Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 539
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 1 110
  • USA
  • Мнения: 7 297
Произлиза от меме(това не знам как да го преведа,нещо като смешка,виц?) New phone,who dis? (who dis = who is this?) Гето английски.
Mint-четата са големи сладури,много им се радвам на клиповете.Млади,свежи,амбициозни...

# 1 111
  • Мнения: 2 872
Аз искам да ви споделя за Радост Тодорова (Joy Todorova). Страхотно момиче, което наистина споделя личен опит и лично мнение. Харесва ми , че с чиста съвест качва какво тества и препоръчва както и какво не. Следя я с интерес и доверие. Изключително земно и красиво момиче, защото сме заедно в университета. Представяше България на "Мис Вселена 2015" и се открои най-вече с радостта към победителката и как я приканваше да си вземе короната.
Да, има присъствие пред камера. Инфлуенснах се от нея за дермаролера Simple Smile

# 1 112
  • Мнения: 35 110
Чешкате ли се като ви хапят комарите , а ? Wink
Мона Гочеффф

# 1 113
  • Мнения: X
Чешкаме се и не спираме, а ако имам бебе точно с тези топчета ще  му дам да си чешка венците.

# 1 114
  • Мнения: 7 776
Дария е от малкото, които отбелязват платени рекламни постове, следя я и всъщност рекламите изобщо не са преобладаваща част от постовете й. Напоследък показа страхотни сторита от почивките си.
Забравих да ви кажа кой видях на живо днес - този Павел "певеца". С гаджето си - половината й задник отвън от панталонките и се движеха като на забавен каданс, все едно от червения килим се връщат, такава надувня, думи нямам. Явно е на Боровец, ама пазарува в Била😂
Гочева какво друго да сътвори😫 добре,че бебе роди, да има какво да поства и рекламира.

# 1 115
  • Мнения: 91
Аз искам да ви споделя за Радост Тодорова (Joy Todorova). Страхотно момиче, което наистина споделя личен опит и лично мнение. Харесва ми , че с чиста съвест качва какво тества и препоръчва както и какво не. Следя я с интерес и доверие. Изключително земно и красиво момиче, защото сме заедно в университета. Представяше България на "Мис Вселена 2015" и се открои най-вече с радостта към победителката и как я приканваше да си вземе короната.
Ооо и аз много я харесвам и от нея разбрах и за другия ми любимец Кирил Гуцов (https://instagram.com/kirilgutsov?igshid=ycy2rtat2mkw) това са единствените хора, на които с интерес гледам сторитата в инстаграм! Много полезна информация, интересно съдържание и са супер усмихнати и лъчезарни! А и Радост е врачанка, съгражданка ми е, няма как да не си я харесвам хехе Wink

# 1 116
  • Мнения: 2 067
А някоя от вас следи ли Miley Cyrus?
Преди изобщо не я харесвах, но напоследък позициите, които е заела и темите,които засяга изключително ми допадат - а именно - женската сексуалност, насилието над жените, женските биологични функции,като менстр. цикъл.
На доста от познаните ми им се струва прекалено разкрепостена, но за мен е просто свободна и се чувства добре в кожата си.

На Майли позициите не са нищо ново. За тези неща е говорено до болка. Не ми направи добро впечатление с безвкусната снимка за абортите.

# 1 117
  • Мнения: 9 484
И аз не съм забелязала Дария да залага основно на реклами.
За разлика от Ралица, която дори и да не рекламира, вече не ми е симпатична.
Красива е, но до там...

# 1 118
  • Мнения: X
Ако съм родител на Златена и тя не работи, а само поръчва разни боклуци предлагани й от китайски сайтове, фейсбук и инстаграм, разни парцали...ще  й спра парите на мига.

# 1 119
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Ивана с поредното тъпо видео Rolling Eyes

# 1 120
  • Мнения: 210
Ако съм родител на Златена и тя не работи, а само поръчва разни боклуци предлагани й от китайски сайтове, фейсбук и инстаграм, разни парцали...ще  й спра парите на мига.
Инвестира в простотии, на тинейджърите им е интересно, става популярна, набелязват я, предлагат и реклами и тя си избива парите и сигурно прави бая повече от инвестицията. Много вероятно е да пише на сайтовете и да им каже, че ще прави видео и те да и изпращат нещата безплатно.

# 1 121
  • Мнения: 1 695
Ивана е взела някой брой на Космополитан и тук от няколко седмици ни пробутва статиите му под формата на видеа

# 1 122
  • Мнения: X
След около година ако Мими милото се оплаче във видео, че детето й събира фасовете изхвърлени от простоци, селяни и т.н. подобни индивиди да си върне видеото, в което мъжлето й изхвърля неговия!
Скрит текст:

# 1 123
  • Мнения: 18 558
Имам чувството, че Полина не може да живее без Дуписима!. Какво толкова я прави през ден тая коса,тя е една и съща.За толкова и в къщи мога да се изправя...

# 1 124
  • Мнения: 855
Полина сериозно ли се хвали с прическа, в която просто са й минали двата кичура до лицето с маша?

Общи условия

Активация на акаунт