Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 362
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 795
  • Русе, у дома
  • Мнения: 741
Баба на църква в неделя...

# 796
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Любимите ми бутанци.🥰
 

Ваканцията на Сара в Балморал е свършила и тя се е върнала в Лондон Андрю и Беатрис са останали.

# 797
  • Мнения: 6 909
Брошката и е много красива. Изглежда добре Елизабет.

# 798
  • Мнения: 39 612
Е, в този тоалет баба Бети не ми харесва.

# 799
  • Мнения: 3 634
Даже арлекинската рокля от
 предната страница беше по-добре.

# 800
  • Мнения: X
Баба трябва да носи предимно едноцветно тоалети, защото както е ниска ще се губи в твърде шарени. В случая сакото и шапката ми харесват, но полата - не.

# 801
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Баба трябва да носи предимно едноцветно тоалети, защото както е ниска ще се губи в твърде шарени. В случая сакото и шапката ми харесват, но полата - не.
Само полата и на мен не ми допада.
Иначе баба с всяка изминала година изглежда все по свежа.Сякаш се подмладява а не остарява.

# 802
  • Мнения: X
Ха, вярно Grinning Каква ли е тайната ѝ? Едва ли ще я научим.

# 803
  • Мнения: X
Ох, на мен полата на баба много ми харесва като десен. Бих носила такава, но друг модел.
Сара се е подмладила нещо, правила е процедури май.

# 804
  • Мнения: X
Баба ще ни надживее всичките. Сигурно е от кръвта от девици, която и преливат на 6 месеца. Laughing

# 805
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Ха, вярно Grinning Каква ли е тайната ѝ? Едва ли ще я научим.
Чела съм че им сменят на двамата кръвта,дали вярно може само да гадаем.

# 806
  • Мнения: X
Аз сложих линкове. Веднъж. Не предполагах, че това значи да съм се “скъсала”. Добре е да се пише по темата, а не да се иронизират потребителите, с които не сте съгласни.
Що се отнася до Ибиса, ходенето до там е много след РД на Меган и не опровергава по никакъв начин статиите за партито, организирано от баба. А такова най-вероятно е имало. Нали не мислите, че за РД са завряли Меги под стълбите, като Хари Потър?Stuck Out Tongue Winking Eye

Това само ти си го мислиш! smile3555

А празненство, организирано от Бабет в Балморал специално за Меган е нямало, все щеше да се чуе или или да има снимки от папараците на пристигащите гости.

Но пък всички разбрахме за "тайното" парти за рождения ѝ ден в Ибиса

Покрай рождения ден на Меган Маркъл, който беше преди няколко седмици, стана ясно, че тя ще празнува скромно у дома. Но се оказва, че херцогинята е успяла да ни заблуди добре. Скромно празненство ли? Нищо подобно - по случай рождения си ден Меган е заминала на почивка в Ибиса.

Според множество източници, Меган е отпразнувала рождения си ден в Ибиса заедно със съпруга си принц Хари и синът им Арчи.

Семейството е пристигнало на острова с частен самолет и е останало там 6 дни. Пътували са с охрана, естествено, а ваканцията им е продължила от 6 до 12 август.


https://www.edna.bg/izvestni/megan-markyl-s-tajno-parti-za-rozhd … n-v-ibisa-4658773

# 807
  • Мнения: 626
Хм, странно! Всички жълтури ( а както знаем, те казват само истината) се скъсаха да говорят за посещението на Мегън в Балморал по покана на кралицата. Странно е, че не си ги чела.

Любимият ни Сън вече е казал всичко по въпроса.

https://www.thesun.co.uk/news/9303559/queen-meghan-balmoral-break-archie-harry/

On Saturday night a source told the Sun on Sunday: “The Queen and Prince Philip adore the couple and, of course, their new great-grandson Archie, and they have invited them to Balmoral for a few days.

“It is testament to Meghan that she has been given this invite. It’s a huge honour.

Експрес и той не остава по-назад.

https://www.express.co.uk/news/royal/1160308/meghan-markle-birth … e-balmoral-castle

To celebrate, the Queen will throw a special tea party for Meghan and her little family at Balmoral Castle in Scotland.

Meghan, Prince Harry and baby Archie Harrison will reportedly have their own wing in the castle, and the tea will be a very traditional affair.

Жълтурите даже знаят, че кралицата е отделила специално крило на двореца за гостите.

С две думи, всички медии вече докладваха плановете на кралицата за Мегън в Балморал. Даже излезнаха подробности за праничната торта, и за подаръците, които е получила Мегън.
Опровержение никъде не съм видяла, или нещо от рода, че нещата не са се състояли. Ако плановете не са се състояли, то жълтурите щяха вече да опищят всичко.

# 808
  • Мнения: X
Като гледам двете статии, първата е от 15 юни, а втората е преписана дословно от първата и публикувана на 2 август.

Явно тези планове с празненството не са факт, Меган имаше рожден ден на 4 август, а на 6 август вече бяха в Ибиса. Та не виждам как са прекарали няколко дни в Балморал в такъв случай. Освен да са отишли до Балморал и да са пили по едно следобедно чайче и толкоз. Нямало е грандиозни партита.

# 809
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Една от любимите ми принцеси

Роклята е страхотна.

Общи условия

Активация на акаунт