Перилни препарати и омекотители – 59

  • 42 289
  • 747
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 4 052
Пръскаш/ изливаш върху петното.
После чакаш поне 20 мин и търкаш на ръка, после изплакваш и в пералнята по нормалния начин пране.
Аз даже не плакна преди пералня. Напръсквам, търкам, чакам 15-20 минути и пускам в пералнята. До сега нямам унищожена дреха, включително тъмно сините тениски на ММ. Това е препарат без който не оставам вкъщи. Peace

# 121
  • Мнения: 1 953
Ми, нито търкам, нито плакна, не ми се е налагало, излизат си петната. Изчаквам, не знам колко, не засичам, около 30 мин.

# 122
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Правят ми буци в чекмеджето. Единствено и само тази марка прах - Денкмит.

Много хора се оолакват от същото, а на мен никога не ми се е случвало.. Странна работа
И при мен се вкаменява праха Денк мит. Изпробвано в три перални.

Може би е от водата.. При нас е много варовита, но аз нямам пусната пералня без таблетка за омекотяване, слага се в отделението за прах, заедно с праха.. Друго не виждам какво може да е.. Ползвам лидълските таблеткиб

# 123
  • София
  • Мнения: 3 845
Не е от водата. При нас е мека (София).

# 124
  • Мнения: 817
Сипвай праха в барабана, при дрехите.

# 125
  • София
  • Мнения: 3 845
Не бих го правила. Като видях какви вкаменелости имаше под чекмеджето, не искам да си представям какво може да сътвори в барабана. Просто не купувам тази марка прах.

# 126
  • Мнения: 10 210
И аз това си помислих. Зеолит ли казвахте, че има в Денк мит. Само това липсва - от търсене на съвършения препарат, да си вкаменя пералнята. Scream

# 127
  • Мнения: 2 820
И аз имам същият проблем с праха на ДМ и затова спрях да го купувам.

# 128
  • Мнения: 5 920
В Била открих Савекс платинум на промоция и не се сдържах. Да го опитам. След няколко дни ще дам отзив.

Сега отзива-доволна съм. Изпра петна от кафе и какаово-маслен крем от сладкиш/отбелязвам, че покривката е изкуствена, а не памучна/ и кръв. Ароматът е лек, за мен приятен. Чакам да изсъхне, за да видя останал ли е.Прахът е за бяло.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 845
Днес си взех от новия прах Персил за цветно. Още не съм прала с него, нямам съмнение за качествата му. Исках да отбележа, че ароматът му е леко променен и за мен доста приятен, лек и ненатрапчив, точно по моите изисквания. Simple Smile

# 130
  • София
  • Мнения: 1 408
Днес си взех от новия прах Персил за цветно. Още не съм прала с него, нямам съмнение за качествата му. Исках да отбележа, че ароматът му е леко променен и за мен доста приятен, лек и ненатрапчив, точно по моите изисквания. Simple Smile
От къде го купи, цена? А може и снимка, ако е удобно.
Благодаря.

# 131
  • Мнения: 1 953
В новия Персил са махнали съставката против пренос на цветове, писа Guess.

# 132
  • София
  • Мнения: 10 584
Значи, актуално, освен Савекс платинум за цветно, кой друг прах я има съставката против пренос на цветове?
Ариел няма, Персил я махнаха и те, Омо няма... 🙄

# 133
  • Мнения: 648
Взех си Омо бебе и най- после съм спокойна ! Вече имам бебешки дрехи без петна еее с едно малко изключение ! Прасковка на бели гащи , ама ще го мисля!

# 134
  • София
  • Мнения: 3 845
Днес си взех от новия прах Персил за цветно. Още не съм прала с него, нямам съмнение за качествата му. Исках да отбележа, че ароматът му е леко променен и за мен доста приятен, лек и ненатрапчив, точно по моите изисквания. Simple Smile
От къде го купи, цена? А може и снимка, ако е удобно.
Благодаря.

Зареден е навсякъде в магазинната мрежа, в Лили и Фантастико е 6,99 лв. Исках от стария да взема, който е за 20 пранета (този е за 18), но не можах да намеря.
Ако някой от София търси от стария Персил Сензитив, за 20 пранета, във Фантастико е зареден, на 6,99 лв. Проверено в 3 магазина.

Общи условия

Активация на акаунт