Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 359
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
И най-красивата мисъл пльосната в Инстаграм с такъв патос, звучи кухо.

Това е още едно доказателство, че Меган сама управлява техния Инстаграм. Нает професионалист за тази работа не би пльоскал подобни статуси с клишета.

# 766
  • Мнения: 3 743
Е аз не си бих и описвала визитите по мероприятия в трето лице както го правят всички от фирмата. "Днес от 19,
30, Емата ще се яви при личния си при стоматолог за профилактичен преглед и почистване на зъбната плака".

Какво се очаква да постват, не разбирам. Може би селфита с филтър кучешки ушички на Арчи, да му е тамън с името? Пишат там, някакви вдъхновяващи цитати, клише не клише, няма как да по-лично да стане. Това все пак им е работният инста, където се пускат официални снимки, обявят си визити и се промотира фондацията.

И най-красивата мисъл пльосната в Инстаграм с такъв патос, звучи кухо.
Контекстът е важен.



Контекстът, който в случая ти бърка в очите и прави мисълта куха или от тийнейджърски дневник, е че е пусната от името на Мегън И Хари. Няма как нещо от неприятен човек да ти стори хубаво, мнението ти е субективно, няма връзка с това колко е умна мисълта.

# 767
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И най-красивата мисъл пльосната в Инстаграм с такъв патос, звучи кухо.

Това е още едно доказателство, че Меган сама управлява техния Инстаграм. Нает професионалист за тази работа не би пльоскал подобни статуси с клишета.
И то точно на активист срещу апартейда в ЮАР.

Тя е.

# 768
  • Мнения: 3 743
"И все пак, беше редно да споменеш, че Туту е носител на Нобелова награда за Мир, а не за нещо друго. Той е активист срещу апартейда в ЮАР."

Точно така, благодаря за пояснение. Съмишленик на Нелсън Мандела по идеология, че и част от кабинета му. Южноафриканският наследник на Мартин Лутер Кинг. На такива хора идеите и мислите би било хубаво, ако достигнат до повече хора.

# 769
  • Мнения: 626
Красиви кралски двойки.




# 770
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Принц Габриел е рожденик днес

https://www.instagram.com/p/B1Y-mY0o4LZ/?igshid=1qr1p964x71nt
Чаровник е

# 771
# 772
  • Мнения: 8 578
Кресида Бонас се е сгодила за университетската си любов Хари Уентуорт-Стенли.
https://www.hellomagazine.com/brides/2019081976630/cressida-bona … anley/?viewas=amp
Пръстена е интересен. Харесва ми.😀

# 773
  • Мнения: 10 470
Nature Zap На Кресида годеника и бъдещ съпруг наистина ли се казва Хари..
пръстена с рубини и диаманти ли е !?

# 774
  • Мнения: 3 743
Ужас чета - Кресида сготвила за университетската си любов. Викам си толкова ли нямат за какво да пишат тез журналисти. 😂😂😂

# 775
  • Мнения: 8 578
Nature Zap На Кресида годеника и бъдещ съпруг наистина ли се казва Хари..
пръстена с рубини и диаманти ли е !?
Да и да.😁
 

# 776
  • Мнения: X
Ей, Мери да не е бременна? Роклята е фантастична.

# 777
  • Мнения: X
Браво на Кресида, добре че го заряза тоя улав принц.
А Мегън може и по втория начин да си е изкарвала парите. Все пак да играеш плиткоумни роли на секси мацки не е върха на актьорското майсторство.

# 778
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Много актриси играят плиткоумни роли, даже и някои доста известни Wink пък и по който и да е начин заработила ги е, не ги е крала нали Simple Smile

# 779
  • Мнения: X
Красиви кралски двойки.





Хубави и царствени! Мери и съпруг са ми много любими. Фредерик и Фелипе ми бяха големи младежки тръпки.
Мете Марит и Хаакон също много ги харесвам, подхождат си и са сладури.

Тук една съфорумка в темата се скъса да слага линкове, че видите ли Бабет щяла да организира някакво грандиозно парти за рождения ден на Меган в Балморал и накрая....Ибиса. Rolling Eyes
Аз сложих линкове. Веднъж. Не предполагах, че това значи да съм се “скъсала”. Добре е да се пише по темата, а не да се иронизират потребителите, с които не сте съгласни.
Що се отнася до Ибиса, ходенето до там е много след РД на Меган и не опровергава по никакъв начин статиите за партито, организирано от баба. А такова най-вероятно е имало. Нали не мислите, че за РД са завряли Меги под стълбите, като Хари Потър?Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 23:23 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт