Перилни препарати и омекотители – 59

  • 40 706
  • 747
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 817
Значи, актуално, освен Савекс платинум за цветно, кой друг прах я има съставката против пренос на цветове?
Ариел няма, Персил я махнаха и те, Омо няма... 🙄
Ако не се лъжа, в Омо все още я има. Надявам се Гес да се включи.

# 136
  • Мнения: 3 096
За първи път се включвам е темата и попрегледах последните страници, за да добия представа какво хвалите и какво не. Най-вероятно сте го обсъждали и преди и най-вероятно не си струва, щом никой не е споменал за тази промоция, но да питам, този кауфландски Ариел не става ли? За гела става въпрос, като цена е доста добре:

Скрит текст:

# 137
  • Мнения: 5 833
Преобладаващото мнение в темата е отрицателно за геловете въобще. Но има и дами, които само с това перат. Аз лично ползвам течен само за вълнени, фини кратки програми/пердета например/ и тъмно/дънки и анцузи/. Всичко останало, т. е. преобладаващото е с прах.

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 18:41 от W

# 138
  • София
  • Мнения: 6 010
Къде може да се намери това ОМО за бебешки дрешки?

# 139
  • Мнения: 68 349
18 месеца е срока на годност на течния ариел. 80 пранета са много...провери до кога е годен и ще го изразходиш ли.

# 140
  • Русе
  • Мнения: 7 045
И аз да се присъединя към въпроса за бебешкото ОМО. Кое е? На розовото с Коколиното ли казвате бебешко?

# 141
  • Мнения: 267
Omo Ultimate Sensitive. Срещала съм го по магазините в София, но като че ли не е твърде разпространен.
Скрит текст:
    [/list]
    Къде може да се намери това ОМО за бебешки дрешки?
    Виж в аптеки Ремедиум, в по-големите филиали.

    Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 23:05 от just user

    # 142
    • София
    • Мнения: 10 513
    В Елитис съм го виждала.

    # 143
    • София
    • Мнения: 3 817
    Течен е, не е добра идея за бебета. Няма кислородни избелители.

    # 144
    • Сливен
    • Мнения: 4 024
    Не знам дали е коментирано в ДМ Савекс ултимейт е на 5.19 лв прах и капсули и от стария Персил на 6.99лв

    # 145
    • София
    • Мнения: 10 513
    Савекс платинум или Омо ултимейт?
    В ДМ не съм виждала Савекс платинум, само другото фреш.

    # 146
    • Мнения: 5 833
    Ако търсите и аромат-Омо. След първа проба на Савекс платинум за бяло съм доволна. Но дългосрочно не зная. Нито за цветно. Аромат след изсъхване почти никакъв-леко на сапун.
    Савекса го купих за опит и защото беше на промоция. Иначе е твърде скъп на фона на утвърдените и качествени, които през седмица-две са някъде на промоция.

    # 147
    • Мнения: 94
    Аз си пера само с Ариел и Ленор сензитив.Добро пране,добър аромат

    # 148
    • Мнения: 1 953
    Днес пак си взех от намаления Персил в Била, още предния път имаше само Sensitive, та, от него взех. Ако на някой от София му трябва има още, на Черни връх до Прадайс.

    Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 13:03 от rovaru

    # 149
    • Мнения: 68 349
    Тя не пита какво да си вземе от двете...въпросът е към предният на нейният пост, в който има обърквация и е изписано савекс ултимейт....

    Общи условия

    Активация на акаунт