Пазаруване от НМ, тема 34, АВГУСТ 2019

  • 35 956
  • 726
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте! Аз нещо не съм впечатлена от намаленията това лято. Нищо не ми хареса толкова, че да поръчам.
Но ме радва новината за талоните с 15%, че върнаха предишните условия. Сигурно ще се разходя до реален магазин.

# 211
  • Мнения: 19 688
Аз не смогвам да седна и ревюта да напиша от нямане на време. Успях обаче да поръчам обувки от английския и немския - едните ми бяха 20 паунда, другите осем евро.

# 212
  • Мнения: 47 987
Аз съм изпуснала снощи намалението, но нощес си пуснах една поръчица...да видим...някакви неща висяха в кошницата отдавна, но и една рокля се появи...и пуснах, ама на каръшкия акаунт, та да видим какво ще дойде

# 213
  • Мнения: 23
Харесах си този модел жилетка, но се колебая кой размер. По принцип нося М, но тези са леко oversized като че ли и от тях съм взимала по-малки преди време.
XS дълга 79 см и широка 98 см
S  дълга 80 см и широка 106 см

Моята гръдна е 91 см и не искам да ми стои огромна. Някой има ли я впрочем?

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 19:54 от kapchica92

# 214
  • София
  • Мнения: 1 621
Успях да поръчам 2 неща от 15% код вчера и даже вече са изпратени. И аз вече не получавам смс от Еконт и се чуваме с куриера.

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 00:27 от nefer

# 215
  • Мнения: 2 405
Момичета, никой вече няма да получи известие от Еконт, от 4 месеца, може би.
Известие има на имейл, ако си регистриран в Еконт.
Известие по телефон може да има, но срещу заплащане(0,18ст допълнително към наложения платеж).

Тия дни бях в магазин на НМ. Имаше разни нещица, хвърлих око на сутиен, мерих го, обаче се отказах. Е сега ме е яд, че не го взех, ама...

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Аз пък имам код за намаление от 8лв за нашия сайт, както и код за 25% на един артикул в английския и се чудя за какво да ги очаткам Grinning
В тази връзка, оглеждайте си внимателно мейлите за върнати стоки с прикачена бележка за върнати пари. Там в края случаааайно видях, че имам код за извинение и той ми дава 8лв намаление заради неудобството. Върнах заради дефект, който описах и в ревюто.

# 217
  • Мнения: 54 442
То това е добре, но не винаги мейлът не наличен, за да провериш. Simple Smile

# 218
  • Мнения: 35
Здравейте момичета,
харесала съм тези ботуши
някой има ли такива? Какво ви е мнението за качеството на обувките им като цяло?
Аз съм много взискателна относно обувките и винаги подбирам марки които са с много добра изработка - Ботуши например нося по 3-4 години и все още има живот в тях. Например на Sisley много ми допадат ботите -вече трета зима се мъкна с един чифт който го чаках до последно да го намалят на 160лв
Та моля дайте си мнението H&M как са спрямо качество? За дрехи H&M ми прави впечатление че като си купя по-скъпи модели например от 109 - намалени на 60/50 лв или 79- намалени на 40/35лв нещата са доста сносни - евтините обаче ги нося за сезон и заминават Sad Същото мнение имам и за дънките им - кройките са доста прилепнали и добре ми стоят само дънки над 38-80лв - останалите нямат хубава кройка.

Ще очаквам мнението ви!
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0672355002.html

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 08:50 от sear145

# 219
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Щом си взискателна, май ще е по-добре да ги пропуснеш. Не са със завидно качество. Серията Премиум куалити са хубави, но тези, които си показала, не са от тях.

# 220
  • Мнения: 3 638
Търся този панталон размер 38 ако някой е успял да го поръча и му е малък /мерих подобен и беше умален/
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0736090002.html

# 221
  • Мнения: 68 654
Аз не съм взискателна и ми дойдоха сандалетите за 16 лева Simple Smile
Златните....ще ги тествам на обяд за пришки...

# 222
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
я дайте тези злата да ги видя .. нещо щерката ме зариби с блясък , тюл и злато  Simple Smile))

# 223
  • Мнения: 68 654
Твърди обаче стоят, леко дървени. Отзад на петата ми е свободно и не ми жули, но лявото кутре го усещам притеснено....
Твърда е кожата имам предвид.

# 224
  • Мнения: X
я дайте тези злата да ги видя .. нещо щерката ме зариби с блясък , тюл и злато  Simple Smile))
Няма ги вече златните, само тези са останали
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0593808009.html

Общи условия

Активация на акаунт