Любители на кучета - 96

  • 22 623
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 253



Честит празник на всички четириноги приятели !

# 721
  • Мнения: 3 044
Честит Ден на Кучето!

# 722
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Честит празник на нашите верни другари!

Доста добре си прекарвате с Рейн май. Споделяй още снимки. Heart

# 723
  • Мнения: 494
Честит празник и от Макс 🥰

# 724
  • Мнения: 3 044
Честит празник на нашите верни другари!

Доста добре си прекарвате с Рейн май. Споделяй още снимки. Heart

По-скоро аз си прекарвам добре, той си седи в бунгалото. Нещо е хем много горещо, хем има безумно много хора тук, учудващо за края на сезона и на плаж през деня не го взимам . Мислих,че ще е по-празно,ама тц - Арапя е пълна хах, само дето законът за шума е стигнал и до тук, та на бийч бара не им е позволено след 10 да усилват музиката, с някакъв компромис за петък и събота..

# 725
  • Мнения: X
Много са прекрасни!

Знаете ли къде мога да прочета за промените, които настъпват в разгонени женски? Поведенчески имам предвид. Шушана е във фаза "давам". Не ме отразява за нищо почти, не иска да си яде гранулите (ама за това аз съм виновна, взех някакъв боклук на пюрина от фантастико, че нямах наблизо магазин като се усетих, че е свършила храната). Скимти, все иска на двора, нощес излиза два пъти, една такава бавна е, ама пък на разходка души и дърпа за трима. Изобщо малко ми е трудна тия дни.

# 726
  • Мнения: 2 903
Духче нямам женска, но в главата в момента на Джина и се върти само и единствено заплождане. Баш в периода на “даване” не я тормози с команди, защото и ти ще се изнервиш и тя няма да изпълнява нищо.
Flame виждам добре си изкарвате с момъка. Жалко, че има много хора на плажа и не може и той да се любува на морето и пясъка.
Показаните муцуни ще ги изям всичките 🐶😍
По-късно се залавям с колажа и новата тема.

# 727
  • Мнения: 5 592
.... Шушана е във фаза "давам". .... Скимти, все иска на двора, нощес излиза два пъти, една такава бавна е, ама пък на разходка души и дърпа за трима. Изобщо малко ми е трудна тия дни.
Във фаза "давам" на една приятелка кучето беше прескочила оградата да се предложи ( успешно) на съседското вързано на синджир куче. Имайте едно на ум Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 13:27 от Трапезица

# 728
  • Мнения: X
Ох значи съм постъпила правилно, че я оставих у дома. Тя така ме молеше да остане на двора с другите, но прецених че е по-добре да си остане горе

# 729
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Фаза "давам" трае два-три дни и наистина са неудържими. Но аз никога не я пускам от каишката през целия период на кървене, така съм най-спокойна.

# 730
  • Мнения: X
Аз по принцип не я пускам. Само в двора или в други затворени пространства. Ами при нея вече й е трети ден. Започна в неделя, имахме на гости нашето приятелче, Арго, но той е кастриран. На него му даваше, въпреки че ние постоянно скачахме да ги разтърваваме. Но пък и добре си подиграха. Вчера не съм я извеждала извън двора, но днес сутринта на разходка се предложи на един левент.
Иначе и сестра ми дойде нещо да ми донесе от село и стана Джина лае Аксел, Арго пази Джина и лае Аксел и изобщо горкият Аксел. Голям, лигава, много добър и смешен, а пък му се накараха всички.

# 731
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ами при нея вече й е трети ден.
Утре-вдругиден ще спре да се дава и ще им се кара. Кира става много лоша, като реши, че вече не иска - не им дава да я доближат изобщо, кряска, зъби им се, много е смешна, точно като истерична девственица.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 10 527


😂😂😂😂😂

Сори, гони ме лигнята. 🤗

# 733
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
А, esstela, бързо да поправиш мястото на ножницата! Духче, бащата на Ози се казва Арго.

# 734
  • София
  • Мнения: 829
Почти цяла тема съм пропуснала,бяхме на море обаче без Фея и Бети,откакто се прибрахме са залепени за нас като гербови марки Laughing

Честито на всички празнували със закъснение.
Духче,остави Джина намира,криво й е ,абе като жена в цикъл,кво да разправям Grin

Дойдох да се оплача след спор в една фейсбук група ,много възмушение има в мен от стопани на кучета.Хигиенните навици са голям препъни камък.Валят съвети на кило да се топи муцуната в пишканото,да се плясва през муцуната ,дупето и кво ли не ,направо се шокирах,кога станаха толкова нетърпеливи хората и искат всичко с бой и потупване да постигат?

Общи условия

Активация на акаунт