Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 171
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 3 743
Нали уж до Мустик можеше да се отиде само с частен самолет?

Е надали има директен полет от Лондон до Мустик. Може би взимат до най-близката дестинация БА и след това с частния. Наистина няма как да има редовни полети до частен остров.

# 916
  • Мнения: 4 125
Нали уж до Мустик можеше да се отиде само с частен самолет?
Така бях написала, но после се оказа друго и от самите снимки и статиите  може да се види и прочете.  https://www.google.com/amp/s/www.express.co.uk/news/royal/557347 … eave-Mustique/amp

# 917
  • Мнения: X
Много хубав тоалет на Виктория в морски стил. Ще и отива на някоя яхта така да се качи.
Максима нещо ми зачезна, явно и тя е в отпуск. Липсва ми лъчезарната и усмивка.
Кейт и Уилям са пътували с частен самолет до Мустик. До там няма редовен полет на никоя авиокомпания. Ето: https://www.google.com/amp/s/www.express.co.uk/news/royal/116784 … al-family-spt/amp
Пише си, че полетът на Бритиш е само до Ст. Лусия. После се лети с джет. Съжалявам, че им развалям ореола, но това са фактите.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 16:36 от Анонимен

# 918
  • Мнения: 8 578
Стана ми ясно. Благодаря.

А по принцип съм на мнение, че единствено Кралицата и престолонаследника трябва да пътуват в частен самолет от съображение за сигурност. Останалите от семейството могат да се оправят и в нормален.😀

# 919
  • Мнения: 4 125
Тези самолети не са частни. Прекалено са големи за частни.
И двете снимки са от пътувания до Мустик

# 920
  • Някъде там
  • Мнения: 16 070
Много хубав тоалет на Виктория в морски стил. Ще и отива на някоя яхта така да се качи.
Максима нещо ми зачезна, явно и тя е в отпуск. Липсва ми лъчезарната и усмивка.
Повечето рояли са на почивки,напълно нормално е.
Ще се появи скоро и тя.
Днес япончето е посетило бутанска гимназия и се е включил в заниманията им.
Понеже бутанците са ми любими си им следя изявите в иг.
На посещение в текстилния музей. Запознали са се с производството на традиционните Бутански дрехи.





# 921
  • Мнения: X
А и да напомним, че тази година освен петчленното семейство на Кейт и Уилям, с тях до Мустик бяха и родителите на Кейт, семейството на Пипа, както и брат им Джеймс с неговата приятелка. Та колко човека станаха общо - 12 човека, та частният самолет в случая може да бъде оправдан за толкова хора. За двама възрастни и едно бебе за тридневни екскурзии до европейски дестинации - не. Stop

А и доколкото разбирам този частен самолет до Мустик не е от Лондон, а от най-близкото летище до острова.

# 922
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, ангажирали са BA да ги закарат всичките. Чист чартър си е това - еднократен.

# 923
  • Мнения: X
Ма, разбира се, частният самолет за семейства Кеймбридж и Мидълтън е винаги оправдан.... Joy
Моля ви се.

# 924
  • Мнения: X
Това са им кралските одежди на япончетата 😁 за тях няма тиари. Най-вляво трябва да е принцеса Кико, а вдясно кралицата, ако не се лъжа. Защо си мислех, че в Япония титлата е император, а не крал Thinking

# 925
  • Мнения: 3 632
Да, частният самолет за Кеймбриджови е оправдан до момента, в който тръгнат да поучават простолюдието.
Между другото, вчерашен туит на Флайт радар:
https://mobile.twitter.com/flightradar24/status/1164185268674539520

# 926
  • Мнения: X
Да, частният самолет за Кеймбриджови е оправдан до момента, в който тръгнат да поучават простолюдието.
Ми те го поучават. Ето: https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/environment/201 … sk-on-environment
И това не е от вчера. Има и много други подобни изяви на Уилям от миналото.
Ако искате линкове, ще сложа.
Да вземе да спре с частните полети, все пак е престолонаследник. Почивката на Мустик не е задължителна. Да отиде в Брайтън.Stuck Out Tongue Winking EyeMask

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 18:20 от Анонимен

# 927
  • Мнения: X
Ма, разбира се, частният самолет за семейства Кеймбридж и Мидълтън е винаги оправдан.... Joy
Моля ви се.

Че оправдан е - в него се возят двама бъдещи крале! А в самолета на Харко кои се возят - шестият и седмият по ред за наследяване на престола?!

А и Уилям не се е изхвърлял колко е еко, и ако не беше тъпото изказване на Харко за климата, никой нямаше да се дразни от частните им воаяжи.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 18:07 от Анонимен

# 928
  • Мнения: 4 125
Да, частният самолет за Кеймбриджови е оправдан до момента, в който тръгнат да поучават простолюдието.
Ми те го поучават. Ето: https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/environment/201 … sk-on-environment
И това не е от вчера. Има и много други подобни изяви на Уилям от миналото.
Ако искате линкове, ще сложа.
Да вземе да спре с частните полети, все пак е престолонаследник. Почивката на Мустик не е задължителна. Да отиде в Брайтън.
Фактите са такива, че Кеймбридж пътуват предимно с нормални полети, а Съсексови винаги с частни самолети.
Не бих се учудила, ако скоро направят показно с нормален полет.

# 929
  • Мнения: 16 871
Е защо да не направят?! Като на уимбълдън ще им разчистят 3-4 реда пред и зад тях и няколко колони отстрани Wink

Общи условия

Активация на акаунт