Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 554
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Мнения: 239
А къде й изстива храната - в кухнята на Оборище ли? Под кръчма разбирам всяко едно заведение за вечеря.

Ако имаш предвид ресторант, напиши ресторант, а не кръчма, защото разлика има много голяма.

Изкара, че едва ли не на дискотека са я водили ( кръчма е в същия калибър)

Да не говорим, че видяхме единствено да се разхождат на открито снощи, не знам как го изкара кръчма. Simple Smile

# 3 076
  • Мнения: 9 485
Тя София откара на парти в Дърти, мислите ли, че сега Сиена я притеснява?

# 3 077
  • Мнения: X
Сега проверих с търсачка и най-евтините билети от Копенхаген до София са 200 евро за края на месеца с Луфтханза. До Бургас 230 евро с Чешките. Може да е била някаква нискотарифна компания, макар че тя показа веднъж билет до София и май беше на САС (?).

Не разбирам защо спориш, Fenris? Била показала веднъж билет на САС? И като го е показала, това не означава че всеки път пътува със САС или Луфтханза. Трима човека ти написахме, че цяло лято има евтини билети от Дания до България на цена 15-20 евро. Дори сега накрая на месеца за 28 и 29 август има билети по 17 евро.

https://wizzair.com/sv-se?gclid=Cj0KCQjwwIPrBRCJARIsAFlVT8_CqGgQ … null/1/0/0/0/null

# 3 078
  • Мнения: 4 690
Така като гледам са били в "Нептун". Приятен ресторант на плажа, без силна музика.
На Сиенка щом и никнат зъби навсякъде ще и е некомфортно да заспи, вече Пепе преценява за самата нея дали е удачно да пътува.
Вероятно имат работен ангажимент и съчетават полезното с приятното. Само дано Ели не снима с Филяка и тя, защото общият им проект с Пепе беше нелеп, а снимкине в полето ужасни.

# 3 079
  • Мнения: X
Аглюто ме шокирА, ще пие вода от алуминиева бутилка, четох доста мнения относно тези бутилки, и нито едно положително нямаше.

# 3 080
  • Мнения: 3 743
За Мария Лондонска се бях разчела наскоро в guru gossip и там теорията им беше, че напоследък (от 1 година) имала по-състоятелно/сериозно гадже (евентуален sugar daddy) и за това купува повече. В някои влогове където е без Лора и друг я снима, се държала по-флиртаджийски и кокетно. Хич не съм в час как се поръчват ментета, че и с пликове и кутии, та си приемам като чиста монета, че са оригинални, колкото и глупаво да звучи. Също си мисля, че разпродава стари неща, защото никога не е правила колекция, а само нови придобивки показва. Каквата и да е ситуация едно е ясно обаче - живее абсолютно празен живот. Никаква файда няма, че е в Лондон, само дето Хародс има. Същото като да си в София и през ден да ходиш в Цум и на Витошка. Толкова възможности за култура и забававления, тя не е мръднала от Оксфорд стрийт от няколко години.

# 3 081
  • Мнения: X
Хич не съм в час как се поръчват ментета, че и с пликове и кутии, та си приемам като чиста монета, че са оригинални, колкото и глупаво да звучи. Също си мисля, че разпродава стари неща, защото никога не е правила колекция, а само нови придобивки показва.

Ta те пликовете, хартиите и картоните са най-лесни за имитация. Това че разопакова някакви картони, не е доказателство, че продуктът вътре е оригинален. А и самият факт, че никога не сме я виждали как ги купува тези чанти, е показателен. Само ходи, цъка с език и се снима с часове из бутиците, и си излиза с празни ръце. На последната снимка се е снимала уж с шанелска покупка пред физическия бутик, но не сме сигурни дали реално я е закупила от въпросния магазин или просто е нарамила една празна хартиена шанелска торба от вкъщи за снимката.

Колкото до разпродажбите, виждали сме я какво разпродава - ZARA и H&M.

# 3 082
  • Мнения: 3 743
За стари неща имах предвид чанти. Има няколко LV, YSL, Channel, Gucci & Dior, които отдавна не е показвала - те са и най-назад в инста. Иначе, ясно че поръчва на кг от hm и зара и връща 90%. В началото (не че и сега не е така) купуваше масово бижута за по 200-300 тенекийки, ама шанелски. Кат'  продаде 10-ина на половин цена все нещо се заформя като сума - я за джапанки, а за уникална тениска с лого. Последните няколко влога си излизаше от Хародс с торбите, все нещо купува.

# 3 083
  • Мнения: 9 485
А дали пък тези ментета не си идват и с опаковките ментета?
Щом правят реплика на самият продукт и то висок клас, би трябвало и опаковките да са такива.
Не знам, не съм си купувала до сега такива неща.

Попадна ми в инстаграм някаква звезда, каналът й още не съм го отваряла, но като й гледам описанието на снимките, все едно Пепе го е писала.
https://instagram.com/annas_wholesomeboholife?igshid=fe2qtwnt3r94

# 3 084
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Тя София откара на парти в Дърти, мислите ли, че сега Сиена я притеснява?
Пепа нищо такова не може да я притесни. Тя е над тези неща.
Фичката го няма сума време,като гледам как се е притеснила....
И не казвам, че трябва да легне да умира,но поведението и не отговаря нито на годините и,нито на положението в което е.

# 3 085
  • Мнения: 4 402
Хартиени чанти на известни марки се продават в ebay за 99 р. Винаги съм се чудила кой би си ги купил и защо.... Сега ме замислихте Grinning

# 3 086
  • Мнения: X
А дали пък тези ментета не си идват и с опаковките ментета?
Щом правят реплика на самият продукт и то висок клас, би трябвало и опаковките да са такива.
Не знам, не съм си купувала до сега такива неща.

Да, имитацията е от-до - от картона до продукта. Peace

# 3 087
  • Мнения: 1 790
https://goodfoodtour.bg/2019/08/23/%D0%BE%D1%82%D0%B3%D0%BE%D0%B … 0%B5%D1%82%D0%BE/
Емилияна, ето го активния линк - супер неграмотно написана статия, а съдържанието отново е пълно с несъответствия.

# 3 088
  • Мнения: 3 743
Хартиени чанти на известни марки се продават в ebay за 99 р. Винаги съм се чудила кой би си ги купил и защо.... Сега ме замислихте Grinning
Абе аз вярно падам от луната значи. 🙈 BTW, ако ѝ разгледате снимките назад в инста, когато е била на 22-3 прилича на 40 годишна мутрес от 90те. Има хубави черти, но стайлингът и гримът са потресващи. Сега е доста по-свежа, като изключим устните, които продължава да си обезобразява.

# 3 089
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Аз приветствам А. Пепе, че е завела пак детето на море, макар и може би по неволя Simple Smile, само щеше да е добре и София да е там. Сиена с тези зъби и по Софийските улици щеше пак да е така, да се криви, тъй че не виждам проблем, че е някъде другаде. Антоанета не виждам в момента нещо лошо да прави, осен, че сигурно ще участва в пореден малоумен "проект", но нейна си работа. Ели пък няма работно време и не работи за чужд човек, защо да не дойде 3 пъти за едни лято до БГ примерно?

Общи условия

Активация на акаунт