Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 184
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 152
Наистина са като наборки. Да е жива и здрава Ан.
Ех, тази баба! Какъв ген има.

Кейт много ми хареса на последното събитие, но със спортния екип. Има тен, отпочинала и супер крака показа. С панталонът и блузката - твърдо не. 🤐
Децата бяха много забавни, особено Шарлът. Погледът й е даволит. Изглежда дете с характер, непокорна и буйна. Такива обичам аз, въпреки че са по-трунни за гледане.
Кога ще има следващо събитие? Вероятно септември?!? Мегън няма ли да се покаже. Интересно ми е как е. 😁

# 586
  • Мнения: 3 630
И аз искам да видя Мегън и Арчи, но май няма да ни го показва често!

# 587
  • Мнения: 4 076
Принцеса Ан днес има рожден ден и кралският инстаграм са публикували поздравления и снимка на майка и дъщеря. Ако трябва да съм искрена - изглеждат като наборки.

Даже ако не знам коя коя е,бих допуснала,че жената с боядисаната коса е маман.Белокосата има по-гладко лице и по-младо излъчване.Същата работа,ако я сложиш и до Чарлз.Малко зловещо и неприятно.
Фърги и днес не е стара,просто не й пука как изглежда и очевидно не полага грам грижи за лице и мощните си телеса,които напъхва в неподходящи тоалети.Нейна си работа.На снимката е голяма кокетка в това жълто.Даяна й е набор,но се грижеше за вида си и ако беше жива,сигурно щеше да е конкуренция на снахите си.За фигура определно я предпочитам дори и пред Кейт.Нормална,здрава жена,стегната,тренирана,Не като слабо детенце в тяло.

# 588
# 589
  • Мнения: X
Ми частен, ми....как се намалява въглеродния отпечатък иначе?

# 590
  • Мнения: 10 413

..тук подчертано изглеждат като наборки Hug

# 591
  • Мнения: 2 258
Принцеса Ана на младини е била хубава и интересна жена. Вероятно и сега може да изглежда по-добре, ако смени ретро прическата и облеклото, но уви. Няма нашия вкус! Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 15 авг 2019, 18:09 от Giada

# 592
  • Мнения: 31 206
Хубава жена? Не бих я нарекла така никога.

# 593
  • Мнения: 919
Определено интересна жена! Напомня ми на Barbra Streisand.

Преди години вероятно и аз бих се изказала като Денси, но с времето ми прави впечатление, че все повече намирам все повече хора за хубави по определен начин.

# 594
  • Мнения: 6 879
Кефи ме на снимката със синята риза. Не е красавица, но има някакво излъчване. Може би, че понеже е аристократка и не и пука.
На снимката, на която са в жълто, според мен много ясно си личи коя е майката и коя е дъщерята. Лицето на Елизабет изглежда по-отпуснато.

# 595
  • Мнения: 5 234
И аз харесвам Ан на младини. Има снимки, на които е страхотна. Чак се учудвам как се е променила с годините.

# 596
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Голяма красавица за мен не е,но има чар осанка и хубаво излъчване.Харесвам я.
Но,си остарява по английски,за разлика от баба.

# 597
  • Мнения: 3 743
Мери Датска на почивка, пазарува от местен пазар. Запазих снимката по-рано днес и не помня сега къде са били. Италия или Франция, ако не се лъжа беше.

# 598
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
От днес - Мери Датска

# 599
  • Мнения: 13 191
Каква стойка има тази жена!

Малко сватбени снимки

Скрит текст:

Prince Kubrat and Princess Carla of Bulgaria, Prince and Princess of Panagyurishte

Bulgarian Diamond Scroll Tiara of Queen Margarita - c. 1900s - worn here by Dona Maria Garcia de la Basilla y Gortazar for her wedding to Konstantin-Assen, Prince of Vidin



Общи условия

Активация на акаунт