Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 557
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 2 250
  • Мнения: 656
Пепе и Филип имат ли официален брак, споменавала ли е в някое видео или живеят на семейни начала?
Женени са.

# 2 251
  • Мнения: 1 775
Теа на Наум е снимала задачи в стори и иска някой да и ги реши... Наградата е виртуална целувка от Шопов... Ще ме по бъркат...

# 2 252
  • Мнения: 3 510
Един от коментарите под видеото на Слави:
Цитат
Аз също съм от младото поколение и ми е жал честно казана за още по-младите които са на пет-шест!

Правете сметка каква му е масовата аудитория на този наглец Слави и как ги манипулира. Ей, много ме дразни. И как лъже за приходите си. Нямал големи приходи. Няма лошо, нека си има, ама защо лъже и се прави на жертва.
Ето това момче обяснява много добре, точно какви са му приходите на Славчо. Пак казвам, няма лошо, обаче е грозно, че лъже и то деца.

# 2 253
  • Някъде там
  • Мнения: 16 073
Само лепната на вратата на метрото,я нямаше Пепа и това вече е факт.😂

Аз продължавам да съм на вълна клипове за почистване и още не мога да си представя че ще оставиш такава мизерия за да покажеш в клип как я изчистваш. И това го показват толкова много жени.
Не съм маниачка-чистофайница и не винаги в къщи е под конец,но ако оставя къщата в такова състояние, за да снимам клип и домашните ще ме изселят.

 Обаче доста интересни идеи за подреждане си набелязах от видеата.


# 2 254
  • Мнения: 6 879
Теа на Наум е снимала задачи в стори и иска някой да и ги реши... Наградата е виртуална целувка от Шопов... Ще ме по бъркат...

Жива да не бях. Joy

# 2 255
  • Мнения: 9 485
Ще ме прощавате, ама какво представлява виртуалната целувка, емотикон ли? 😂

И това от неговото стори не го разбирам, за фасовете съм съгласна, но не съм запозната какъв е проблемът с БМВ-то, че чак е престъпление тази емблема?

# 2 256
  • Мнения: 2 660
Пепе и Филип имат ли официален брак, споменавала ли е в някое видео или живеят на семейни начала?
Женени са.
https://youtu.be/rhYrRWtV4lU
Ето и линк към видеото, в което по спомен обясняваше, че са се оженили, защото в Дания ако си чужденка, и нямаш брак, може да ти вземат детето...

# 2 257
  • Мнения: 44
Само лепната на вратата на метрото,я нямаше Пепа и това вече е факт.😂

Аз продължавам да съм на вълна клипове за почистване и още не мога да си представя че ще оставиш такава мизерия за да покажеш в клип как я изчистваш. И това го показват толкова много жени.
Не съм маниачка-чистофайница и не винаги в къщи е под конец,но ако оставя къщата в такова състояние, за да снимам клип и домашните ще ме изселят.

 Обаче доста интересни идеи за подреждане си набелязах от видеата.



И аз много гледам такива клипове, но не смятам, че специално оставят мръсно, а че си е нормално положение с деца. Почти съм сигурна, че в 90 процента ит апартаментите или къщите е такова положението поради ред причини.

# 2 258
  • Мнения: 1 790
И аз не мисля, че Филип е отишъл да работи в Дания, по-скоро има някакъв разрив в отношенията им, което не е изненадващо предвид факта колко малко време са били заедно, преди да станат семейство първо с едно, набързо след това и с две деца, също си мисля, че различните им манталитети също оказват немалко влияние върху начина им на живот. Особено ситуацията с рождения му ден ме изненада - при двама родители (няма да казвам безработни, защото някои хора много се дразнят на тази квалификация), но нека да са със свободни професии, неизискващи 8-часов работен ден с ангажименти в дадена локация, за рождения ден на бащата майката да е на хотел с приятелка с едното дете, а рожденикът в София с другото, хм, това просто не е поведение на функциониращо семейство. Жал ми е за децата - при родители с тези "професии" те би могло да прекарват много време заедно, като семейство, а вместо това се размятат при баби, прабаби, дядовци, детегледачки, а бащата се появява спорадично. Не мисля, че хората ще спрат да питат и подпитват къде е Филип, но след като животът ти е на показ, няма как да бъде иначе. Едно е семейните проблеми да са достояние на теб и близките ти, друго на половин България (хипотетично), но каквото сам си направиш... Не знам колко време още Антоанета ще успее да държи фронта, отбягвайки въпроса къде е Филип или по-скоро защо не е при семейството си, в случая е в нейна полза, че няма коментари в YT, иначе половината биха били именно такива. Интересно ми е как ще се развие животът на Антоанета, някой назад каза, че почва да губи популярност, аз нямам такива наблюдения, обаче мисля, че при нея от много време фокусът на канала и инстаграма ѝ е именно върху децата и мъжа-чужденец, а той вече не присъства така активно като преди, децата порастват и не са така статични, ако или по-скоро като Сиена тръгне на градина, едва ли ще има какво да снима по цял ден на семейна тематика, любопитно ми е накъде ще завие каналът ѝ.
Гергана съм я засичала на живо няколко пъти и ми е точно толкова неприятна, колкото и виртуалният ѝ образ.

# 2 259
  • Мнения: 6 879
Ааа, Кристал Ноар, как различни манталитети? Антоанет е по-датчанка от датчаните и няма подобни проблеми.
Набързо са се събрали, набързо са заживели заедно, набързо е забременяла Пепе... Всички знаем поне една такава история. Някои завършват щастливо, повечето не чак толкова. В СО колко такива сме ги чели.
Пепе и Филип имат някои фактори, които според мен правят житието им по-лесно от това на други млади семесйтва:  и двамата имат потенциал за хубави, добре платени професии, финансова подкрепа, жилище дадено на готово, помощ за децата. От друга страна - набързо развила се връзка, идват от две държави със съвсем различни порядки, млади и глезени ми изглеждат и двамата, пробват се тук, пробвали там, някакси изглеждат все едно се носят по течението.
В този ред на мисли намирам за похвално, че Джош на Попова дойде тук и веднага почна да работи.

# 2 260
  • Мнения: 1 790
И аз направих този паралел с Антоанет Попова и Джош, нея я следя съвсем отскоро, но доколкото разбирам той е дошъл тук с нея и се опитва да се интегрира (дори бих казала успешно се интегрира, щом работи). Антоанет беше споделила, че един от нейните последователи ѝ е помогнал с намирането на работа за Джош, но все пак не мисля, че са го наели просто заради нея.

# 2 261
  • Мнения: X
Да, за Джош наистина е така, и на мен ми направи впечатление как веднага си намери работа. Но той си има образование и професия, за разлика от онзи wannabe цапач. А и явно не е мързелив. Филип си е мъж-трофей, дай му само да си сменя анцузите, да си реди златните накити и да си маже косицата с гел.
Пепа е качила ново видео ли? Изпуснала съм 🤪 Нещо ново и интересно каза ли? Разбрах само, че е направила тениски с името ѝ 🤣 Кой ще го купи този така интригуващ артикул?

# 2 262
  • Мнения: 2 524
Теа на Наум е снимала задачи в стори и иска някой да и ги реши... Наградата е виртуална целувка от Шопов... Ще ме по бъркат...

Жива да не бях. Joy
И аз със същото идвах. Голяма тъпотия. Явно прави изпита на някого понеже в момента са поправките в СУ и лъже в стори, че искала да си свери часовника. Expressionless Много се дразня на подобни селски номера, извинявам се, че се включих ама ...

# 2 263
  • Мнения: X
И до поправки е стигнал не се и знае дали ще изкара и тях.....то с тия клипове няма време да седне да чете.

# 2 264
  • Мнения: 6 879
Ако Филип наистина е инженер, не виждам защо да не си намери работа, ако има желание и мотивация. Все пак със сигурност знаем, че говори поне два чужди езика - датски и английски.

Общи условия

Активация на акаунт