Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 291
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 516
Различни ли са книжната и електронната, за една приятелка питам.

# 1 111
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Различни ли са книжната и електронната, за една приятелка питам.
Разбира се, че не, ако ги има и в двата формата.

Проблемът е, че нямам идея, за коя точно биография на Даяна става въпрос. Ако е някоя многооооо нова, може да става въпрос за някакво електронно издание и да няма книжно.

# 1 112
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Кейт е голяма опора за Кралицата след всичките тези скандали.




Другите с голямото IQ 😂, се крият в миша дупка.

# 1 113
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Кейт май пак е с Маккуин Simple Smile

# 1 114
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много добре изглеждат и двете - и Елизабет, и Кейт.


Одеве четох, че NSPCC (Национална Благотворителна Организация за Защита на Децата) се е дистанцирало от Андрю.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7391405/NSPCC-distances … ing-backlash.html


Също така, и третата бавачка напуснала след няколко седмици:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7377431/Prince-Harry-Me … -baby-Archie.html


Кейт май пак е с Маккуин Simple Smile
С МакКралица.

# 1 115
  • Мнения: 3 743
Аз искам да ви попитам, дали книгата с биографията на принцеса Даяна си заслужава да се чете. Маля ви да споделите!
Предполагам имаш предвид тази на Андрю Мортън? Заслужава си. Също бих препоръчала тази на бодигарда ѝ Кен Уорф "Diana: A Closely Guarded Secret" и "The Diana Chronicles" на Тина Браун. И трите си имат кусури, но са интересни за четене. Също две други много хубави книги тип coffee table book с доста снимков материал са изданието на National Geographic "Remembering Diana: A Life in Photographs" и книгата за сватбената ѝ рокля от дизайнерите Дейвид и Елизабет Еманюел "A Dress for Diana". За съжаление на български е преведена само книгата на Мортън, останалите са на английски, евентуално и на някой друг език.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 16:20 от Emiliana V55

# 1 116
# 1 117
  • Мнения: 3 632
Книгата на Мортън е интересна. То и затова кралското семейство не го долюбва. Има и филм в Нетфликс със същото заглавие - аудио записите и архивни кадри.

# 1 118
  • Мнения: 321
Също така, и третата бавачка напуснала след няколко седмици:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7377431/Prince-Harry-Me … -baby-Archie.html

Любопитно ми е какво мислите за тази новина.
Изхождайки от това, че за възпитанието на децата от кралското семейство има думата и кралицата /беше коментирано в някоя от предишните теми/, предполагам че като част от кралското семейство Меган има право на претенции, но в тесни граници. /Този проблем почива на различна плоскост от други, които сме обсъждали и въобще не можем да говорим, че са я оставили да прави каквото си иска или да се оправя както може/.
Според мен ако за това дете има каквито и да било планове, то роялите никога не биха позволили да се сменят 3 бавачки до сега. Следователно, то по-скоро "не се брои" като член на кралското семейство.

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 10:51 от s11s11

# 1 119
  • Мнения: X
Преди време имаше страхотен док филм по един от каналите (не помня кой) точно с аудои записи на Даяна - говореше за живота си, Чарлс и всичко, което ѝ е било като част от кралското семейство. Предлагаше много интересна гл точка.

Къде точно пише, че бавачката е напуснала, освен ако няма ново значение на думата godsend. Пише само, че според Меган жената била ,,дар от бога,, и много я харесвали, както и че наскоро ги е придружила до пътуване в Ница, но пък може и да не превеждам (измислям) правилно, кой знае Wink

# 1 120
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Според мен ако за това дете има каквито и да било планове, то те никога не биха позволили да се сменят 3 бавачки до сега. Следователно, то по-скоро "не се брои" като член на кралското семейство.

Не изглежда изобщо да се интересуват. Ако трябва да съм честна, никога дори не съм си и мислила, че ги интересува. И може би това е съвсем очаквано.

В това отношение, Хари трябва да се има за късметлия.


Но това сменяне на бавачки ... де да знам ... Не знам, дали сте имали възможност да се разправяте с такива неща, но от онова, което съм видяла (то верно, че моето обкръщение няма претенциите на Хари и на жена му) ... ми никой не е сменял така детегледачки. То верно, че майките си ги препоръчват една на друга, верно, че тия детегледачки не са за постоянно, а за макс. 3-4 часа и по няколко пъти в седмицата, но децата свикват с жената и си я обичат.

Може и Хари да е много крив характер. На такъв прилича.

# 1 121
  • Мнения: X
Елеонора, ти прочете ли изобщо статията, която пусна. Все още чакам отговор къде пише това, което твърдиш?

# 1 122
  • Мнения: 3 632
Не мисля, че е напуснала. Истинско съкровище след предните две. Само ПР-те дето са решили, че Мегиту ще бъде "hands-on mum" не ги разбирам. Освен това, черна бавачка на бяло бебе хич не стои добре.

# 1 123
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Елеонора, ти прочете ли изобщо статията, която пусна. Все още чакам отговор къде пише това, което твърдиш?
Не, не съм я прочела.

Ти сега караш ли ми се?

Чакала отговор! Ми чакай си.

# 1 124
  • Мнения: X
Ами, очевидно не си Joy Няма нужда да скачаш, никой не ти се кара, ама се зачудих как смело твърдиш очевидно невярни неща Expressionless

Общи условия

Активация на акаунт