Вълнуващи са първите ритничета на ДЕКЕМВРИйските момчета и момичета!

  • 22 730
  • 721
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 499
Марти, доколкото прочетиох си в Мездра. Аз съм във Враца,може с теб да си спретнем едно кафе някъде по средата на трасето 😁😁

# 646
  • Мнения: 5 614
Ехеее, супер. Да, може, лошото е, че не шофирам, а с тези автобуси в тая жега.. Ще го измислим. Grinning

# 647
  • Мнения: 4 660
А като стана въпрос за шофиране от кой месец може да се возим без колан?
Ако ми се налага си карам колата макар и рядко да е.

# 648
  • Мнения: 3 831
За мен от никой месец не е препоръчително. Шофирам активно всеки ден, слагам колана само отгоре, без долната част, която минава през корема.

Иначе от началото, ако си носиш документ от лекаря за потвърждение на бременността.

# 649
  • Мнения: 4 660
И какъв ще е този документ?
Аз нося винаги последния ехограф в портмонето си, освен ако не вярва да покажа коремче Joy

# 650
  • Мнения: 499
И аз слагам само отгоре колана. Иначе в мен е първия амбулаторен, в който се потвърждава бремеността.. Въпреки че вече ще им е трудно да не видят и с просто око закръглените ми форми 😁

# 651
  • Мнения: 3 831
Ами на мен като документ ми даде за пред работодателя в свободен текст написа, че потвърждава бременност и да послужи пред работодателя, може да ти напише да послужи пред МВР. Но не мисля, че в 6-и месец някой би се усъмнил.

# 652
  • Мнения: 1 670
Аз не слагам колан. Честно казано, ако ме спрат не биха ми повярвали на корема все още, нямам бременен, а преял Grinning, и документ не нося. Ама ще го мисля, ако стане. Скоро надявам се и да ми проличи Grinning

# 653
  • Мнения: 5 614
Аз не слагам колан като се возя сега. Но съм казала на ММ от Англия да вземе предпазен колан за бременни, защото като си дойде и вземе кола (претърпя катастрофа март месец и слава Богу е добре, но колата ..) няма как да пътувам Мездра - София без колан. А тук тези предпазни колани са скъпи.

# 654
  • Мнения: 62
Еделвайс, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива! Simple Smile
Лана, моля и на мен да ми пратиш списък.
Аз с килограмите хич не съм добре, ама така да ми се яде... Замествам пушенето с ядене явно. И преди съм спирала цигарите и е довеждало да същото - много качени кг, а сега и в комбинация с бременност.. Сигурно като родя и се кача на кантара след това, ще се разрева. Simple Smile

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 1 056
Шофирам само с колан. Така е препоръчитено. Долната част минава под корема ниско, мже с възглавничка да се повдигна. Преди си бях взела специална приставка, но пък ми запарваше и сега не я използвам.
Имайте предвид обаче, че при непоставен колан, много въздушни възглавници не се отварят, да не се случва разбира се...

# 656
  • Мнения: 240
Аз съм активен шофьор и карам без колан градско и извънградско още от самото начало. Според закона и правилника бременните могат да шофират без колан. Също не нося документ за бременност, но в момента не би имало съмнение ако ме видят

# 657
  • Мнения: 62
Моята работа е изцяло свързана с колата, почти не излизам от нея Simple Smile До прди месец бях с колан, но вече ми пречи и сега само горната част минава през мен.

# 658
  • Мнения: 240
Шофирам само с колан. Така е препоръчитено. Долната част минава под корема ниско, мже с възглавничка да се повдигна. Преди си бях взела специална приставка, но пък ми запарваше и сега не я използвам.
Имайте предвид обаче, че при непоставен колан, много въздушни възглавници не се отварят, да не се случва разбира се...
Така е...мен глобите не ме притесняват толкова, колкото безопасността. Затова наистина е добре да се шофира възможно най-бавно и внимателно. Ще ги погледна и аз тези приставки

# 659
  • Мнения: 874
Как така само горната част поставяте? Нещо не мога да се сетя

Общи условия

Активация на акаунт