Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (89) - август 2019

  • 116 649
  • 2 461
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 2 485
И аз сутринта получих смс за Марети, малко по-късно ми звъннаха да ме питат дали ще мина до пощата да си взема пратката Joy големи са сладури!
Е, ще мина, удобно ми е.

# 1 321
  • Мнения: 3 020
Куриера ми се обади отпред блока.
Одеалото взех . Много тясно, не ми харесва особено, ама пък нямам никакво за тая цел,тъй че бива!
Може ли линк към ДЗП, моля

https://www.dzp-danoniada.com/

# 1 322
  • Мнения: 629
И аз си получих одеалото от Марети. Не ми хареса, с изключение на цвета. Нямах sms, директно ми звънна куриерът от Булпост. На документите телефонът ми беше объркан, а адресът непълен. Не знам как са открили моя номер, за да се обадят, върху сгрешения беше драскано с химикал, но пък адресът не беше допълнен, а съм сигурна, че винаги диктувам и етаж, и номер на апартамент.
Дано всички да си получат наградите, че голям хаос сътвориха 😀 Simple Smile

# 1 323
  • Мнения: 642
Може ли линк към играта на Pringles за колонки до кога е и вкакъв диапазон се регистрират кодове:)

# 1 324
# 1 325
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Някой от Варна да си е получил другите награди от симпли?
Аз ги получих вчера,с Лео експрес.В кварталния магазин я има играта на Теди.При покупка на два сока, ти дават талон, към който залепваш касовия бон.Куфара е много хубав,среден размер.
тъкмо  ми се обадиха, че са на адрес сигурно с двете награди.

# 1 326
  • Мнения: 6 529
Докато се оплача, че нищо не съм получила от Симплито и куриерът ми се обади, че след 2 мин щял да бъде на адреса  Mr. Green Grinning Laughing

# 1 327
  • Мнения: 428
С колко бележки участвате в ДЗП
4 бележки с 5 продукта общо

# 1 328
  • Мнения: 2 005
По традиция, от вчера съм извън града и като се започна едно обаждане на куриери, не мога да им смогна, днес продължават. Като се приберем ще започне едно обикаляне из града да си събирам наградите.
Иначе, поздрави от чуждото море.

# 1 329
  • Мнения: 982
Лятна кампания на летище Варна и летище Бургас:
https://burgas-airport.bg/index.php/bg/shop-and-dine/campaigns

# 1 330
  • Мнения: 1 457
От Морени регистрирах 2x5 опаковки и не успях да взема слушалки.
Няма да опитвам повече, защото мъж ми не ги хареса тези вафли и няма да го мъча с тях.
Вчера си спечелих чашка от Кола, от тези новите, във формата на кенче. Много й се радвам, такава съм нямала до сега.

# 1 331
  • Мнения: 2 614
По традиция, от вчера съм извън града и като се започна едно обаждане на куриери, не мога да им смогна, днес продължават. Като се приберем ще започне едно обикаляне из града да си събирам наградите.
Иначе, поздрави от чуждото море.
Хахахах, същата работа и при мен Simple Smile
Явно са чакали да отидем някъде и да започнат да разнасят наградите Simple Smile

# 1 332
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Днес си получих и моето одеяло.Всичко беше наред с данните.Нищо друго не чакам.Време е за нови игри и награди.

# 1 333
  • Мнения: 1 262
Най- после съм със слушалки от морени при регистрирани 25 кода.Още чакам наградите от симплито спечелени на 21.06.

# 1 334
  • Мнения: 549
 Игра на Бочко с покупка бебешки пелени. https://www.igraiteispechelete.com/archives/7124

Общи условия

Активация на акаунт