Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 550
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 3 300
  • Мнения: 324
Косматият чичо е Алпер Чочев. Не го знам какъв е и с какво е известен. Но съм на същото мнение за снимките, даже и роднина да е, не го одобрявам, гнусно ми е.

# 3 301
  • Мнения: 878
Ако бях на мястото на Филип, щях да съм бясна за снимките на Сиена с въпросния Чочев. От къде на къде ТОЗИ ще прегръща и ще се снима с дъщеря ми?
Ама все пак Сиена е касичка, 'що пък не.. Confounded

# 3 302
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Е сега пък никой да не пипа и детето ?! Не съм съгласна с поведението на Пепка за много от ситуациите, които обсъждате, но чак пък толкоз !
И аз имам дъщеря , хората й се радват, защото е вечно ухилена, като зелка по улиците , искат да я пипнат по крачето, говорят й. Излизаме по заведения с приятели , познати и на никой не съм отказала никога да я гушне или подържи , ако иска !

Полина ме зарадва с това видео с Ася Демирева. Отдавна следя клиповете й и доста й симпатизирам.

# 3 303
  • Мнения: 324
А погледа на Сиена казва толкова много на втората снимка, жал ми стана за детето. И изглежда, че Пепе и Филип се надцакват, с интерес очаквам следващото стори на Филип. Сигурно ще вдигне летвата и ще се снима с чуждо дете или направо с някоя мадама.

И няма лошо да го гушкат, естествено, ама без дрехи, а и в тия жеги... too much ми е.

# 3 304
  • Мнения: 3 510
Косматият чичо е Алпер Чочев. Не го знам какъв е и с какво е известен. Но съм на същото мнение за снимките, даже и роднина да е, не го одобрявам, гнусно ми е.
Най-интересното е, че е само на 24, а наистина изглежда като 30+ годишен чичак.

# 3 305
  • София
  • Мнения: 2 666
И отново Елица се опитва да каже нещо, а Пепе се намесва като досасната отличничка в класа.

# 3 306
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Предполагам, че точно за двете снимки са се "гушнали".

# 3 307
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Ели все пак има онлайн магазин, за който ако не се лъжа складът/офисът е базиран във Варна. Може да идва, за да урежда някакви доставки покрай него примерно.
Варна не е Бургас,ако склада и е във Варна.
Те са в Бургас,и предишния път пак там бяха.
Не виждам причина постоянно да се оправдава Елица, защо е тук.Така решила,така направила. Важното е да не е тук с цел да прави номерца на Майкъл,както Пепа.


От тези съм които нямат против детето да бъде гушкано от чужди хора,стига  то самото да иска.
Просто в случая Пепа го прави, за да дразни Филип.

# 3 308
  • Мнения: 9 485
И на моите деца се радват в магазина... ама не ги водя с разни чичковци на плаж. 😏

# 3 309
  • Мнения: 4 355
"Чичко" Алпер е 94-ти набор Grinning
Седнете, поемете дъх и тогава четете следващите редове!
Ами вчера (пре)открих Ивана и ми харесва! Гледах видеата и за "Законът на привличането" и ми допадна, че ги е направила много подробни и без да обещава невъзможни неща, за да трупа гледания.
Последните й заглавия не ме привличат, но явно това се търси в момента.

# 3 310
  • Мнения: 1 790
Въпросният Алпер Чочев прави скечове и си присвоява разни картинки (т.нар. memes) от наши и чуждестранни страници, като ги представя като свои. За мен е загадка защо е популярен, мисля че покрай дружбата му с онази певица Диона. Чичко не е 😁 (и той ми е съгражданин),  по спомен е набор 93 или 92.

# 3 311
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Изгледах видеото на Мъци за гаджето на Изабел, браво на първия много ми хареса! А онзи наистина няма никакъв опит, седнал да говори наизустени фрази от кварталната кръчма. Ако Изабел наистина е щяла да остане на поправителен по Бг.ез и л, ясно защо досега не е обявила какво иска да учи, не е глупава, но ясно ,е че и нейната професия отдавна е youtuber.
Вчера се замислих:
1. Влог от първото море в Бургас от Пепе нямаше , май и  от Тасос, защото й изчезнали/откраднали картите памет;
2. Влог от лятната почивка на Милина и Мики в Созопо, нямаше, защото пак някакво оправдание не помня + че искала да си почине и да не снима много (въпреки,че миналата година снима като бяха пак в родното черноморие);
3. Влог на Ивана от Кавала, Гърция, няма да има , защото пясък /вода влезли в камерата уж, но пък снимки бол до Коледа сигурно ще има!
Та нещо не им върви на родните влогъри със заснемането на почивките тази година, но пък за сметка на това ултра съдържателните  видеа ала зодии и казвам ,,Да,, - убиха рибата.
Отивам да гледам видеото на Йоана, от Будапеща.
P.S. Някъде назад се коментира качеството  - видно, е че Йоана снима с телефон и не е перфектно качеството като видеата на Вал и Пепе, но 100 пъти предпочитам смислено съдържание,отколкото ,,къде и какво ядохме,, ; ,,колко сме гладни,, ; аууу ще има ли нещо за мен ,защото съм веган и съм много СПЕЦИАЛНА,, и аутфит на деня ,, макар и с кристално качество ......

# 3 312
  • Мнения: X
Ивана с тоя закон за привличането твърдеше, че си е намерила идеалната работа, която напусна, за да се кикерчи с ВалериЕ. Много е абсурдна тая женичка.

# 3 313
  • Мнения: 411
Другото , което ми прави впечатление при повечето влогърки , които гледам е  как си оправят леглото - само  изпъват чаршафите и завивката без да метнат нещо отгоре и си стои така по спално бельо.Анелия цял ден се търкаля в чаршафите.Не знам , но за мен е много противно там където спиш да се въргаляш с къщните дрехи.Все пак готвиш , правиш нещо ,тези дрехи се цапат.На Попова и в последните видеа се вижда сушилника .Нов апартамент как може без тераса , чудно ми е.От близки знам ,че така се образува мухъл в стаята като се сушат дрехи.Тяхна работа , но това показване на дрехите и леглата на заден фон не ми се нрави.Полина , Ивана и те по чаршафи цял ден и котката ходи отгоре , ужас.
Мен лично много ме е гнус от чужди чаршафи, дори на снимка. Явно е супер инстаграмабъл да си показваш чаршафите, но моята асоциация е за това как им е текла лигата докато са спали на тях и изобщо всевъзможните им секрети и косми. Не, мерси...А това, че не ги покриват и ги оставят да прашасват и да се въргалят по тях също прави кофти впечатление. Едва ли ги перат и много често щом имат подобни навици....бляк

# 3 314
  • Мнения: 1 167

Вчера се замислих:
1. Влог от първото море в Бургас от Пепе нямаше , май и  от Тасос, защото й изчезнали/откраднали картите памет;
2. Влог от лятната почивка на Милина и Мики в Созопо, нямаше, защото пак някакво оправдание не помня + че искала да си почине и да не снима много (въпреки,че миналата година снима като бяха пак в родното черноморие);
3. Влог на Ивана от Кавала, Гърция, няма да има , защото пясък /вода влезли в камерата уж, но пък снимки бол до Коледа сигурно ще има!

Бях фен на Милена докато не се оправда така от почивката - искала да релаксира. Да ама си влогър, вземаш пари от спонсорства (дори да не са колкото на Пепе). Имаш шанс един път да направиш интересен и разнообразен клип - вземаш си почивка. Да ама не, 2 години гледам еднообразните ти видеа, искам да видя нещо различно, за да продължиш да ми задържаш вниманието. В най-скоро време ще се отпиша от нея.

Общи условия

Активация на акаунт