Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 697
  • 847
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 135
Нормите са ориентировъчни, все пак важно е колко и как наддава спрямо началното си тегло. При мен бебко се роди 3880 г. и 52 см., сега на 2 месеца е 6 кг. и 60 см.,. За всеки месец е наддал по около килограм и е пораснал с по 4 см. на месец, което е добре. Храни се добре и е здрав , което е най-важно. Нормално първите месеци най-много наддават, някои по-бързо , други по-бавно. 

# 841
  • Мнения: 784
Pinks, ще ти го пратя на лично по-късно, че да не го натрапвам тук Simple Smile

И аз бих помолила, ако е удобно.

# 842
  • Мнения: 1 694
Pinks, ще ти го пратя на лично по-късно, че да не го натрапвам тук Simple Smile

И аз бих помолила, ако е удобно.
Не намирам откъде се прикачва екселски файл на лично съобщение, така че ако искаш ми прати имейла си и ще ти го пратя там Simple Smile

# 843
  • Мнения: 262
Ненчо на 2 месеца беше 60см 6750гр и педиатърката не е обяснявал, че е над нормата. Изцяло на кърма е, мисля да захранван на 6 навършени по ЗВБ. Та ще трябва първо да седи сам и тогава ще яде. Така или иначе до 1 годинка ако е кърмено основно кърма си трябва
Вико беше с абсолютно същите размери на 2 месеца. Беше качил последно 1.500. Сега като го гледам сякаш с всеки ден расте. И вече е съвсем голямо бебе, не се налага да му държа главичката. Той се роди почти 4 кг и явно ще си върви голям.
Аз мисля да захранвам след 6 месец, но пак ще видим и как ще минат следвсщите месеци. Много ми е страшно и на мен това захранване.
Моят мъж си е спокоен както винаги. Въобще не му е проблем да го остави да плаче по цял ден. Добре, че мама никога няма да го остави да плаче Grinning

# 844
# 845
  • Мнения: 439
Здравейте, мами! За пръв път се включвам и имам въпрос. Още от раждането бебка има зачервяване по клепачите / на капилярчета стои/. Всички казват, че минавало с времето но вече повече от 2 месеца минаха и нищо... Някой имал ли е такъв проблем?

# 846
  • Мнения: 232
Здравейте, мами! За пръв път се включвам и имам въпрос. Още от раждането бебка има зачервяване по клепачите / на капилярчета стои/. Всички казват, че минавало с времето но вече повече от 2 месеца минаха и нищо... Някой имал ли е такъв проблем?

И моята бебка има на едното око и малко на нослето. Това са родилни петна и минават до годинката

# 847
  • София
  • Мнения: 1 296
Мале кой спомена за хващане на очи моето бебе по същия начин. След среща с един колега пищене яко, а тя по принцип е супер спокойна направо щях да пукна.
Дадох проба поне за акито, сега чакаме.
И при нас таткото е спокойния. Трябваше той да я роди, хах с много по стабилна психика е от моята.
И като хванат очи после баете ли им някак си, как минава?

Общи условия

Активация на акаунт