Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 866
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 3 105
  • Мнения: 9 489
Аз си мисля, че просто не е имало възможност да ги остави и двете и e избрала по-малкото зло, така да се каже, затова е взела Сиена.
Тя стои основно в количката, спи там, не ходи, не говори.
Е, малко й беше трудно вчера да се прави на инстаграмабъл майка, докато детето реве, но днес всичко е наред.
Сиена спи, а мама мята коктейли на плажа.
А ако съдя по сторитата им и в момента са на плажа, в най-подходящотото време са избрали да отидат, браво.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 14:50 от Вαнилия*

# 3 106
  • Мнения: X
Аз си мисля, че просто не е имало възможност да ги остави и двете и e избрала по-малкото зло, така да се каже, затова е взела Сиена.

Toва е и моето мнение. А също и че тези две деца трябва да се издържат по някакъв начин - ясно е, че това ходене до морето е по някаква работа.

# 3 107
  • Monaco
  • Мнения: 374
И аз имам малко дете, на което му растът зъбки. От личен опит мога да кажа, че навън в количката спи по-добре, отколкото затворена у дома. Често нощем плаче и единственият начин да я успокоя е да изляза на двора (имам къща) и да се разходим там. На свеж въздух веднага се успокоява. Друго, което също и действа много добре е когато пътуваме с кола. Веднага заспива, изобщо не разбираме, че имаме бебе вътре. Колкото до заведенията съм съгласна, че не е много подходящо, защото малките деца не обичат да стоят на едно място. Обичат да се разхождат, да пипат. Когато е гладна хапва с нас, но след като се нахрани веднага не я свърта и с татко и се чудим как да я занимаваме, за да е кротка. Така че няма лошо да се пътува с дете в кола или да се правят разходки, напротив именно това много им харесва.

# 3 108
  • Някъде там
  • Мнения: 16 256
Fun hause,сериозно ли баба ти  на 28,майка на 2 деца, ще иде  по нивите, да се чекне с чужди мъже,когато нейния собствен е в чужда държава.
Имаше снимки на които Пепа и Филяка изглеждаха като влюбена тинейджърска двойка.
Сега ще ги потърся за да ти покажа, какво точно имам предвид,че не и отива на годините.
Съжалявам, но за мен след като жената има семейство, не и подхожда това леко поведение,или поне да не го демонстрира публично.
Ако на теб ти харесва, да се чекнеш и показваш супер близки отношения с чужди мъже и смяташ такова поведение за нормално,аз не смятам.

# 3 109
  • Мнения: 6 911
Извинявайте, но р лято. Не мисля, че заради Евентуалния дискомфорт на детето, трябва да си висят само в тях. Там на детето би му било най-спокойно все пак, нали така?

Не мисля, че е направила Пепе нещо лошо, като е отишла за някой друг ден на морето с детето, с и лятото свършва много скоро, така че нека си разтовари за последно. Simple Smile с всички ангажименти, дето има сега Сама, задлужава и малко положителни емоции

Колкото и неприемливо и скандално да е "на нейните години"

Много се надявам да се промени мисленето на българите от толкова негативно и затворено към малко по-...човешко
Ух, да. Ужасни са тези българи. Да не ти си и ти я мома датчнака, я германка, я англичанка, че мисленето на българите ти е чуждо?

# 3 110
  • Мнения: 1 802
В случая предизвиква упреци, защото твърдеше, че две деца не пречат на начина на живот, но нито веднъж не ги заведе заедно някъде, винаги избира едното, а другото се оставя на баба/прабаба/дядо и т.н поред на номерата.

# 3 111
  • Мнения: 9 865
Разбира се, че няма лошо да пътува до морето и да е навън с децата, повечето не твърдим това. За мен дори не е осъдително, че се кикерчи и си вдига полата на бумеранг, честно, развеселила се, разлигавила се... на мен ми е смешно.
- - -
Гледах едно видео на тази Ели (то повечето беше с Пепини), все съм я пропускала, скучно ми звучеше заглавието на канала (не ме вълнува грим и нищо с грим в името не може да ме привлече), но заради коментарите тук я загледах. Първо впечатление: симпатична жена, има хубава усмивка и зъби, маниерът на говорене ме дразни, иначе се старае да е приятна, ще ѝ хвърлям по едно око, благодарение на темата е +1 абонат Simple Smile.

# 3 112
  • Мнения: 239
Фенрис, не ми обяснявай моля какви думи да ползвам. Който е искал, ме е разбрал. Кръчма, ресторант, дискотека - ако на детето не му е комфортно, все тая. Аз и на ресторант съм била, в който се празнуваше и никак не е било приятно. Но ти като искаш да се заядеш, се хващаш за всичко. А като проимаш деца, тогава се сети за постовете си.


Как да не ти обяснявам, като си измисли, че е ходила на кръчма, а не е била. 

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 15:06 от Fun^house

# 3 113
  • Мнения: 239
Извинявайте, но р лято. Не мисля, че заради Евентуалния дискомфорт на детето, трябва да си висят само в тях. Там на детето би му било най-спокойно все пак, нали така?

Не мисля, че е направила Пепе нещо лошо, като е отишла за някой друг ден на морето с детето, с и лятото свършва много скоро, така че нека си разтовари за последно. Simple Smile с всички ангажименти, дето има сега Сама, задлужава и малко положителни емоции

Колкото и неприемливо и скандално да е "на нейните години"

Много се надявам да се промени мисленето на българите от толкова негативно и затворено към малко по-...човешко
Ух, да. Ужасни са тези българи. Да не ти си и ти я мома датчнака, я германка, я англичанка, че мисленето на българите ти е чуждо?

Това, което имах предвид е, че не можеш да кажеш на млада хубава жена на 28, че не й отива на годините да иде на море за 2 дни.

# 3 114
  • Мнения: 6 930
Ахахах няма такъв смях 😂



Само не разбрах оня от фичка си ли ще идва да й чисти? 😃



1-2 пъти поръчва за вкъщи и 5-6 се храни навън 😂


Оставям настрана безумните правописни грешки на статията, които са доста дразнещи. Но Пепа отново с позьорските изказвания, след като съвсем наскоро фуудпанда отново ни занимавах с нея, вече ми идват прекалено. Наистина е смехотворно оправданието за кухнята, ще кажеш, че са били на полеви условия и мастър шеф Пепа просто ѝ е под нивото да готви в такава кухня, която, апропо, си изглеждаше съвсем нормална и годна за ползване. Това с етажите също е изсмукано от пръстите, тя, като една модерна космополитна майка-балалайка би трябвало да знае, че има поне няколко онлайн магазина, които доставят ДО ВРАТА каквито продукти си искаш. Когато не съм имала възможност за пазар или съм била натоварена, винаги съм ги ползвала и нямат грешка.
Като и гледах последните драми със зъбите на малката, ми мина еретичната идея, че е избързала с отбиването. Мисля, че точно за този период много щеше да я облекчи откъм успокояване и приспиване. Може би, би трябвало да опита и някакви неща за облекчаване на зъбите, хапченца, гелчета... Не разбрах дали ползва, но според мен дават някакъв ефект.

# 3 115
  • Мнения: 6 911
Fun house, вадиш думите от контекста. Няма да те убеждавам и да цитирам конкретни коментари, понеже не мисля, че има смисъл.

# 3 116
  • Мнения: 4 428
Всички, които живеят над 3ти етаж  не пазаруват, не готвят, на фотосинтеза са.

Дааа, по-близо е до слънцето, има логика! 😆 Сериозно обаче, ще реши човек, че не си го е избрала апартамента с едно малко дете вече, че и второ е решила да роди на същото място. Всички пък под наем не пипват да готвят, че няма място за развихряне. Минимум 1 декар площ трябва да се приготвят бъркани яйца. Що за абсурд?!
Моята кухня е по-малка от нейната ама такава мусака правя... Ммм Joy

# 3 117
  • Мнения: X
Ще видим след 3-4г пепа, като се нанесе в новото жилище дали ще готви.

# 3 118
  • Мнения: 9 489
Първо, Пепа вече е на 29 😂 и второ, кой е казал, че не й отивало да отиде на море за два дни?

Това, което аз прочетох беше, че не й отива такова лигаво и инфантилно поведение при положение, че не е на 15/колкото и да й се иска/ и е майка на две деца. С което съм абсолютно съгласна.

# 3 119
  • Мнения: 239
Първо, Пепа вече е на 29 😂 и второ, кой е казал, че не й отивало да отиде на море за два дни?

Това, което аз прочетох беше, че не й отива такова лигаво и инфантилно поведение при положение, че не е на 15/колкото и да й се иска/ и е майка на две деца. С което съм абсолютно съгласна.

Коментара беше, че е по-добре да си останела вкъщи, а не хойка като Филип и чи не й отивало на годините и на положението Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт