Перилни препарати и омекотители – 59

  • 42 233
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 5 911
Мирела, питах дали дрехите ти съдържат синтетика. Ако е така, не бива да се перат на много висока температура, да се слушат на пряко слънце и да се ползват препарати, съдържащи хлор,ако искаш да не жълтеят.

# 287
  • Сливен
  • Мнения: 4 051
Алекс,ще чакам за отзиви за кърпичките за сушилня,че им се чудя,а след една седмица имам рожден ден и направо да ги взема с отстъпка.

# 288
  • Мнения: 5 207
Не ползвайте такова нещо. С най-добро чувство ви го казвам. По-добре вземете топки за сушилня. Това, което е в тях, по-добре да не е върху дрехите ви и в контакт с кожата ви.

# 289
  • Мнения: 1 759
Тете, този oxy power само за бяло ли е? При праха ли се добавя?

# 290
  • Мнения: 68 643
Добявка за бяло, да. При праха се слага по мъничко.

Виж тук вгорото мнение, Гес го е обяснила

https://m.bg-mamma.com/?topic=980091.585

# 291
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
При първото изпиране с Омо дрехите бяха наистина искрящо бели, при всяко следващо бялото започваше да жълтее. Суша на открита тераса.
Ще пробвам избелващите прахчета. Някъде бях чела, че лимонената киселина премахва пожълтявания, но ме е страх да пробвам.

При мен Тео бебе пере по добре(като изключим дупките) от Персил сензитив гел, може би трябваше да купя прах.

Савекс съм ползвала само за цветно преди години и не се разтваряше, дори и от високите градуси. Ще пробвам този Платинум, само подскажете прах, гел или капсули да взема?

Рени, за първи път го виждам този прах, откъде го купувате?

Благодаря на всички за съветите! Flowers Hibiscus

Mirella аз съм от Пазарджик и ходя в магазина на автомагистрала Тракиа имат и сайт ciao.bg имат и магазин в София,но не знам адреса.

# 292
  • Мнения: 5 911
В Кауфланд пак Персил гел на промоция. Втора седмица. Складовете ли разчистват? От производство ли го спират? Търсене ли няма?

# 293
  • Мнения: 947
Мирела, питах дали дрехите ти съдържат синтетика. Ако е така, не бива да се перат на много висока температура, да се слушат на пряко слънце и да се ползват препарати, съдържащи хлор,ако искаш да не жълтеят.

Памучни са дрехите, не обичам изкуствени материи!

# 294
  • Мнения: 10 210
Имам една дълга рокля, цветна, райе. Беше с петно от размазала се джанка, от няколко дни. Не знам защо реших да я пусна с Первол за цветно. На 40 градуса. Само за час, и без друго не й давах шанс с този препарат, какво има да се върти с часове. Вадя я от пералнята, петното го няма и аз така Astonished. Не е ли странно.

# 295
  • София
  • Мнения: 848
.... Синият Тео бебе прах, направи дрехите на швейцарско сирене, ...
Със синьо Тео бебе пера всички детски дрехи, бяло и светло цветно устойчиви тъкани. В момента съм на 5 или 6 на торба (преди да му сменят опаковката ползвах зеления вариант, алое вера) и от синия нямам оплаквания.
Предполагам, че наблюденията на потребителката са верни и от синия се получават дупчици по дрехите.Hands V
Давам своя положителен отзив за Тео бебе.

# 296
  • Мнения: 947
Преди да му сменят опаковките ползвах лилав Тео бебе. След промяната взех за проба син(кутия) допадна ми и взех пакет, после пак и така докато не осъзнах, че дупките по дрехите са точно от него. Последната торба я дадох на едната баба и тя също се оплака че по дрехите и се появили същите малки дупчици. Не знам на какво се дължи, на неразтваряне, на лоша партида ли Thinking 2г и нещо ползвах Тео бебе и такова чудо не ми се беше случвало.

# 297
  • София
  • Мнения: 965
Дами някъде Персил прах за цветно на промоция? Ариела за цветно още ли е без добавката за пренос на цветове?

# 298
  • Мнения: 5 911
До днес в Кауфланд прах, гел и капсули. Но дали има за цветно не зная. И дали има във всеки магазин . Не съм от София.

# 299
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Сдобих се с новия прах Персил за бяло на цена 4,80 лв. от Кауфланд. Беше срязана опаковката. Проверявайте при намалените стоки, там се случва да има такива намаления.

Общи условия

Активация на акаунт