Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 698
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 3 315
  • Мнения: 9 486
на тоя никога не бих му дала 94-ти набор 😬

Пепка младата майка на всички им е кака 🤣

Очаквайте новото видео на канала: Как да заебием младо гадже с бебе на ръце. 🥰🦄❤

# 3 316
  • Мнения: 3 743
Ако случайно някой е забравил, че Ивана е ходила във вила Синтика сега е пуснала сутрешна рутина от там. 😒

И аз да отговоря на въпроса на Лори. Не обичам подаръци изненади, винаги си казвам какво искам или намеквам стократно,съответно ако съм си поръчала уред за готвене ще се зарадвам. Обаче, ако някой самосиндикално без никакви намеци от моя страна ми подари тиган и аз като Теди му го лепвам у главата.😁

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 10:32 от Emiliana V55

# 3 317
  • Мнения: 3 996
Честно казано,още когато милена се подготвяха за почивката си казах че едва ли ще има влог от тази почивка,то пък картата се счупила..факт е че като се прибраха бързо бързо апарата започна пак да снима Simple Smile
Снимката на сиена с този батка,е толкова показателна,голям дразнител е пепка използва децата яко!!!

# 3 318
  • Мнения: 1 761
[И Валката имаше рутина от Вила Синтика , имат си договорка може би - малоумен клип срещу някой лев и рекламка на това мотелче.
Милена доколкото знам няма претенции да е мега големия влогър и инфлуенсър , прави го за удоволствие.Така че щом е искала да си почине , защо не .Не е длъжна да снима постоянно.А и какво да снима по-различно на морето - как цял ден се излежава на пясъка , ядат вечер някъде и то няма друго интересно.

# 3 319
  • Мнения: 9 486
Снимката на сиена с този батка,е толкова показателна,голям дразнител е пепка използва децата яко!!!

Абсолютно.
Както писах и преди - поведението на Фичко не е повод и оправдание за нейното.
Да въвлича децата в това и да ги използва по такъв начин е грозно и отвратително.
Както обикновено те са най-потърпевши в една такава ситуация.
А уж е голямата широкоскроена европейка, ама си върти баш балкански номера.

# 3 320
  • Русе
  • Мнения: 1 097
На Милена и ежедневните влогове, не са кой знае какво, но ето видеото на Виолета също беше от Созопол и макар , нищо съществено като информация хотел, р-нт, история , стария град, но ми хареса. Отдавна не съм си пускала влог на Милена точно поради ала big brother/sister family имиджа му, но както KeepSmiling писа, ако беше качила нещо по-различно и съдържателно от България щях да пусна да гледам с интерес.

# 3 321
  • Мнения: 18 562
Да гледаме 20 мин как си миеш зъбите сутрин,мажеш се с крем и си вземаш душ с душ гелчето от хотела в хотелска стая и си изправяш бретона,сериозно ли?! Рутина повреме на почивка,леле леле...снимане в стаята как правя обикновени неща...чак ми е смешно.
Аз като съм на почивка, хоп в хавлията и по цял ден се излежавам по релакс зоните и в спато и си почивам,като на почивка,нали... Реклама на вилата отново може би?

# 3 322
  • Мнения: X
Мислех, че възрастовата граница при Пепе няма да падне след Филяка, ама съм се лъгала, та Весо и Артьом са по на 20 години. Какво върши с тези деца, направо съм озадачена... Направо вече почна да става толкова жалка, как пък женена и с две деца няма да седна на една маса с дечица, родени в края на 90-те години на миналия век. И Елито и тя, много ми хареса определението, дадено по-напред, "отличничката на класа". Загубени жени, пък и детето въвличат в техните простотии.
Тази превзе всички фронтове, не съм очаквала, че ще я видя и в рапърски профил, да дружи с 20 годишни.
Нали беше ужким по-зрял канал, мами ляйфстайл, деца, мъж, семейство, family first, какви дивиденти може да извлече, в такъв случай, от Филяка, Алпер Чочев, които ги гледат предимно дечурлига и артисти като VessoU, които ги слушат предимно тийновете?
Тръпна в очакване да видя новият ѝ "проект". Толкова се изтърка Пепе, толкова много!

# 3 323
  • Мнения: X
Дайте линк към това стори с косматия "чичак". Нещо не го откривам.

Няма значение, открих го. Не виждам нещо гнусно аз в това стори, но къде е Фичо? Защо други мъже прегръщат невръстните му деца, докато той си живее живота? Срам няма този датски льохман. И жена му е същата куха лейка.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 11:07 от Анонимен

# 3 324
  • Мнения: 15
А в профила на Алпер ги има как се лашкат на един въжен мост...супер неадекватна ми е Пепе напоследък 😫

# 3 325
  • Мнения: 9 486
Дайте линк към това стори с косматия "чичак". Нещо не го откривам.

https://instagram.com/chocheev?igshid=1u8e3bfabkgb

# 3 326
  • София
  • Мнения: 398
Да гледаме 20 мин как си миеш зъбите сутрин,мажеш се с крем и си вземаш душ с душ гелчето от хотела в хотелска стая и си изправяш бретона,сериозно ли?! Рутина повреме на почивка,леле леле...снимане в стаята как правя обикновени неща...чак ми е смешно.
Аз като съм на почивка, хоп в хавлията и по цял ден се излежавам по релакс зоните и в спато и си почивам,като на почивка,нали... Реклама на вилата отново може би?

Мен ме впечатли, че каза как рутината й е "много по-различна" на почивка, в сравннеие с обичайната... Да разбираме ли, че ако не е на почивка не се къпе, не си мие зъбите, не си оправя и косата и т.н.  Laughing

# 3 327
  • Мнения: 239
Супер безмислено видео Пак от Ивана.

Даже не си е направила труда да го озвучи, а с ужасната музика, дето си слага винаги. Трябваше да го изгледам без звук, само на мен ли ми е гадна музиката, която си слага във видеата?

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 11:28 от Fun^house

# 3 328
  • Мнения: 4 717
Добре де, кой гледа Сиена нощем докато Пепа клати мостовете с пустиняците?

# 3 329
  • Мнения: 2
В профила на danielxaha на едно от сторитата се вижда как Арти прегръща Елица.

Общи условия

Активация на акаунт