Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (89) - август 2019

  • 116 888
  • 2 461
  •   2
Отговори
# 1 515
  • софия
  • Мнения: 25 977
Ако заявя получаване на ваучер, на адрес ли се получава? Пише, че ще изпратят на мейл, но нямам нищо. Проверила съм джънка.

И аз, и мъж направихме максимума днес Simple Smile

Редактирам се: излиза ми в съобщения в профила, но мейл все така няма.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 14:55 от zvаnchе

# 1 516
  • Сливен
  • Мнения: 4 254
Благодаря за кодовете,за Морени.В момента не мога да отговарям на съобщенията-не знам защо ,изписва ми грешка.Та на въпроса на Anyyyone ,не съм решила.А на Ивайло- за сега е тайна.Wink

# 1 517
  • Мнения: X
Ако заявя получаване на ваучер, на адрес ли се получава?

И аз, и мъж направихме максимума днес Simple Smile

не той ти е в профила , изглежда като бар код има и буквички за онлайн пазаруване.
Ако е в реален магазин покупката ти просто го сканират и той се отчита

# 1 518
  • Мнения: 14 851
Реших да пробвам пак с двата от първите 5 кода и ми даде още един от 5 лв. Станаха ми 40лв,но другите ще ги запазя за сега. 🤗  

# 1 519
  • Мнения: 5 435
И аз си заявих ваучера за 95лв, много съм доволна! От профила на ММ засега 5лв, току що регистрирах един код!
Благодаря Ви ,че споделихте. На обяд мъжът ми си купил кенче Кола, казах му само да съм те видяла, ще купуваш само пвц Sweat Smile Той пък не вярва, че мога да спечеля, глупости били. Само да му видя физиономията довечера! Sweat Smile Иначе се затрупах с няколко фанти, кола и спрайт! Sweat Smile

# 1 520
  • Сф
  • Мнения: 10 784
Ако заявя получаване на ваучер, на адрес ли се получава?

И аз, и мъж направихме максимума днес Simple Smile

не той ти е в профила , изглежда като бар код има и буквички за онлайн пазаруване.
Ако е в реален магазин покупката ти просто го сканират и той се отчита
Точно така, сега говорих с кока кола.
Може накуп да се използват.Защото аз си ги заявявам на момента и ми се натрупват в профила.Например имам пазар от Спорд депо за 200 лв и ми отбиват 95 лв от ваучерите.
Аз ще ходя на място , имам спортни стоки да купувам.Май ще пращам мм за още 2 коли, че съм на 75 лв

# 1 521
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 186
Прочетох, че може да се ползват до 19.10 ваучерите. Това " заяви сега" означава, че ще получа кода за сканиране в профила си, нали? А не че в момента ще ги харча? Да взема да си ги заявя да си стоят на профила да не ми ги вземат с този ваучеропадеж😏😁

# 1 522
  • Мнения: 478
Аз също имам имейл от Фенси, че вместо колонка съм с външна батерия. По - доволна съм. Но не пише трябва ли отново да връщам някакъв мейл с данни?

# 1 523
  • Мнения: X
Прочетох, че може да се ползват до 19.10 ваучерите. Това " заяви сега" означава, че ще получа кода за сканиране в профила си, нали? А не че в момента ще ги харча? Да взема да си ги заявя да си стоят на профила да не ми ги вземат с този ваучеропадеж😏😁
да точно така и аз така направих за по сигурно Simple Smile  Wink

# 1 524
  • у нас
  • Мнения: 5 741
И аз заявих ваучер от колата.

# 1 525
  • Мнения: 1 777
Спря да пуска, 4 поредни и нищо

# 1 526
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Спряха кранчето май Joy
Напече жегата и пресуши извора... Joy

# 1 527
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Май, май... Който сварил, сварил...

# 1 528
  • София
  • Мнения: 272
  Имам мейл от Фенси, с външна батерия съм. Но я предпочитам пред колонка. В Спаркс достигнах лимита 95 лв. Малко се позатрупах с кола и фанта, но няма да е излишна. Благодаря, че споделихте.

# 1 529
  • София
  • Мнения: 1 168
Sparx-a май наистина пуска днес повече. Току що от 5 капачки ми пусна последователно 2х5 лв. Имам още 5 капачки, но спирам за днес. Grinning
Беше ми тъмна Индия, но го разгадах My Sparx. За половин месец успях да вдигна нивото от 6 на 19.
Издайте тайната.
Ами занимавам се ежедневно с MySparx като тийнейджър. Grinning Споделям мигове, за да печеля баджове. Като спечеля бадж отправям предизвикателство, от което могат да се спечелят 7500 точки опит. Отделно споделям story-та, за да печеля още точки опит. Отговорям на предизвикателства отправени от други участници. Голяма занимавка е, но не ми отнема чак толкова време освен, че трябва да е всеки ден. Grinning Отскоро го подхванах. От 2 години си стоях на 6то ниво, което дори не знам как съм достигнала без нито 1 споделяне на каквото и да било.
П. С. Не знам бъгнал ли се е или ме обича днес, но току що ми даде от 5 поредни капачки 20, 10, 5, 5 и 5 лв. Направих 95 лв. и приключвам. Който има капачки да се пробва. Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт