Пазаруване от НМ, тема 34, АВГУСТ 2019

  • 35 976
  • 726
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 236
Аз прах в пералнята едни сандали от имитация на велур преди няколко дена. Нищо им няма, извадих ги като нови. 😊
Ако се притесняваш - изпери ги с гъба и сапун, нищо няма да им стане.

# 376
  • Мнения: 54 464
Розовите кецове от имитация на велур ги пера най-редовно в пералнята, нищо им няма.

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
Да дам отзиви за последните покупки:

- блузата е чудесна, само дето ръкавната извивка е по-голяма, не знам защо ги шият толкова широки;
- надявам се да стане на госпожицата и да го хареса;
- 3 чифта очила вече губи, няма изненади;
- якето е чудесно, точно ще и бъде.

# 378
  • Радомир
  • Мнения: 627
Хмм, така прави ми впечатление, че са вдигнали цените на някои намалени неща. Скоро правиха този номер, сега пак.
Така например следя форумните златисти сандали, които са изчерпани, но от тази вечер са с цена 34.99, а бяха ок.18
Едни сини къси панталони от 9.99 сега скочиха на 15.99
Други сандали,  които бяха под 20лв сега са 38 нищо, че са изчерпани.
Панталона, който се коментираше, че е с дефект по шева след пране от 20лв.вече е на редовна цена 54.90
Какво ли замислят?

# 379
  • Мнения: 5 298
Малко извън темата, но може да бъде полезно относно куриерите

Скрит текст:
Днес трябваше да връщам една обемна 5-т килограмова пратка. В Еконт през ОЛХ ми показа над 20 лв, в Интерлогистика ме изненадаха приятно с 9,90 лв

Нещо отдавна не са пускали намалени чаршафи с ластик ))).

# 380
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Да дам отзиви за последните покупки:

- блузата е чудесна, само дето ръкавната извивка е по-голяма, не знам защо ги шият толкова широки;
- надявам се да стане на госпожицата и да го хареса;
- 3 чифта очила вече губи, няма изненади;
- якето е чудесно, точно ще и бъде.
Дънковата блуза отговаря ли си, от плътен деним ли е и не е ли с много голямо деколте?

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
dodi, oтговаря на номера си, деколтето е точно - не е разголено ( с нормален бюст съм). Съставът  е 100 % лиосел, много приятна материя, не бих казала плътна и дебела.

# 382
  • Мнения: 2 081
Май сега само това е от евтинийките, на някой може пък да му трябва такова:
Долнище на бански костюм https://m2.hm.com/bg_bg/productpage.0256513025.html

Как ги намирате тези неща за стотинки ? Явно аз нещо не се справям със сайта Grinning

# 383
  • Мнения: 47 993
Отиваш на жени, избери всички, сортиране п най-ниска цена
Нещата за стотинки обикновено не могат да се добавят в кошницата, случаааайннноооо са изчерпани, но може и да имаш късмет
Скрит текст:
В sinsay щерката си накупи тениски и потници по 1,90...вече всичко ми се вижда скъпо на фона на синсей и пепко. За тийн/мъже-идеално. В sinsay има много неща с Хари Потър и Мики Маус за девойки, цените са нормални
Между другото в Ризървд пък са пуснали Хари Потър серия за момчета от новата колекция. Явно е на мода отново Wink

# 384
  • София
  • Мнения: 940
Блузата от лиосел и аз я имам, не е разголена.

Взех 3 неща:



Обувките са красиви, но доста умалени и за тесен крак. Взех номер по-голям и пак не мога да се вмъкна в тях.

Панталона е много широк и си прозира, още му се чудя.

Чорапките стават.

# 385
  • Мнения: 327
Някой получи ли роклята от шифон? Да сподели как е, още се чудя на мойта да я вземам ли

# 386
  • Мнения: 2 236
Аз да питам за детските слипчета. Моя син е на 2,5 г. и 15 кг. Гледам размерите са 92 и следващия 98/104. Дали ще му са  много големи вторите?

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Детското бельо е умалено.
От него винаги взимам 1-2 номера нагоре.

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
А моят син е 137см висок, дънки носи (от скини моделите) 134 и 140, но боксерките му са 110-116 и 122-128, като вторите са му леко големи и се набират. Та е относително Wink Ама и на дребоса му е една шепа дупето, че е сравнително слаб, и не обича широки гащи Grinning

# 389
  • Мнения: 3 632
Моля помогнете Simple Smile
Спешно, не на живот и смърт, но все пак спешно, имам нужда от един от новите ваучери за стари дрехи, които може да се използват и онлайн.
До събота ще върна два. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт