Перилни препарати и омекотители – 59

  • 42 334
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 40 836
За бяло ми свършва...

Вижте това, ако на някой му трябва

# 601
  • Мнения: 1 953
Аз за бяло не им харесах праховете на Бинго, сега не знам как са.

Free, ако ти се смята, може да слагаш половон доза прах и половин течен. Когато имам течен винаги правя така и резултатът ми харесва. За пране на цветно става въпрос.

# 602
  • София
  • Мнения: 38 613
Не мога. Слагам го в чашка в барабана, че тази пералня не е наред горе.

# 603
  • Мнения: 364
Привърших поредния Ариел гел за цветно и днес тръгнах за нов, нямаше обаче и се спрях на Персил. Лавандулов не ми допадна, щях да припадна от отвратителна химическа миризма на синия на снимката. Така ли мирише по принцип този гел?
Взех друг- Deep clean, поне ухае сносно.
Майка ми погрешка е взела гел Савекс за бяло, ще стане ли нещо на цветните й дрехи от оптичните избелители?
И на Медикс мернах един гел за цветно в свежо зелена опаковка, много хубав аромат, но се въздържах заради ниската цена.

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 20:38 от Maya Petrova 601620

# 604
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 830
Течен гел за бяло даже и да съм ползвала някога съм се отказала. Не вярвам да навреди на цветното пране.
В момента ползвам този Персил:  и съм много доволна и като изпиране и като остатъчен аромат.

# 605
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Здравейте!

Попаднах в темата докато търсех информация за подходящ прах за пране за бебета, а се оказа, че има доооста да уча и то не само за бебешкото пране Grin
Не съм изчела цялата тема, но от това, което прочетох разбрах че за бебешко пране най-подходящи са праховете с кислородни избелите, по-възможност без парфюми. Ако съм разбрала правилно такива са Денкмит Сензитив и Персил за бяло в зелената опаковка (без Силан), а Персил Сензитив не съдържа такива кислородни избелители. Моля, поправете ме ако греша. Приемам съвети и за други подходящи за бебета прахове.

Понеже ми донесоха от Германия течен препарат за цветно (мисля, че е на веригата Алди) Tandil Premium Duft за 48 пранета исках да попитам имате ли информация/мнения/отзиви за него.
За този става въпрос
Скрит текст:
Имам също и прах на пране за цветно на същата марка, почти цяла опаковка, отворена преди година може би. Той дали става?
Скрит текст:
Ако е необходимо мога да снимам опаковката отзад.

# 606
  • София
  • Мнения: 3 857
Има вариант да се ползва Персил Сензитив, но да му се добавят допълнително избелители. Надявам се Гес да даде съвет може ли и как?
На мен зеленият Персил за бяло ми е силен аромат, купих една опаковка и не можах да го издържа, подарих го. Имам запаси от стария Сензитив с избелителите, но като свърши, нямам вариант.
Денкмит Ултрасензитив е без аромат, но е скъп, 10 лв.
Изобщо за бебета няма добър вариант на бг пазара за момента.
Не броя Тео Бебе - не пере добре според мен и е ароматизиран ненужно.

# 607
  • Мнения: 5 208
Вече и в България ще има течен перилен препарат Ленор. За бяло и за цветно. Синът ми ми прати снимка от Кауфланд, днес го получили.

# 608
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 830
Дали са го заредили вече?
След малко и без това ще ходя до Кауфланд и ще погледна дали го има.
Другата седмица ще има омекотител "Бинго" - 1,98 лв. Цената е все по-висока и на промоция.

# 609
  • Мнения: 1 953
Вече и в България ще има течен перилен препарат Ленор. За бяло и за цветно. Синът ми ми прати снимка от Кауфланд, днес го получили.
Не съм се старала досега да запомня какво се пише за продуктите, които не са официален внос, та, ако може, сигурно пак, информация за него!?

# 610
  • Мнения: 5 208
О, и капсули.

# 611
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 830
Ходих до Кауфланд, но при нас все още го няма Ленора.
Имаше обаче доста капсули на Ариел с червен етикет, но аз пък не ги ползвам.

# 612
  • Мнения: 648
Каква е цената ?

# 613
  • Мнения: 364
Дали са го заредили вече?
След малко и без това ще ходя до Кауфланд и ще погледна дали го има.
Другата седмица ще има омекотител "Бинго" - 1,98 лв. Цената е все по-висока и на промоция.
Бинго го купувам от кварталния на 2.20.
В Била беше 3.20 преди седмица.
Пробвах синьото, не е моето .
Сега издирвам универсален почистващ препарат на Бинго, мирише на омекотителя в бяло.

# 614
  • Мнения: 5 208
Това е снимано от палет с нова стока. Не е проверил цената, защото не трябва да се рови палета отдолу, че може да се срути. Ето и течния (по-точно кутията му).

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 15:26 от Guess Who

Общи условия

Активация на акаунт