Любимия ме заряза заради друга!

  • 5 761
  • 152
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте! Не пиша от отчаяние.Просто съм любопитна какво мислят неутрални лица по темата.
Преди 5 дни мъжът ми излезе с приятели вечерта, прибра се на сутринта.
На следващия ден пак излезе, целуна ме и ме прегърна и не се върна повече.Не ми вдига телефона, блокира ме във вайбър. Казал на майка си, че иска просто да се разделим без никакво обяснение защо. Заех се да разбера какво става! Разбрах, че ходи при друга.Ние сме от 11
години заедно, аз имам 2 деца, с които той е заедно с тях от бебета.Той е казал на майка си, че иска да се изнеса, мога и да не бързам, дори и за 2,3 месеца.Да взема всичко.
Въпроса ми е, какво да правя?
Склонна съм да простя.
Въпроса ми е:Според вас, връзката му, само флирт ли е, нещо сериозно ли се получава между тях.
Объркана съм.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 14:21 от Darina_Dj

# 1
  • Мнения: 2 111
Е какво си склонна да простиш, след като той изцяло те е отрязал от живота си. Блокирал те, комуникира с теб чрез майка си. Той, че е Муньо, Муньо е - как може след 13 г. заедно така да постъпиш, но и ти с кой акъл си склонна да прощаваш? Такива неща според мен не се прощават. За толкова време партньорът заслужава поне един разговор очи в очи. И помисли какъв пример им даваш на децата като склоняваш да те тъпчат.

# 2
  • Мнения: 8 147
Аз не мисля, че има какво да направиш.
Любовта и съжителството има две страни. Когато едната не иска и челна стойка да направиш файда няма.
А за този индивид -думи нямам.

# 3
  • Мнения: 32
Точно! Дори не иска да ме погледне в очите да ми обясни какво иска и какво се случва. В същото време се прибира, когато мен ме няма, за да се къпе, и преоблича.И ме търси дали не съм вкъщи.Успях да го засеча за 10 мин докато е вкъщи, не казва и дума, но влезе и излезе 10 пъти в стаята докато говорех по телефона.

# 4
  • Мнения: 2 111
Събери си нещата, вземи си децата и се изнеси. И ако случайно тръгне да те търси, в което дълбоко се съмнявам, изобщо не отвръщай на опитите за контакт. Само това мога да кажа.

# 5
  • Мнения: 32
Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?
За жалост евтини квартири трудно се намират.Иначе щях да се изнеса до сега.

# 6
  • София
  • Мнения: 27 989
Скрит текст:
Здравейте! Не пиша от отчаяние.Просто съм любопитна какво мислят неутрални лица по темата.
Преди 5 дни мъжът ми излезе с приятели вечерта, прибра се на сутринта.
На следващия ден пак излезе, целуна ме и ме прегърна и не се върна повече.Не ми вдига телефона, блокира ме във вайбър. Казал на майка си, че иска просто да се разделим без никакво обяснение защо. Заех се да разбера какво става! Разбрах, че ходи при друга.Ние сме от 13 години заедно, аз имам 2 деца, с които той е заедно с тях от бебета.Той е казал на майка си, че иска да се изнеса, мога и да не бързам, дори и за 2,3 месеца.Да взема всичко.
Въпроса ми е, какво да правя?
Склонна съм да простя.
Въпроса ми е:Според вас, връзката му, само флирт ли е, нещо сериозно ли се получава между тях.
Объркана съм.
Скрит текст:
Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?
За жалост евтини квартири трудно се намират.Иначе щях да се изнеса до сега.
И да се е сблъсквал, това на теб как ти помага да си намериш квартира?
Ако не беше писала, че си с 2 деца, щях да реша, че си на 15 – 20.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 09:15 от milenaka

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 551
Ние сме от 13 години заедно, аз имам 2 деца, с които той е заедно с тях от бебета.
Децата не са ли и негови, щом като от 13 години сте зедно?

# 8
  • Мнения: 32
Питам дали след подобни отношения, той ще започне пак да ме търси?Искам да съм подготвена..... Поне за това, което може да се случи.Все пак, аз го обичам.

# 9
  • София
  • Мнения: 27 989
Питам дали след подобни отношения, той ще започне пак да ме търси?Искам да съм подготвена..... Поне за това, което може да се случи.Все пак, аз го обичам.
1. Това във форума няма как някой да ти отговори, след като не познаваме мъжа;
2. Дори да започне да те търси, къде е самоуважението ти?

# 10
  • Мнения: 32
Не са от него децата.Те нямат никакви отношения с баща им.Просто ми е малко объркано.Дойде ми като гръм, цялата ситуация.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 36 428
Прошка се дава, когато отсреща ти искат такава. Тук никой нищо не иска, като гледам.

Децата негови ли са? Ако да, имаш право на издръжка за тях и това би ти помогнало за наем.

Почвай да търсиш квартира. Явно ще трябва да се изнесеш. И не се хващай за сламки, че той ще те потърси, че влизал нам колко пъти в стаята като говориш в по телефона, това е самозалъгване, а с две деца на твоите рамене нямаш право да си затваряш очите.

Видях, че си писала. Е, като не са негови ще трябва сама да се спасяваш. Стисвай зъби и започвай да търсиш варианти.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 551
Значи не може и да претендираш да останеш в апартамента. Навярно се е влюбил, дали от гузна съвест или друго, в момента не е открит за комуникация. Събери си нещата,  децата и се отегли с достойнство .

# 13
  • София
  • Мнения: 7 976
Не мисля, че ще се наложи да прощаваш, защото поведението му е недвусмислено - категорична раздяла. Причините за това нямат значение, налага се да се изнесеш от дома му.

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При вашите можеш ли да отидеш?
Този мъж е давал индикации, че нещата няма да ги бъде, които ти си пропунала. Не мисли въобще за стопяване на леда, тези отношения са напълно изчерпани.
Децата как ще приемат промяната?

Общи условия

Активация на акаунт