Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 701
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 3 090
  • Мнения: 239
Тя София откара на парти в Дърти, мислите ли, че сега Сиена я притеснява?
И не казвам, че трябва да легне да умира,но поведението и не отговаря нито на годините и,нито на положението в което е.

За какви години и предразсъдъци говорим тук? Та тя даже не е на много години.. на 28 е. С тези коментари все едно слушам баба ми, даже и нейното мислене е по-съвременно..

# 3 091
  • Мнения: 440
Здравейте! Открих ви преди няколко дни и като ви прочетох си казах "най-после някой да мисли като мен!". Ми то в коментарите под видеата на звИздите само хубави неща се пишат.
Та за Елица - следях я от самото начало, първо май във vbox-a качваше. Беше ми интересна, но после стана поредната кифла и спрях да я следя.
Антоанета Пепе също ми харесваше, още повече, че когато тя роди Сиена, аз бях бременна в третия месец. Но след кадрите с раждането и видеото как представя Сиена на София, някак си падна под летвата и вече не ми е интересна. Във видеото със София и Сиена останах с впечатление, че София не е готова за тази среща, ама нали трябва видеото да се качи. Не знам, но според мен това са прекалено лични неща и не е нужно да бъдат публично достояние.
Елица мноого отдавна не я бях гледала и онзи ден пуснах видеото от операцията й. Ми не знам, но според мен лъха много самота този клип.
Мисля, че имаше клип, в който представя Майкъл. Във фейсбук страницата й имаше коментар защо не е показала предишния си приятел, който й спонсорирал пътуванията и че едва ли не бил възрастен и я било срам да се покаже с него. Нещо такова, но коментарът беше бързо изтрит. Та може и да сте прави, че двете са лика прилика, както и с онази Валери, която също ми изглежда голяма интересчийка.

# 3 092
  • Мнения: 9 486
Ахахах няма такъв смях 😂



Само не разбрах оня от фичка си ли ще идва да й чисти? 😃



1-2 пъти поръчва за вкъщи и 5-6 се храни навън 😂


ivka_smile, наистина ми е интересно как си представяш и София да е там?
Не знам колко деца имаш, но сама с две малки деца ( и то в кофти период ) да измине толкова км и да е по цял ден сама с тях е направо кошмар.
Да, Ели е с нея, но както казах предполагам, че и тя ще е заета да снима и не е длъжна да й дондурка децата все пак.
Всяко дете е различно, но моите наблюдения са, че повечето пътят и смяната на обстановката ги изнервя, така че за мен въобще не е похвално това, че я разкарва до морето за един уикенд в този момент.
За мен има значителна разлика да си си вкъщи, и на чуждо място с малко дете.

# 3 093
  • Мнения: 771
За мен Елица е същата като Пепе, ВалериЕ, Ивана и тн. Просто съдържанието и е малко по - филтрирано. Хванала е ниша, която следва, а изброените са изчерпани откъм идеи и се лутат.  За мен са полезни и приятни предимно влоговете, в които Елица показва храна.  Ако Валери развие уменията си за грим и се фокусира там, според мен има потенциал. Не мисля, че става за "лЯйфстайл" влогър, та какъв лайфстайл има? Разчита на приятеля си да пазарува от Сефора, по цял ден стои в тях и ако не бяха тези влогове наистина не знам как щеше да запълва времето си. Ивана за мен е безкрайно безинтересна. Видеата и са абсолютно безполезни и даже не бих казала разтоварващи. Пълна загуба на време.
Има тооооолкова много информация от всякакво естество, която би могла да бъде полезна и предоставена на зрителите чрез видеа по интересен и забавен начин, но не. Ям само цветна храна  24часа.

# 3 094
  • Мнения: X
Да се изкажа и аз за Елица - в момента е абсолютно зависима от mr_birch. Aко не дай си Боже се разделят, Елица ще загуби и работа, и квартира. Не знам как е положението с квартирите в Копенхаген, но тук в Швеция е голяма мъка да се добереш до квартира в столицата. Шведите се регистрират на опашки в съответната община и чакат с години да им дойде ред за квартира. Частните квартири са много малко и цените им са почти двойни на общинските квартири. И като казвам общински квартири, нямам предвид квартири за социално слаби както в България. Това са си съвсем нормални квартири в жилищни блокове, собственост на съответната община.

Та Ели разбираемо защо се усуква като пиявица около mr_birch - разделят ли се, всичко за нея започва от нулата.

# 3 095
  • Мнения: 3 743
Ама каква е тази статия?😂 През ред четох, няколко грешки видях, но май и една е много. Убедена съм, че не го е писала Адри това, тя е грамотен човек. Пепе е като някоя преписвачка,която нищо не знае, но се опитва да е първа в класа- и аз така като Адри, съгласна съм, точно така... И в своя отговор все гледа да надцака и да сподели, колко ѝ е трудно и незнайно защо Филип се споменава през ред. Тя и Адри има съпруг и две деца и предполагам също катери етажи с количка, предвид старите сгради в квартала, ама да се е споменало? Креативна била - какво ти е любимото ястие : тиквички с ориз. Сладолед правила, мъфини, обичала да експериментира, яде домашни сладкиши - от кафетата до тях предполагам? Здравословно се хранела- високовъглехидратно, нискомазнинно; спортувала?! Ако я чете човек, ще реши че нея трябва да поканят на кастинг в Мастър шеф. 😒

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 14:26 от Emiliana V55

# 3 096
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Ванилия, имам 2 деца, голямото на 9,малкото на 1.4 г:), и НИКОГА не бих тръгнала сама с малкото на море, та затова казвам, че приветствам А. Пепе, че все пак се е навила да си го причини. А София просто би било хубаво да е с тях за да са си трите. Но я разбирам, че е по - лесно да я остави, не я упреквам никак. А Сиена си е бебе и според мем въобще не "вдява" къде е, тъй че все едно, нали е с майка си, всичко е наред за нея. София също не бих казала, че е ощетена, с грижовни хора е, ще се забавлява. Едно време децата бяха по цяла ваканция при бабите на село.

# 3 097
  • Мнения: X
Всички, които живеят над 3ти етаж  не пазаруват, не готвят, на фотосинтеза са.


# 3 098
  • Мнения: 6 900
Всички, които живеят над 3ти етаж  не пазаруват, не готвят, на фотосинтеза са.
И деца нямат, че да не мъкнат колички.

# 3 099
  • Мнения: 3 743
Всички, които живеят над 3ти етаж  не пазаруват, не готвят, на фотосинтеза са.

Дааа, по-близо е до слънцето, има логика! 😆 Сериозно обаче, ще реши човек, че не си го е избрала апартамента с едно малко дете вече, че и второ е решила да роди на същото място. Всички пък под наем не пипват да готвят, че няма място за развихряне. Минимум 1 декар площ трябва да се приготвят бъркани яйца. Що за абсурд?!

# 3 100
  • Мнения: 9 865
Аглюто ме шокирА, ще пие вода от алуминиева бутилка, четох доста мнения относно тези бутилки, и нито едно положително нямаше.

По-скоро ни ги подарява на нас, ние да пием. Simple Smile (ако е за кампанията на fairy)

# 3 101
  • Мнения: 9 486
Ами, ето и ти го казваш - няма да тръгнеш сама с малкото. Какво да говорим пък и двете да ги води. Трудно е, разбира се. Още повече, че има и работа там, т.е. тези деца трябва някой да ги гледа през това време.

И съвсем не смятам, че за Сиена е все тая къде е и не й се е отразило пътуването.

Интересно ми е да чуя рецептата на Пепе за домашен сладолед 😃

# 3 102
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Ами... аз няма да тръгна, за да не си причиня на мен доскомфорт:), то е ясно, че на детето ще му се угажда и е обгрижено. Да, и аз за 1 път чувам за домашния сладолед на А. Пепе Simple Smile

# 3 103
  • Мнения: 239
Извинявайте, но р лято. Не мисля, че заради Евентуалния дискомфорт на детето, трябва да си висят само в тях. Там на детето би му било най-спокойно все пак, нали така?

Не мисля, че е направила Пепе нещо лошо, като е отишла за някой друг ден на морето с детето, с и лятото свършва много скоро, така че нека си разтовари за последно. Simple Smile с всички ангажименти, дето има сега Сама, задлужава и малко положителни емоции

Колкото и неприемливо и скандално да е "на нейните години"

Много се надявам да се промени мисленето на българите от толкова негативно и затворено към малко по-...човешко

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 14:44 от Fun^house

# 3 104
  • Мнения: 630
Фенрис, не ми обяснявай моля какви думи да ползвам. Който е искал, ме е разбрал. Кръчма, ресторант, дискотека - ако на детето не му е комфортно, все тая. Аз и на ресторант съм била, в който се празнуваше и никак не е било приятно. Но ти като искаш да се заядеш, се хващаш за всичко. А като проимаш деца, тогава се сети за постовете си.

Общи условия

Активация на акаунт