Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 167
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 683
Диди, има брояч, но само ти си виждаш бройката. Другите могат да видят, ако решат кой е харесал снимката ти, но ще трябва сами да си броят, ако искат да разберат бройката. Ето снимки.

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 23:08 от grumpy girl

# 1 096
  • Мнения: 6 843
Ужасно са подтискащи последните сторита на Пепе.

# 1 097
  • Мнения: 9 478
И аз идвах със сторитата на Пепка 😂 заснела е двете сторита два пъти 😃 освен това и с филтрите се е оплела, едното розово, другото - не 🤪

И по-напред някой беше сравнил днешния сеир с коментарите за Пеповия триъгълник - аз не си спомням някой да е заявил, че Антоанета и Филип са разделели или че тя му изневярява с Филяка.
Коментарите за тях основно се въртят в кръга на шегата или се изказват предположения, но не и да се твърди нещо със сигурност.

# 1 098
  • Мнения: 3 953
Не смятам че между Пепа и филяка има нещо ,но смятам че тя искаше да покаже флирт за да предизвика нещо някъде другаде..

# 1 099
  • Мнения: 683
Какво пише?

# 1 100
  • Мнения: 3 953
Ха ха добре де като не знаеш английски що се излагаш....

# 1 101
  • Мнения: 2 779
Това е т.нар street english или niggas english

# 1 102
  • София
  • Мнения: 6 219
Полина е много досадна с ходенето на фризьор... всеки път като погледна нейно стори във фейсбук - всеки път е в дуписима!

# 1 103
  • Мнения: 7 775
😄😂😆Мхм, що ли я похвалих. Има едно нещо гугъл преводач, много е дървен, ама прости фрази и думички превежда 😂
Което ми напомни, че вчера попаднах на Кобилкина на профила, ей, хора, глаголи само в инфинитив, за нея глаголни времена и предлози не съществуват 😂

# 1 104
  • Мнения: 2 506
Понеже ви чета отдавна, но не ми харесва накъде са поели нещата влизам с нещо положително. Работя в една от т.нар. “агенции” и често се виждам и чувам с коментираните инфлуенсъри.
Не за това се включих обаче, а за да похваля някои от тях.
Един от абсолютните ми фаворити е МагиСан. Не знаех коя е допреди да работим с нея - изключително коректна спрямо нас и спрямо аудиторията си. По никакъв начин не искаше да се включи в нещо с минимален риск хората, които я следват да се почувстват излъгани.
Преди известно време ѝ бяхме изпратили малък подарък. На лично съобщение благодари за него и се извини, че няма да може да го покаже в стори или пост, защото има отговорност към хората, които я следват и не иска да публикува нездравословни продукти.
Още доста истории имам, но споделям тази понеже нейната откритост спрямо аудиторията наистина ме впечатли. Hug

# 1 105
  • Мнения: X
Тя научи нормалния английски, та сега нигар мигар английски прописа Grinning и защо постоянно ни уведомява, че ходи на фризьор на кой му дреме Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 00:13 от Анонимен

# 1 106
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Лелеееей няколко дена бях на морето... изтървала съм ви...е нямате изчитане...
Прочетох по диагонал 15 страници  назад... Ами освен че две девойки се караха като в селската махала, друго няма...
Мина ми през акъла дали не си правят просто PR...???
Даже почти съм убедена че е така...

Ще отида да изгледам Гръмпи...ей така отпускащо

# 1 107
  • Мнения: 7 775
Ралица Паскалева вече само реклами поства 😩 голямо разочарование, преди споделяше снимки от пътуванията си и ми харесваше.
Юлиан Вергов едни хубави летни снимки е постнал, загорял и красив😍
Джаферович ме плаши с грима си 😲

# 1 108
  • Мнения: 11
Аз искам да ви споделя за Радост Тодорова (Joy Todorova). Страхотно момиче, което наистина споделя личен опит и лично мнение. Харесва ми , че с чиста съвест качва какво тества и препоръчва както и какво не. Следя я с интерес и доверие. Изключително земно и красиво момиче, защото сме заедно в университета. Представяше България на "Мис Вселена 2015" и се открои най-вече с радостта към победителката и как я приканваше да си вземе короната.

# 1 109
  • Мнения: 2 779
Ралица преди правеше и импровизирани моноспектакли. Имам един любим, на Чехов мисля че. Вече,обаче и тя и Дария минаха на реклами.
Аз харесвам и следя Ирина Митева и естествено любимия ми Иван Юруков. Обсебена съм от тях Simple Smile

Иначе и Вергов винаги е предизвиквал тръпки у мен.
Като цяло за актьорите-инстаграмъри много мога да говоря и дори предпочитам да обсъждам тях пред Пепа и Валка.

Общи условия

Активация на акаунт