Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 555
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Мнения: X
За Гергина приятелка ,която я видяла в плажно кафене във Варна. Та тя ми разказа как се лигавила на бармана и се държала неадекватно. А на живо изглеждала като малко момиче , около 14-15 (общо взето нищо ново).Единствено я познала по “фотосесията” , която се провела на кафето, плюс оплакването, че снимките не ставали. Жалко , че не я видях аз, съжалявам много...

# 2 236
  • Мнения: 2 596
Имам спомен, че щяха да си останат с бетонения под без друга настилка над него. Било много модерно в Дания да имаш бетонен под, нали за това ще го слагат.
Пепе във видеото си общо взето показа/ каза за всичко което се коментира тук. Споменаваше Филип, какво става с ремонта на апартамента, показа Сиена да влачи дупе по пода, а не постоянно в ръцете на майка си или в количката.

Гергана и аз я чакам, ама не в нейния канал, а в студио Куийнс Grinning

# 2 237
  • Мнения: 125
Харесвам Зорница, гледам видеата, които прави с интерес, а ако някоя тема, която коментира, не ми е интересна, просто превъртам видеото напред (като шарката на децата Satisfied). Пък и определено съдържанието ѝ е разлияно. Понякога стабилно ми дотяга от отваряне на еднакви ПР пратки в 15 видеа Satisfied

Видяхте ли последната снимка в ИГ на Мики на Милена? Аз не мога да разбера, това скрита реклама ли е на Адидас (сега погледнах, че е добавил и Волво) или просто иска да сподели с всички, колко е готин и не му дреме за килограмите му? Как мислите? Thinking

Хареса ми и клипа на Емил Конрад за новата спалня. Според мен се получи доста добре Simple Smile

# 2 238
  • Мнения: 1 695
Да да и аз за студио Куинс говоря, тръпна!

Винаги съм се чудила колко трябва да си самовлюбен, че да си направиш тениски с името и да ги продаваш на “фенове”. Особено тия големи размери? На мъжа ми освен за рождения ден да му взема тениска Антоанет Пепе или?
Голяма глупост, това бие дори простотията на Ивана с чашите с котката и’. Смеем се на Валери с еднорозите, ама на фона на тия двете ми се струва по-нормално нейното..

# 2 239
  • Мнения: 6 879
Да да и аз за студио Куинс говоря, тръпна!

Винаги съм се чудила колко трябва да си самовлюбен, че да си направиш тениски с името и да го продаваш на фенове. Особено тия големи размери? На мъжа ми освен за рождения ден да му взема тениска Антоанет Пепе или?
Голяма глупост, това бие дори простотията на Ивана с чашите с котката и’. Смеем се на Валери с еднорозите, ама на фона на тия двете ми се струва по-нормално нейното
Оле, мерси за идеята!
Аз и моят приятел скоро сме рожденици - може да си подарим по една тениска. Той особено ще се зарадва на подаръка. Joy

# 2 240
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
Да да и аз за студио Куинс говоря, тръпна!

Винаги съм се чудила колко трябва да си самовлюбен, че да си направиш тениски с името и да ги продаваш на “фенове”. Особено тия големи размери? На мъжа ми освен за рождения ден да му взема тениска Антоанет Пепе или?
Голяма глупост, това бие дори простотията на Ивана с чашите с котката и’. Смеем се на Валери с еднорозите, ама на фона на тия двете ми се струва по-нормално нейното..

Представих си и аз някакъв батка с розовия суичър с лого А.П. Голям смях! Laughing

P.S. В петък в 20 часа ще пуснат видеото с Гецата. Grinning

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 11:22 от Yogurina

# 2 241
  • Мнения: X
Жалко, на моя му беше на 10.08 но добре, че тениските излезнаха по-късно все пак живота ми е мил, а и имам дете за гледане.

# 2 242
  • Мнения: 1 695
https://youtu.be/jraXuVWWD-8

Ето студиото с Гера

# 2 243
  • Мнения: 3 510
Слави е пуснал ново видео за казуса с похода в Мусала.
Е, няма такъв манипулатор просто. Много е хитър, много ми падна в очите как промива мозъците на децата, а те му вярват.

# 2 244
  • Мнения: 2 596
Гледах го това преди няколко дни и остаах с впечетлението, че Хриси и Ивайло също са с неприязън към Гера. И пак лиготии и уж случайни пипания към мъжкия пол Unamused Не подбира много, много. Неиния тип по скоро е - всички.

Хриси: "Да се сменим?"
Ивайло: "Няма смисъл тя пак ще е в средата" Satisfied

# 2 245
  • Мнения: 9 865
Пепе, последния клип, 8:22 - “олеле Сиена КАКО НАПРАЙ бе”

Явно. Не явно, аз не съм в час с тези неща, но някой ще обясни ли какъв е смисъл от тоя бетон специалния, дето го слагала...
Не знам какво е слагала (или ще слага) точно Пепе. Ние сложихме саморазливна замазка под паркета и плочките в кухнята/дневната, които се застъпват. Препоръката беше
Скрит текст:
1)осигурява чиста и равна повърхност за реденето 2)самонивелира се и 3)допълнителна хидроизолация. Но това не е настилка, която може да се остави видима.
Туй специалното, което аз знам (че част от професията ми е свързана с обзавеждане) е т.нар. шлайфан бетон, което аз лично харесвам, но не става за всякакъв интериор и стил, по-сурово излъчване има. Но ако си направиш такава настилка отгоре да ѝ сложиш плочки и ламинат... няма никаква финансова логика. Simple Smile
Не се задълбочавам много в обзавеждането на Пепе, защото само се изнервям (особено за баня). Нали знаете, когато някой говори тъпотии  за неща, от които разбираш малко повече. Предполагам така се чувстват химици/фармацевти, ако слушат Аглю. Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 11:45 от Бона

# 2 246
  • Мнения: 2 243
Слави е пуснал ново видео за казуса с похода в Мусала.
Е, няма такъв манипулатор просто. Много е хитър, много ми падна в очите как промива мозъците на децата, а те му вярват.

Това онзи тип дето го глобиха ли е? Може ли линк, тъй като така и не го последвах, когато се разрази бурята?

Между другото като споменахме Мусала и поход, някой тук фен на блогъри и влогъри, които по-често могат да бъдат засечени сред природата и в планината има ли? Следвам някои чуждестранни "хайкъри", но ми се иска да последвам и местни, ако има читави такива.

# 2 247
  • Мнения: X
И аз имам такава подплата.

# 2 248
  • Мнения: 2 596
Слави е пуснал ново видео за казуса с похода в Мусала.
Е, няма такъв манипулатор просто. Много е хитър, много ми падна в очите как промива мозъците на децата, а те му вярват.

Това онзи тип дето го глобиха ли е? Може ли линк, тъй като така и не го последвах, когато се разрази бурята?

Скрит текст:
Между другото като споменахме Мусала и поход, някой тук фен на блогъри и влогъри, които по-често могат да бъдат засечени сред природата и в планината има ли? Следвам някои чуждестранни "хайкъри", но ми се иска да последвам и местни, ако има читави такива.

Видеото на Слави

# 2 249
  • Мнения: 3 020
Пепе и Филип имат ли официален брак, споменавала ли е в някое видео или живеят на семейни начала?

Общи условия

Активация на акаунт