ли идея с какво мога да си мажа белезите от шевовете след норнално раждане? Още имам някак си диаконфорт и едно опъване и понякига сърбеж.. Може би трябва да мине време да заздтавее съвсем кожата, ама ми е много кофти вече.

# 245
  • Мнения: 2 559
Na_na, с вас сме! Всичко ще се оправи! Имай вяра! 🍀

Аз пия Прегнакеър за кърмачки с Омега-3.

# 246
  • Мнения: 285
Na_na много се радвам, че теста е отрицателен. Това беше най-важно. Не се отпускай, много ти се насъбра на теб и на малкия герой, чакаме само добри новини от тук нататък

# 247
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
На На, с теб и Искрен сме, ще се справите, само не губи вяра.

Мег, цикатридина дали няма да ти помогне. При мен няма никакъв дискомфорт, щом падна последния конец  нищо повече не съм усетила, но изпръсках два флакона цикатридина.

Витамин и аз не пия, мислех си да си взема, но в крайна сметка се отказах.

# 248
  • Мнения: 370
Na_na,ще открият откъде идва проблема. Лутането от болница в болница ми е добре познато и е ужасно отчайващо. Едо по едно нещата ще се наредят. Не мисля,че са допуснали грешка в теста. А Искренчо как е,по-жизнен ли е?
Тези ваксини и аз ги мисля,но нещо не ги измислям😕

# 249
  • Мнения: 60
На НА  с теб и с малкия сме. Вярвам, че ще има развитие и ще е към по- добро.

# 250
  • Мнения: 262

Мег, цикатридина дали няма да ти помогне. При мен няма никакъв дискомфорт, щом падна последния конец  нищо повече не съм усетила, но изпръсках два флакона цикатридина.
Ох, абе и аз изпръсках 2, ама явно не са помогнали

# 251
  • Мнения: 1 694
На на, в Терапия ли сте? В кое отделение? Пиши ако имаш нужда от нещо.

# 252
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896

Мег, цикатридина дали няма да ти помогне. При мен няма никакъв дискомфорт, щом падна последния конец  нищо повече не съм усетила, но изпръсках два флакона цикатридина.
Ох, абе и аз изпръсках 2, ама явно не са помогнали

Защо не пробваш със смрадлика да измиваш. Действа много добре на кожата и много ми облекчава хемороидите, би трябвало и за белега да е добре.

# 253
  • Мнения: 314
На на, в Терапия ли сте? В кое отделение? Пиши ако имаш нужда от нещо.
 

В терапията сме в детско отделение на 5 тия етаж,и.ам голяма нужда от подкрепа.Бих се радвала някой ден да се запознаем лично с майчета от Варна

# 254
  • Мнения: 232
Нана с теб сме всички! Аз от вчера съм във Варна, ако имаш нужда от помощ пиши. Записах си час за преглед, защото пт два дена имам и аз някаква странна болка. Даже снощи като станах да храня малката ме дръпна много силно от лявата страна и много ме сърби около белега. Вече 48 дена и продължавам с това жълто течение Cry
Моята бебка вчера грам не спа от 13 до 22. Не знам сигурно от смяна на климата Пловдив .. Варна.
Вече не знам по колко да и давам мляко, един път яде 60мл , после 160, после 100.... още не мога да я хвана точната и доза Rage  Вашите бебета оригват ли се постоянно след всяко хранене, защото ми пропуска понякога и не знам дали да се притеснявам от това нещо или е нормално?

Общи условия

Активация на акаунт