Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 178
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 080
  • На топло
  • Мнения: 4 130
От друга страна з Кейт и Уилям можеха да пътуват с влак не е толкова страшно Лондон - Абърдийн Simple Smile

Кейт и Уилям вече са в Балморал, но МегитУ и Харко наистина могат да се метнат на влака, Бабет нали и без това ги чака за чай. Wink
Те нали се отчетоха за партито на РД на Мегиту 😂.
Колко пъти ще ходят😜.

# 1 081
  • Мнения: 626
Екологичната ми отбивка, беше не за да изкарам някого чист като сълза, а за да покажа лицемерието на журналистите. Обзалагам се, че тези дето пискат най-много не правят нищо за да намалят собствените си  вредни емисии и няма да се лишат от луксозния си живот, коли и почивки на Карибите. За мен те са истинските лицемери.

# 1 082
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Е това сега е друго, всички групово при баба, тъкмо се стопли и те на север хукнаха Wink

# 1 083
  • Мнения: X
С икономии няма да стане,трябва науката да спаси климата,който напоследък се държи по-зле от климактериум.


Това няма да стане, той си се променя циклично, трябва да се напасваме ние и кой оцелял-оцелял. По-слабите видове ще изчезнат, по-сините ще се приспособят. Някои богаташи ще се принудят да си продадат именията на първа линия на загуба и като цяло ще си оцелеем, както сме го правили в последните няколко милиона години.
Харко, Мегито и останалите селебрита си правят лесен пиар като врещят колко ги е грижа за планетата. Печелят последователи, продават си стоката, четкат се един друг и си зареждат банковите сметки. Лицемерие от най-високо ниво.

# 1 084
  • Мнения: 6 877
Оф, честно казано грам не ме вълнува дали Мегън или Кейт ще спасяват планетата. Струва ми се нагло, понеже си плащаш някъде да ти се компенсира отпечатъка да си правиш каквото искаш. Лицемерно е. На фона на глупости като това за двете деца... Ако някой го намира за умно и честно - добре. Аз не го намирам.
Елизабет ли не даваше интервюта?  Много умно решение. По-добре да мълчиш и да те мислят за глупав, отколкото да си отвориш устата и да убиеш всички съмнения. Всеки знае, че ако тръгнеш да се обясняваш твърде много, има опастност думите ти да се интерпретират по много начини. Пък после журналистите криви, драскачите по форуми и сайтове криви, бг-мамите - злобни. Важи за цялото им гнездо на оси.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 00:13 от Welt

# 1 085
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
От къде тръгна това с екологията и роялите?

Прослувутияъ пуловер на Кейт:

https://www.instagram.com/p/B1hPBKYo6ni/?igshid=1tzjuj333pkjt

# 1 086
  • Down south
  • Мнения: 7 682
От къде тръгна това с екологията и роялите?
От скорошното интервю на принц Хари  Crazy

# 1 087
  • Мнения: 1 540
Операцията на Хуан Карлос е била успешна: https://m.dir.bg/dnes/svyat/bivshiyat-kral-na-ispaniya-huan-karl … o-e-bila-uspeshna
Ако Хари не се беше обявил за първи екоактивист, журналистите нямаше да броят полетите. Свикнали сме роялите да живеят разточително.

# 1 088
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Явно съм пропуснала изказването му...

Пипа, пише също, че родителите на Кейт са с тях в Шотландия:

https://www.instagram.com/p/B1d-pCdHWHG/?igshid=10gabi02cjzj3

# 1 089
  • Мнения: 4 076
Придържайте се към роялите еколкогията не ви се отдава Wink казвам го като човек с над 14 години в бранша.
Абе и аз така искам,ама не става.Екологията е майка на епидемиите от рак,нови чуми и стрес с баща-човешката алчност.Роялите това не ги касае,затова лицемерят,но за нас е въпрос на оцеляване.
Като ти дойде до главата,почваш да си скубиш косата какво ядеш и какво дишаш....

От изповедта на Андрю не стана ясно,а и не съм очаквала,за какво точно се е срещал със  самоубития бушон и кръга им.Задкулисието няма навика да спасява човечеството,то го дои и коли.А след работната част с какво са стимулирали развратните си мераци,не е най-важно.Първата професия в света ще остане и последна.
Чудихте са как баба го е допуснала,разбира се,че няма как да не е знаела.За мен,тя го е позволила,ако не и наредила,,защото 100% са се взимали изгодни за формата решения,Блудството с чужди деца й е през...т.е.не й пречи,малко развлечение за Сина й.Смятам целия им безсмъртен вид за високомерни и безскрупулни.

# 1 090
  • Мнения: X
Андрю казва, че самоубийството на Епщайн поставяло мн въпроси. Също и че никога не е бил приятел на Е, просто се виждали от време на време и понякога Анди (Joy) гостувал в някое от именията му. Анди естествено казва, че бил ,,отвратен,, от откритията и че осъждал експлоатацията във всяка форма. Само дето обвиненията не са от вчера , а от поне десетина години и е ясно, че Андрю се е виждал с Епщайн и след като последният излязъл от затвора първия път. Това Анди го споменава м/удругото, опитвайки се да го омаловажи, наблягайки на думите ,,само веднъж,, за срещите им след като Епщайн е осъден първия път и лежи присъда. Но Анди чак наскоро бил ,,отвратен,, - най-вероятно на отвращението му трябва време да подейства. Вътрешен човек казва и че А многократно е приемал в двореца и мадам Максуел (сводницата на Е), нещо, което Бъкингам отричат, посочвайки, че въпросният информатор лежел присъда за измама и не бил надежден. Само, че шефът на последния потвърждава думите му и се обосновава много логично, няма да разказвам, че стана дълго. И тнт.
Екологията е дълга тема и засяга всички ни, дори роялите, но за тях опасността е мн по-далечна, отколкото за нас, ние ще сме (и сме) първите потърпевши. Ще гледаме процесите от първия ред, докато роялите ще са на най-последните. И ние веднъж да сме по-напред от тях Laughing Черен хумор.

# 1 091
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Екологията е важна и много сложна тема и има много страни, но просто не е мястото тук да я обсъждаме, е сега стана така заради разни пишман еколози и техните изказвания - визирам Хариту Wink

Преди бях склонна да вярвам, че Андрю не е имал общо с Епщайн, освен че го е познавал само, защото те се срещат с много хора, но след това което излиза и пускате тук съм почти убедена, че дори се е възползвал от момичетата и той.

# 1 092
  • Мнения: 3 630
Ох, много мА кефи това МегитУ & Харко. hahaha
Защо ги ненавиждаш толкова, наистина питам с най - добри чувства?!
Яростно ги нападаш и всячески показваш, че не ги харесваш!

# 1 093
  • Мнения: 39 373
Дайте някоя рокля или тиара, за да оправим вкуса в устата. Стига за Ебщайн и екологията.

# 1 094
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
София и сина и са били на посещение при Хуан Карлос..
На втората снимка Фелипе ми изглежда като връстник на майка си.


Общи условия

Активация на акаунт