Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 181
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 825
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А коя е принцесата с жълтата рокля? Направо ми останаха очите в тази рокля Simple Smile

Ох, и на мен така. Страхотна жена и рокля.

# 826
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Ето я и на сватбата и.

Много я харесвам.

# 827
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
То какво да не й харесваш, братче. Тя е като картина изписана.

Много фини, изящни черти.

# 828
  • Мнения: 10 413
Скрит текст:
Знайни и незнайни като под команда скачат да защитават Съсексови. Колко са жалки. Било на расистка основа и нищо повече. Добро оправдание. Аз не съм чула при скандал с друг от семейството, чужди хора да скачат да го защитават. https://www.dailymail.co.uk/news/article-7377811/Jessica-Mulrone … rkle-critics.html

Предполагаемата нова детегледачка


Снимката е направена от съпругата на Навратилова
[/spoiler]

Nature Zap От всичко прочетено само приятелките я наричат черна*..
или от тяхната уста не звучи расистко..
смешни,жалки и прости

# 829
  • Мнения: 321
Попаднах на коментар, с връзка към тази статия с изказване на Найджъл Фараж:
https://www.newshub.co.nz/home/entertainment/2019/08/nigel-farag … her-guardian.html
Копирам части от нея (които ми се струват интересни), за тези, които нямат време да я четат цялата:
 
"While Farage lavished praise on the Queen, saying she was "an amazing, awe-inspiring woman, we're bloody lucky to have her", he derided her son and heir Prince Charles.

"When it comes to her son, when it comes to Charlie Boy and climate change, oh dear, oh dear, oh dear. Her mother, Her Royal Highness the Queen's mother, was a slightly overweight, chain-smoking gin drinker who lived to 101 years old," he said according to the paper.

"All I can say is Charlie Boy is now in his 70s ... may the Queen live a very, very long time."

He also took aim at Charles's younger son Harry and his wife Meghan, the Duke and Duchess of Sussex.

"Well, if I want the Queen to live a long time to stop Charlie Boy becoming king, I want Charlie Boy to live even longer and William to live forever to stop Harry becoming king," Farage was quoted as saying.
"Terrifying! Here was Harry, here he was this young, brave, boisterous, all male, getting into trouble, turning up at stag parties inappropriately dressed, drinking too much and causing all sorts of mayhem. He was the most popular royal of a younger generation that we've seen for 100 years.
"And then he met Meghan Markle, and it's fallen off a cliff."

Споделям това, защото смятам, че мненията на британците могат да бъдат използвани като ориентир в новините за кралското семейство. Живеем в република, далече сме, стандартът ни е различен и т.н. Лесно е да се изкриви погледът върху дадена ситуация. Възможно много неща да ни се сторят приемливи или пък не, а всъщност да е доста по-различно.
Написах това, защото не искам никой да се почувства засегнат по какъвто и да било начин. Всеки има право да харесва или пък не който иска от кралското семейство.

# 830
  • Мнения: 8 578
Татяна е хубава, но малко ръбата. Роклите и са страхотни.

# 831
  • Мнения: 626
Цитат
Всъщност наистина чайчето не се е състояло според тази статия, от която става ясно, че Меган е прекарала рождения си ден тихо и кротко у дома, а плановете за чайчето не са се състояли.

То тая статия, като оная българската. Smiley Може би нашите журналя са преписали от там? Все от някъде трябва да са го преписали, нали? Smile
Та от всичко което изчетах из английските и немски медии, то –
1. Мегън е била на чайчето с кралицата.
2. Мегън не е била на чайчето, празнувала си е скромно във Фрогмор.
3. Мегън е празнувала първо във Фрогмор, после се отили в Балморал на чай.
4. Мегън е празнувала във Фрогмор, после на чай с кралицата, а накрая е отишла на Ибиса.
5. Свободни съчинения от всичко горно и миксиране на събитията според както му е дошло на журналиста, щото нали, трябва да се търси някаква сензация.
Ноо, според общото съфорумско мнение, разбира се, най-достоверни са централните жълтури, като Експрес, и Сън, затова за момента ще положим доверието си в тях! Smiley  Все пак те се основават на източници близко до двореца, както винаги!

# 832
  • Мнения: X
Да, точно това е думата. И на мен ми е леко ръбата, но тиарата от сватбата е невероятна и нежна - като съчетание от снежинки (ама и аз как го описах, но на прима виста така ми се видя).
Фаранж сега не одобрявал Хари, щото вече не посещава пиянски купони и не си търси белята като преди? Good point. А Чарли бой не разбрах защо не харесва. Все тая.

# 833
  • Мнения: X
Morning Star ✩, нали приключи този въпрос, наистина вече стана досадно. Grin
Нека  най-сетне да приключим по този въпрос, че стана досадно.

А и Меган и Хари ако бяха пътували от Фрогмор до Балморал, повярвай и на Марс щеше да се чуе. Ама може и да са се телепортирали като Хари Потър. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 834
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Били са при баба на кукуво лято. В мечтите някъде на ММ.

# 835
  • Мнения: 3 632
Разбира се, че щеше да се чуе. Даже и снимки щеше да има - справка бившата снаха. За сметка на това имаме морковената торта, потенциалната черна бавачка и 9 месечното пеленаче.

# 836
  • Мнения: 626
Никакви мечти си няма  аз, все ми е тая кой къде, кога и дали си е пил чая. Чета си популярните жълтури и така. Нали те тука в тази тема, са най-четените, най-цитираните и най-достоверните. Каквото напишат - аз им вярвам!  От месеци гърмят с тази новина, сега пък не било вярно. Според кого? Самите жълтури не виждам да се самоопровергали. Снимки не смятам, че ще има, защото стана ясно, че когато роялите искат да направят нещо прайвит, то те си го правят. Както когато Мегън отиде да ражда и никой не разбра нищо. Нито кола засякаха папараците, нито нищо, а уж киснели под портите на дома им.  Та така...

# 837
  • Мнения: 4 127
Никакви мечти си няма  аз, все ми е тая кой къде, кога и дали си е пил чая. Чета си популярните жълтури и така. Нали те тука в тази тема, са най-четените, най-цитираните и най-достоверните. Каквото напишат - аз им вярвам!  От месеци гърмят с тази новина, сега пък не било вярно. Според кого? Самите жълтури не виждам да се самоопровергали. Снимки не смятам, че ще има, защото стана ясно, че когато роялите искат да направят нещо прайвит, то те си го правят. Както когато Мегън отиде да ражда и никой не разбра нищо. Нито кола засякаха папараците, нито нищо, а уж киснели под портите на дома им.  Та така...
Че то според тези думи излиза, че Съсексови само на думи искат прайвъси, а всъщност умишлено позволявят да ги снимат.
Аз по-показвано бебе не знам да има в семейството. Нямам спомен другите от семейството да ги ловят толкова често папараци.

# 838
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Малки кокетки..😊



Синьото палтенце е разкошно. Останаха ми очите в него.
Госпожиците много наперени и чаровни.😍

# 839
  • Мнения: 626
daviz, кои са тези сладки момиченца? Relaxed  Не съм много запозната с дребосъците на роялите.

Общи условия

Активация на акаунт