Любители на кучета - 96

  • 22 701
  • 756
  •   1
Отговори
# 540
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Да, няма да е коректно да е там и да разсейва другите кучовци. А Аксел реагира ли или е още с бебешкия акъл и не му прави впечатление? По-добре да говориш, отколкото да трупаш в себе си.

# 541
  • Мнения: 2 127
А аз мернах една рожденничка във фейса и искам да й пожелая много да си слуша четирикракото съкровище!
Ние с Денис си работим без лакомства, но яко съм го настъпила с играчките. Искаш играчка? Стой мирен. Не стоиш? Няма играчка!
Не мога да кача снимка от телефона...

# 542
  • Мнения: X
Ами много я ближеше днес, сега е навирил пишка, но според мен гледа много повече с очакване да храна, отколкото Джина, не мисля, че й се впечатлява чак толкова много.
Ние имаме едно приятелче, то е кастрирано, с него ок ли е да се събират или пак ще го дразни? Т.е.сега само двете да си ходим 20 дни на разходка или може с кастрирани момчета и момичета да се събират?

Дааа, рожденичката да ни е жива и здрава! Пращам й страшно много обич!

# 543
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Според мен няма проблеми да се събира с кастрирани, но другите с женски да кажат, че аз съм от мъжката страна  Mr. Green
Да е здрава рожденичката, която и да е тя! Весели разходки с нейното другарче и желая!

# 544
  • Мнения: 2 911
Ей я рожденничката с любимия звяр:
Скрит текст:
Благодаря момичета! 🤗😘
Духче може с кастрирани мъжки да я разхождаш. Макс не обръща внимание на разгонените женски. Подушва ги и толкоз му е интереса. 😁

Последна редакция: пн, 19 авг 2019, 21:42 от Sivi

# 545
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Тъкмо се чудих коя ли е рожденичката.
Честита да си! Много здраве, положителни емоции и любов! Иии разбира се, да се слушате с този хубостник. Kissing Heart Heart

# 546
  • Мнения: 3 044
Sivi, честита да си! Много любов и здраве и за теб, и за красавеца!
ПС. Ти си като кукла! Много красива!
ПС2. Все мацки в тази тема Heart

# 547
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Честит рожден ден, Sivi! Много сте хубави!
Аз влизам за малко кураж, записала съм час за кастриране вдругиден и ми е свит стомахът на топка. Чак не мога да спя. Ама май няма начин, последния път направи фалшива бременност с доста силно изтичане на мляко. Не знам следващия път да не стане по-зле... Много ми е притеснено, ще остане за една нощ под наблюдение, добри специалисти са, но тя как мрази дори да минава оттам...Cry. Знам, че е рутинна операция, знам всичко, но не исках да я подлагам на това.

# 548
  • Мнения: 3 044
Всичко ще е наред, Кафе! Стискам палци! Да пишеш, когато си я вземеш, че всичко е наред!

# 549
  • Мнения: 14 081
Честит рожден ден, Sivi! Много здраве и любов ти желая! Birthday
Кафе, нормално е това, което изпитваш. Всеки родител се притеснява за детето си. Stuck Out Tongue Winking Eye

Чакам с нетърпение деня, когато синеочка отново ще си има "коса".

# 550
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Сиви, честита да си❤

Кафенце, всичко ще мине и замине ❤

# 551
  • Мнения: 22 867
Sivi,много красива двойка сте с Макс, ама много! Heart Eyes Crazy Heart Eyes Жива и здрава да си, щастлива и късметлийка! Hug bouquet Няма да си признавам колко време гледах снимката...... Simple Smile

'Кафе с мед',как да си спокойна? От нас с Рекс - бързо да минава всичко и момичето да го забрави. И Рексун хич не обича да ходи в клиниката, жива мъка си е, когато се налага.

Dara888, аз така и не разбрах къде няма "коса" синеочка, но като гледам на снимката всичко си има момичето и си изглежда чудесно. Peace

# 552
  • Мнения: 10 606
Когато сте отишли на море без кучето, варианта да го компенсирате... Smile

# 553
  • София
  • Мнения: 460
Честит рожден ден, Сиви! Здраве и само хубави емоции ви желая и на двамата! Flowers Hibiscus

Прекрасна снимка!

А пък синеочка с това око е просто фантастична!

Кафе, нормално да се притесняваш, но всичко ще мине както трябва. И аз го мислих Оскар две нощи преди кастрацията, шашках се, а то се оказа толкова бързо и лесно - сутринта го заведох, на обяд го взех, беше си съвсем добре и изобщо не разбра какво му се е случило. Стискам ви силно палци!

# 554
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Sivi, прекрасни сте!
Кафе, стискам палци! Ще чакам да кажеш след това . И нашето е същото диване - полудява само като влезе, чак срам ме хваща.

Общи условия

Активация на акаунт