Любимия ме заряза заради друга!

  • 5 800
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Родителите ми си продадоха имуществото.А с децата е малко деликатно.Не знам какво да им кажа,като дори аз самата не знам.Възможно ли е да осъзнае грешката си.Притеснява ме това, че аз няма да мога поне 2,3 седмици да се изнеса и от финансова и от гледна точка на багажа.Имаме много общи неща, като техники и т.н.Просто недоумявам как изведнъж изчезна без нищо да ми каже повече,дори и на децата. А в същото време като се прибере ме търси.Ако не го бях хванала още на следващия ден... Може би щеше да ме лъже.Защото той е казал, че иска да се разделим на майка си след като разбрах, че е бил с друга.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 990
Приеми решението му, без излишни размисли грешка или не. Това поведение е непростимо, просто му освободи жилището.

# 17
  • Мнения: 8 237
Родителите ми си продадоха имуществото.А с децата е малко деликатно.Не знам какво да им кажа,като дори аз самата не знам.Възможно ли е да осъзнае грешката си.Притеснява ме това, че аз няма да мога поне 2,3 седмици да се изнеса и от финансова и от гледна точка на багажа.Имаме много общи неща, като техники и т.н.Просто недоумявам как изведнъж изчезна без нищо да ми каже повече,дори и на децата. А в същото време като се прибере ме търси.Ако не го бях хванала още на следващия ден... Може би щеше да ме лъже.Защото той е казал, че иска да се разделим на майка си след като разбрах, че е бил с друга.
Според мен вече нямаш работа там. Че е шок, шок е. Но се върни в реалността. Не те иска. Изобщо не те уважава щом даже не желае да ти го каже в очите а ползва майка си.
Децата -какво значи деликатно. Само твоя е отговорността да ги информираш. Така че почвай да търсиш варианти да се изнасяш.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Продължаваш да се хващаш за сламки. Отвори си очите. Той иска да се махнете, но няма смелост да ти го каже лично. Затова е използвал майка си, а не защото тя си измисля пък той иска да останете.

Какъв ти е проблемът с трите седмици? Човекът поне е казал, че не те притиска с времето, както и че можеш да вземеш всичко.

# 19
  • Мнения: 2 111
Е, нали те търси само за да провери дали си в жилището и съответно дали може да се изкъпе и преоблече на спокойствие? Сама казваш, че не ти е говорил, когато сте се засекли.
Според мен нещо ни спестяваш. Никой не е чак толкова откачен, че да зареже 13 години връзка и семейно съжителство по толкова брутален начин. А пък ако е достатъчно откачен - значи не ти трябва до теб и децата ти, безмислено е да разсъждаваш за покаяние и прошка.
Той е казал на майка си, че можеш да останеш 2-3 месеца. Значи започвай да си уреждаш нещата с квартирата и другите битовизми. Знам, че търсиш отговори, но първостепенно сега е да се организирате с децата.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Те отговорите сами ще дойдат с времето. Даже без тя да ги търси.

# 21
  • Мнения: 3 186
Той деца не е ли искал през тези години?

# 22
  • Мнения: 12 752
То проблемът е, че си финансово зависима от него. Предлагам, че през деня си на работа? Имаш ли доходи, за да се издържате с децата? Те явно са големи, например на 13 и 15 години.

Чудя се на вашите отношения. Сякаш сте нямали проблеми. Добре, а как се обяснява това, че той е дошъл за десет минути, влизал и излизал от стаята, а ти си си говорила по телефона? При положение, че си търсила отчаяно връзка с него, говорила си с майка му. И ето, той е там, а ти десет минути говориш по телефона? Как очакваш да се разберете, той да ти каже нещо лице в лице? Е това не го разбирам. Защо не използва случая, какво е това говорене 10 минути? На недостъпна ли си се правила, след като си толкова финансово зависима, че няма къде да отидете с големите ти деца, та чак и си го обичала?
Такива ли са ви били хармоничните любовни отношения - ти да не му обръщаш внимание? Ако са били такива, е ясно защо се е разпаднала връзката ви. Другата жена може поне да говори с него.

Както и да е, възползвай се от отсрочката 2-3 месеца, за да видиш къде ще живеете и как ще се изхранвате с децата ти.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 11:03 от Uncommon

# 23
  • Мнения: 8 214
Единственото, което ми хрумва е, чедевойката е забременяла с негово дете (ако е възможно) и затова да приключва с теб.

Но каквотои да е, вече нямаш място там.

# 24
  • Мнения: 31 648
Авторке, прошка се дава, когато ти я искат.
Друго. Малоумно е след 13 годишна връзка да си тръгнеш без никакво обяснение.
Това не  нормално и би трябвало да ти говори що за човек е.
Глупаво е да искаш да продължиш с този човек. Ти самоуважение нямаш ли?
Би трябвало да си му бясна и да не искаш да го видиш никога повече.
Щом имаш 3 месеца, започвай да търсиш квартира.
Имаш ли работа или си била зависима от него?

# 25
  • Мнения: 8 937
Според мен, ако имаше шанс да размисли, нямаше да постъпи точно по този начин. Той не чака прошка, иска просто да приключите. Показателен е фактът, че Ви избягва.
Потърсете начин да подредите живота си и не се надявайте на чудо.

# 26
  • Мнения: 3 186
Не ще рев, не ще драми и умоляване. Не е малоумно, хитро е.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Глупаво е, недостойно. Това е повърхностен човек, търси най-малкото съпротивление, бяха от отговорност, егоистичен и незрял е. На такъв човек не може да се разчита, не може да даде сигурност на жена с деца.
Не съжалявай, можеш да се справиш сама, само вярвай в себе си. Не драматизирай и бъди спокойна пред децата. Показвай им, че ги обичаш за да няма отрицателно въздействие върху тях инфантилната му постъпка.

# 28
  • Мнения: 32
Девойката не е бременна.Опитах да говоря с него, но той не ме погледна дори, и се заключи в БАНЯТА.на следващия ден говорих по телефона,когато се прибра да се къпе, аз затворих, той отказа разговор с мен, по какъвто и да е начин.Продължих разговора, защото си уреждах оглед за квартира Финансово зависима съм, защото бюджета ни беше общ до сега.С девойката са колеги.Тя му е началник на смяната.Определено имахме рутина....деца,кучета, котка, работа, домашни задължения, които се извършва ха само от мен. Смените ни не съвпадаха, когато аз съм вкъщи.... Той спеше, и обратното. Каза, че не иска свой деца. За това нямахме общо дете. Защото не можем да се грижим за 3.това са негови думи.

# 29
  • Мнения: 85
Факт, че те е предал, но много оскъдна информация даваш за вас. На колко години сте и двамата? Какви са били взаимоотношенията ви през всичките тези години? Имали ли сте често конфликти? Той някога имал ли е приоритет да има собствени деца,ти имала ли си да имате общо дете? Започваш тема с 5 изречения, не бъди толкова обрана, дай повече инфо.

Общи условия

Активация на акаунт