Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 876
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
И аз с това идвах. Ама защо трябва Пепе да издава беееее? Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 210
Не ми се вярва да е бременна или пък Пепе е тотално зле да я издаде.

# 77
  • Мнения: 183
Ели бременна??? Flushed а дано

# 78
  • Мнения: 9 489
Ако е така наистина, е тотална тъпня от Пепе!

Иначе е много хубаво, но ме съмнява. Или поне не вярвам Пепка чак толкова да изпростее.

# 79
  • Мнения: 6 911
Аз бих се радвала да е бременна. Изглежда ми като жена, която няма да си набутва циците и раждането пред камера.
Пепе е сготвила, видяхте ли? Joy

# 80
  • Мнения: 4 430
Е, Пепа ще чупи тъпомера ако Ели наистина е бременна и тя го казва по този начин. А може просто да й казва да се подготви за такива неща ако са говорили, че иска деца и т.н.

# 81
  • Мнения: 9 489
Дори и да е така, смятам, че такива шеги следва да си се правят на ЛС.

# 82
  • София
  • Мнения: 17 900
Би било супер, ако е бременна. Ще престане да мяука жално като одрано коте.

# 83
  • София
  • Мнения: 11 784
Според мен я приканва за чистенето Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 17 900
В едно от сторитата или видеата, не помня, Филип ѝ каза, че много яко, че име била на гости, щото била изчистила. Егати простака. Да да, знам, че на шега, ама добре че е шегата, да си кажем истината. Много ме е яд на това момиче. Има някакви дадености и таланти, а се държи като подметка. Отиваш на гости и чистиш? Миии не. Правиш се на съпруга, без да си такава? Пак не.

# 85
  • Мнения: 4 430
Дори и да е така, смятам, че такива шеги следва да си се правят на ЛС.

Права си. Те наистина вече си развяват всичко от личния живот на показ... Сигурно има точно обяснение на тая мания.

# 86
  • Някъде там
  • Мнения: 16 257
Ако Ели наистина е бременна и Пепа я е издала, изобщо не се е усетила. Тя ми е малко отнесена от вихъра и не ми се вярва да е умишлено.

# 87
  • Мнения: X
Сигурно си е помислила "Е сега ще й покажа какво я чака" тя нали е супер майка и единствена може да чисти манджа от пода след децата.

# 88
  • Мнения: 9 489
Ееее, категорично не вярвам да е неволно без да иска.
Пепка не блести с интелект, ама не е и чак толкова тъпа, че да не се усети какво пуска.

А относно казаното от Фичо -  като гледам как старите петна по столчето за хранене още си стоят, най-вероятно на Ели й е станало кофти за децата и заради тях е позачистила.  

# 89
  • София
  • Мнения: 17 900
Пепа не че е отвеяна, просто няма грам такт към околните, затова така изглежда. За своите си неща си е пресметлива и внимателна.

Общи условия

Активация на акаунт