Пазаруване от НМ, тема 34, АВГУСТ 2019

  • 35 955
  • 726
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 426
Бихте ли ми препоръчали цял бански, бюста ми е по-голям Simple Smile някой от който сте доволни Simple Smile

# 541
  • София
  • Мнения: 905
От орсай имам отлични пападения. Ако не си пробвала в магазина, обърни внимание на размерите, не съвпадат с тези на хм
Да,нищо не съм носила от тях. По-малки или по-големи са от на H&M най-общо казано?
Аз съм поръчвала от Орсай. Според мен са леко умалени тениските. От тях имам ХС и една идея са ми по-тесни в сравнение с ХМ, където ХС са ми ок. Имам от тях и панталони 36, които са ми идеални, а пък от ХМ дънки вземам 38. Аз питах в темата за Орсай и там ме ориентираха.
Моля за линк към темата за Орсай.
Благодаря

# 542
  • Мнения: 9 702
От орсай имам отлични пападения. Ако не си пробвала в магазина, обърни внимание на размерите, не съвпадат с тези на хм
Да,нищо не съм носила от тях. По-малки или по-големи са от на H&M най-общо казано?

Отговарят си на тяхната си таблица, каквото съм поръчвала и мерила, но най-общо, от тях съм р-р 36 за панталони и дънки, а в х-м съм по-скоро към 38. Рокля си купих 40, ластична, стана ми. От х-м имам 40 и съм на границата да са ми малки в горната част.
Пускат намаления 70-80%, мисля, че имаше безплатна доставка при определени условия.

п.п. Извинете за отклонението, но нали сравняваме с ХМ.

# 543
  • Радомир
  • Мнения: 627
Разгледахте ли новата колекция?
Толкова неща си харесах 😍 Но отново някои са изчерпани още преди да ги качат 🙄🤔
Относно Орсай имам рокля и палто същите размери като НМ. За мен нямат голяма разлика 😉

# 544
  • Мнения: X
За върнати в един пакет две неща от различни поръчки, си удържали два пъти сума за доставка... Разговаряхме по телефона, начислиха връщане на сумата веднага, но си проверявайте какво ви връщат!

# 545
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Еми нормално е, ако са от две отделни поръчки.. Преди ги цакахме така с една доставка, но сега вече не минава..

# 546
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Напротив, аз преди да върна нещата от две поръчки се обадих и питах. Казаха, че една доставка ще начислят, но начислиха две. Обадих се и ми казаха,е се извиняват и е станало грешка и ми върнаха едната доставка.

# 547
  • Мнения: X
Ми не е нормално. Едната дори е от поръчка с безплатна доставка. Възстановиха 4 лв и там колкото са стотинки.

# 548
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Че на мен всичките са ми с бд.. Това какво общо има със сумата за връщане? Тя си е задължителна

# 549
  • Мнения: X
Ами в един пакет са, защо да са две суми за връщане?
Два пъти сума за доставка за един пакет е нормално?! 🤔🙄
Не се учудвам... щом и 10 профила с една банкова сметка може и проблем няма!

# 550
  • Мнения: 68 654
По закон няма такова комбинирано връщане на две отделни поръчки - в един плик да се върнат. Редът е както са получени - тоест отделно, така се и връщат. Разходите за връщане са за сметка на КЛИЕНТА и това ясно е казано в ЗЗП. Място за сръдня няма.
От ХМ как ще процедират ...е на добра воля.

# 551
  • Мнения: X
Да, ясно е казано! 😁

# 552
  • Мнения: 47 987
В кой закон го пише за две поръчки Simple Smile
В техните условия също не пише таксата за връщане на две поръчки два пъти ли се удържа. Даже съм ги питала писмено и не благоволиха да отговорят

# 553
  • Мнения: 68 654
Това от сайта касае ЕДНА поръчка, разделена на няколко доставки. Някои момичета така получаваха пратката си - разделена.
Няма в условията им никъде, че ДВЕ отделни различни пратки могат да се върнат в един пакет.
Това е хитруване...опит да се спести едната доставка за връщането.

Коментирано е многократно. За мен нещата са ясни. Иначе от там насетне - кой както успее да се спогоди и договори с ХМ.ци....но да се сърди, не мисля.

# 554
  • Мнения: X
Да си коригират смислово ето това тогава. Защото е двузначно. Може да е в контекст с първото изречение, може и да не е.
Цитат
Ако желаете да върнете няколко артикула, които са доставени в различни пратки, просто използвайте двата документа, придружаващи доставката, в една обща пратка.

Общи условия

Активация на акаунт