Слави Трифонов

  • 10 708
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 632
Мисля, че референдумът, който беше заедно с някакви избори, не беше неговият - беше иницииран от президента, май. Спомням си, че в нашия град си имаше място, в киното, и там се събираха подписи, около един месец беше горе-долу.

# 76
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Слави Трифонов отдавна си прави устата да влиза в парлмента. Ситуацията е такава в България, че всеки по-известен би могъл да се яви на избори и да спечели доволно количество гласове. Като нищо Слави Трифонов ще влезе в парламента.
А шоуто му не съме гледала от много години и дали е на екран или не ми е все тая.

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 14:10 от Ceca

# 77
  • Мнения: 34
Грешите. https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D1%84%D0%B5%D1%80%D0% … 0%B8%D1%8F_(2016)

Мисля, че референдумът, който беше заедно с някакви избори, не беше неговият - беше иницииран от президента, май. Спомням си, че в нашия град си имаше място, в киното, и там се събираха подписи, около един месец беше горе-долу.

# 78
  • Мнения: 9 475
Само ако вземе и Годжи! Иначе твърдо не! Trollface

# 79
  • Мнения: 1 536
Щом като можем да имаме за премиер в три поредни правителства ,един пожарникар.Що па да не си го направим и Слави такъв? Аз го харесвам. Simple Smile
От времената на КуКу Бенд ми е даже мнооого симпатичен .
Не го намирам за по- неспособен или по-ниско интелигентен от сегашните или миналите управляващи и въобще политиците ни !
И други могат да станат политици. Даже и аз. Сегашните са некадърни,корумпирани и навързани като свински черва. Дръпнеш един, ще ги повлечеш всичките

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 15:54 от скитниче

# 80
  • Мнения: 632
Грешите. https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D1%84%D0%B5%D1%80%D0% … 0%B8%D1%8F_(2016)

Мисля, че референдумът, който беше заедно с някакви избори, не беше неговият - беше иницииран от президента, май. Спомням си, че в нашия град си имаше място, в киното, и там се събираха подписи, около един месец беше горе-долу.

Да, така е. Вярно, първо по тези пунктове се събираха подписи, които той внесе в парламента, там промениха въпросите му, и референдумът беше заедно с изборите.

# 81
  • Мнения: 2 749
"Шут на мутрите ' - това ми хареса! Спомням си, когато застреляха Васил Илиев, че Слави рИва в национален ефир, как убиват достойни българи. Явно от тогава се изявява като морален стожер на нацията.

# 82
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Скитниче,  newsm65
А да помниш случайно колко хора избегаха от него с двеста?! И то интелигентни хора, не да кажеш нещо, нали.. И Камен, и Марта, и Август Попов.. Що ли?!

# 83
  • Мнения: 2 199
Марта и интелигентност жднб

# 84
  • Мнения: 31 244
Марта и интелигентност жднб
Нали?! Mr. Green

# 85
  • Мнения: X
Щях да се залея с кафе заради интелигентността на Марта и Август.

# 86
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Далеч по-интелигентни са от него. Да не говорим за сценаристи, певци, балетисти. Що ли? Август може да е сякакъв, ноооо прост не е. Камен? Милошев?Те не са един и двама.

# 87
  • Мнения: 9 475
Август може да е сякакъв, ноооо прост не е. Камен? Милошев?Те не са един и двама.

Нье, нье, ньееее! Мол'ти са! Как се спря баш на тях? Освен Камен, другите са...Flushed

# 88
  • София
  • Мнения: 28 690
Слави Трифонов отдавна си прави устата да влизасе в парлмента. Ситуацията е такава в България, че всеки по-известен би могъл да се яви на избори и да спечели доволно количество гласове. Като нищо Слави Трифонов ще влезе в парламента.
А шоуто му не съме гледала от много години и дали е на екран или не ми е все тая.
Да, явно наскоро си е намерил купувач.

# 89
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Август може да е сякакъв, ноооо прост не е. Камен? Милошев?Те не са един и двама.

Нье, нье, ньееее! Мол'ти са! Как се спря баш на тях? Освен Камен, другите са...Flushed
за Милошев да не съм чула лоша дума  Simple Smile А е и доста успешен. Набара си една незапълнена ниша и си действа доста добре там. Не се пъне за Парламента.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт