Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 805
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 3 330
  • Мнения: X
Добре де, кой гледа Сиена нощем докато Пепа клати мостовете с пустиняците?

Детето е гледано групово както се видя от сторито на този danielxaha.
Не му е мястото там.
А Фичко никога няма да вземе децата сам в Дания, понеже Пепа няма да му ги даде. Иначе тя рискува повече да не ги види.

# 3 331
  • Мнения: 239
И Елица де прегтъща с някакъв.. и ухилена до ушите. Някой после да каже, че е много свестна. Добре, че не са на техните профили тея неща и да има как Бърча да го види. А някой от тук пък защо да не му го прати? 😈

Аман от такива божи кравички лицемерни, перфектната Ели.

# 3 332
  • Мнения: 4 717
Тая Пепа ако ми е дъщеря такъв бой я чака у дома като се прибере, на дърти години ще й запукам задника и ще й спра бюджета.
Ще се сети, че  е майка на две.
Родителите й сигурно го намират за нормално това, понеже нали тя самата така била отгледана - по хипарски купони и студентски квартири...

# 3 333
  • Някъде там
  • Мнения: 16 221
🤣🤣🤣
"Колкото по глупаво толкова по модерно и вървежно" мотото на нашите инфлуенсърки 😃

# 3 334
  • Мнения: 1 763
Погледнах сторитата на тези момчета.Егати лигавщините и наште двете невинни им пригласят в глупостите , много ясно че ходенето до Бургас не е за едното море.

# 3 335
  • Ilkeston
  • Мнения: 188
Прегледах ги и аз сторитата. Щяха да са супер, ако двете каки не бяха придружени от бебе.
На мен ми изглежда, че Ели си говори нещо с това момче от сторито, но подмятанията отзад са като на тийнейджъри, които са излезнали навън, а приятелят им си е хванал гадже от дискотеката.
Като се обръщат и момчето прегръща Ели, тя е със скръстени ръце, защото явно ме иска да показва, че се забавлява с това. Или наистина е там, като съпровод на Пепе и се опитва отново да се впише?
Нямам идея, но ситуацията ми изглежда доста неловка.

# 3 336
  • Мнения: 116
На Филип някой да помни да е отбелязан рожденния ден, аз не...
Чудя се как може да са харесвани и гледани подобни индивиди като тоя брадясал чичко(годините са без значение, важно е на какво приличаш).Ужас!

# 3 337
  • Мнения: 4 717
Според мен тия момчета просто си се забавляват както обичайно си правят по цяло лято. Случайно Филяка е част от компанията им и поради тази причина двете лелки са се натресли. Драйвъра тука е не брадатия рапър, ами Пепа с нейните увлечения по Филяка, опитваща се да измисли разни похвати за да са в близост.
Филяка не изглежда много развълнуват от присъствието й. Малко като натрапване ще се окаже.

Ето ви го Здравея с бебе

Скрит текст:

# 3 338
  • Мнения: 2 156
Тая Пепа ако ми е дъщеря такъв бой я чака у дома като се прибере.....
Аз предлагам да я набие баба й, ама тя едва ли е разгледала в Инстаграм, та не знае Laughing
На мен би ми бил интересен влог от ремонтираното жилище - след толкова приготовления, трябва да е wow резултат.

# 3 339
  • Мнения: X
На мен Филяка никога не ми е изглеждал развълнуван от присъствието на Пепа.

# 3 340
  • Някъде там
  • Мнения: 16 221
Пепа откакто Фичо си отиде в Дания да "страда" за приятеля си първия път,започна да се държи така.
От тези сторита обаче за мен друг е потърпевшия.
Ореола на Елица Светица вече е мираж..

# 3 341
  • Мнения: 4 717
Сигурно днес злобата ми е в повече, но Мара Лондонска как можа да си сложи такава снимка, прилича ми на труп от моргата
Скрит текст:

# 3 342
  • Мнения: 35 180
Къде е снимката на Сиена с този, който обсъждате?

# 3 343
  • Мнения: 46 590
За Филип - мернах снимки по стадиони и си мислех, че е там за някакво първенство, но вие ги седите повече и явно сте ги хванали кой какво, пускаше и техни общи снимки - от някакво предаване, метрото. Ако са разделени ок, но ако не са, хич не ги разбирам тези самостоятелни обиколки. Не защото са нещо лошо, а защото въобще изпитват нужда от това. Същото и при Майкъл и Ели. Той вечно е някъде за 2 седмици, уж по работа. Тя вечно притичва до България. Но най-тъжно ми стана за баба ѝ. Жената каза, че не я е виждала от 2 г., а през това време имаше влогове, че е тук....

Иначе съм за малко дете в гояма компания, когато характерът му е такъв, че му допада. И възрастните, и бебето се забавляват. Гледах сторито със Сиена и се вижда, че се чувства добре и сниката не показва реалното ѝ състояние.

# 3 344
  • Някъде там
  • Мнения: 16 221
Къде е снимката на Сиена с този, който обсъждате?
https://instagram.com/chocheev?igshid=f0eyqs0xh362
В сторитата му

Общи условия

Активация на акаунт