Перилни препарати и омекотители – 59

  • 42 213
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 397
Преди няколко дни мернах ето тези прахове , имате ли отзиви за тях и стават ли  newsm78
Аз имам един чувал Ариел и чам да намалее и ще взема да пробвам, ама да питам преди това Simple Smile
https://ciao.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0/%D0%BF%D1% … D0%B5%D1%82%D0%B0

https://ciao.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0/%D0%BF%D1% … 0%B5-chante-clair

https://ciao.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0/%D0%BF%D1% … %D0%BD%D0%B5-sole

# 721
  • Мнения: 9
Благодаря за препратките. Цената не Даш е доста приятна.

# 722
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 389
На българския пазар има ли Тайд за цветно?
в Метро сега има Тайд на промоция голяма торба , та може би има малки раЗфасовки там.

# 723
  • Мнения: 5 207
Другата седмица в Лидл цветоулавящите кърпички Formil ще са на 2,50 лв. Идеално.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Никога не съм пробвала...

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Това е добра новина.Досега ползвах много рядко-20 бр.за година и половина.Но вече с тези униформи в училище ще ползвам по-често.Лидълски не съм купувала досега.

# 726
  • Мнения: 5 207
Забравих да пиша, че са 24 броя. Добри са, в момента съм с тях.

# 727
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Със сигурност и аз ще купя, че тези на ДМ ми свършват. За момента от цветоулавящите кърпички на ДМ са ми фаворит.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Ползвате ги при цветни, които пускат ли?

# 729
  • София
  • Мнения: 10 576
Мистик, да.

Да кажа за кърпичките на Джъмбо - доволна съм.

# 730
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Слагам и при бяло пране, смесено с устойчиви на бяло пране дрехи. Все ми се струва, че винаги улавят нещо (мръсотия ли е, оцветяване ли от високата температура), не знам, но като я изкарвам кърпичката след прането е с видимо променен първоначален бял цвят.

# 731
  • София
  • Мнения: 3 839
И аз ползвам кърпичка на всяко пране. Всъщност, чисто бяло пране нямам, всичко ми е цветно. Но бельо и чаршафи си пера с прах за бяло. Кърпичката е винаги сива след такава пералня.

# 732
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Такава е и при мен. То вярно, че и водата ни е мръсна, но наистина ми стана навик на всяко пране да слагам кърпичка. И задължително в мрежичка, за да не я намеря пак във филтъра.  Frowning

# 733
  • Мнения: 3 096
Даа, два пъти си запушвах пералнята с цветоулавящи кърпички. Първия път реших, че е случайност и продължих да си ги слагам директно в барабана. След втория път вече ги слагам в мрежичка, че ще си имам ядове с мъжа ми Joy А и като нищо пералнята ще се развали, защото като стигне до източване на водата, зацикля и не може да мине към следващия етап.

Може и да сте коментирали, но все пак да кажа... Загледах онзи ден в Метро Сано Максима Сензитив, 90 пранета - 19 лева. Но понеже повечето неща сякаш са по-скъпи от Кауфланд, реших да проверя първо цената там. Е, в Кауфланд изобщо нямаше такава разфасовка. После цъкнах в Гугъл и видях, че струва около 23-24 лева и ме хвана яд, че не купих от Метро на промоционална цена. Оначе минавайки покрай един ДМ, реших да проверя и там, и освен че имаха такава опаковка, и цената беше супер - 15 лв. Чак реших, че е някаква грешка. Нямаше етикет за промоция, беше си редовна цена. И едно питане, този прах non-bio ли се води? Гледах опаковката, но не видях

# 734
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Аз ползвам кърпички от Дм, взимам като са на промоция 2-3 пакета и излизат супер изгодно. Слагам на всяка пералня, без спално бельо , винаги излиза сива или боядисана.

Общи условия

Активация на акаунт