Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (89) - август 2019

  • 116 749
  • 2 461
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: X
БЛАГОДАРЯ, че споделихте! Стигнах 95лв. Като пазарувате онлайн доставката не се покрива от ваучера. Начислява се 4.50лв.
В Sport Depot доставката ми беше безплатна. Само си избрах офис на Еконт. В Дистрикт не съм пазарувала, защото ми се струва скъпо и размерите са малки. Явно там се плаща.
Моите кодове на Морени ще си ги пазя, тези слушалки са като Троя. Трудни за завладяване. Joy Чакам бъг и от тях.

# 1 501
  • Мнения: 1 779
Днес 2 капачки регистрирах и двете по 5лв. ми дадоха.

# 1 502
  • Мнения: 1 776
добре де, нещо странно - имам ваучери - 1 по 20лв и 2 по 10лв и в Дистрикт за всеки код имам отделен код за намаление, това значи ли че ако искам да си поръчам нещо за 100лв ще мога да ползвам само кода за 10лв например, или някъде трчбва да чакам да ми се натрупат и тогава...

# 1 503
  • Мнения: 669
Май спря да пуска вече.Сега регнах 1 код и изписа сори Simple Smile

# 1 504
  • Мнения: 36 666
Току що още 5 лв от намерена капачка Simple Smile Аз не искам да се набутвам с повече коли, но ако дава така, може да взема едно стекче Simple Smile

# 1 505
  • Мнения: X
добре де, нещо странно - имам ваучери - 1 по 20лв и 2 по 10лв и в Дистрикт за всеки код имам отделен код за намаление, това значи ли че ако искам да си поръчам нещо за 100лв ще мога да ползвам само кода за 10лв например, или някъде трчбва да чакам да ми се натрупат и тогава...

 още докато ги печелиш те пита да ги натрупа ли или на момента ще го вземеш.
Явно ти си ги заявяваш на момента ,но спокойно момичетата писаха по напред че може да се използват по няколко валчера за една поръчка.
И аз достигнах 95лв. (мъжо ще остане доволен)

# 1 506
  • Мнения: 14 820
Един приятел открил две и ми ги прати-10 и 20 лв ми пусна. Супер! 🤗

# 1 507
  • Мнения: X
аз купих 5 коли и си направих 95лв. Wink
днес е хубав ден

# 1 508
  • Мнения: 14 150
Във фейса тече реклама на Каменица. Под капачката може да откриеш символ за кенче или тениска. Само дето в коментарите ги плюят, че няма откъде да си получат наградите.

# 1 509
  • Мнения: 14 820
Мда,спря да дава. Със сикрет направихме бартер,но три поредни вкарах и не пусна нищо. Ще запазя за друг ден. 😃 Дано пак да има валеж.

# 1 510
  • Мнения: 2 518
Май наистина спря. От 4 кода, само 1 спечели, но пък за късмет 20лв Simple Smile

# 1 511
  • Мнения: 2 291
Благодаря още веднъж, че споделихте!
Току-що ми пусна 2 по 20 на профила на ММ.

# 1 512
  • София
  • Мнения: 488
Вярно ли момичета, във входа събираме капачки, направо ме сърбят  ръцете да ги преровя! хахаха

Аз съм преравяла и то даже не в моя вход, а във вход, където бях на гости. На тръгване си седнах на стълбите с тубата с капачки и наснимах кодовете, които намерих Wink   

# 1 513
  • Мнения: 2 518
А всичко кодове ли ви отчете накрая?
Н профила на ММ трябваше да са 35лв,обаче ми пише: Ваучери 30лв.
Не че и на това не съм доволна, де Simple Smile

# 1 514
  • Мнения: 1 204
БЛАГОДАРЯ, че споделихте! Стигнах 95лв. Като пазарувате онлайн доставката не се покрива от ваучера. Начислява се 4.50лв.
В Sport Depot доставката ми беше безплатна. Само си избрах офис на Еконт. В Дистрикт не съм пазарувала, защото ми се струва скъпо и размерите са малки. Явно там се плаща.
Моите кодове на Морени ще си ги пазя, тези слушалки са като Троя. Трудни за завладяване. Joy Чакам бъг и от тях.
Аз също пазарувах в sport depot, но доставката е до адрес.

Общи условия

Активация на акаунт