Вълнуващи са първите ритничета на ДЕКЕМВРИйските момчета и момичета!

  • 22 728
  • 721
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 290
Здравейте момичета,
Днес бях на преглед и бебка е добре. Сега чакам само изследванията да излязат. Аз съм +4 кг, като 3кг. съм качила последния месец. Ноо аз съм ниска и слаба, така че си е индивидуално. Все пак няма как да не качим килограми 🤰

# 631
  • Мнения: 240
Аз също очаквах да се сдухам малко от качените килограми, още повече, че някои познати и приятелки около мен за цяла бременност качиха по 5 кг и си бяха и останаха фини мацки, но не. Не знам какъв хормон ме е ударил, обаче все си мисля, че коремчето ми е малко и не ми личи, че съм бременна. Колегите ми без да ги питам възклицават "ехее, колко ти е пораснало коремчето" и аз не знам защо го приемам като комплимент Simple Smile. А даже колежка ми обясняваше как в тия месеци, ама грам не и личала бременноста за разлика от при мен Simple Smile и пак някак си искрено се поласках. Изживявам се като някаква бразилска звезда и като излизам обличам прилепнали рокли и се нося все едно модел на Виктория Сикрет е излязъл на разходка. Не знам какво се случва...А по принцип бях много суетна и тренирах много сериозно

# 632
  • Мнения: 3 831
По принцип не съм от най-фините, даже хич, ама днес се почувствах по-добре. Почти в 7-и месец съм, а един колега даже не е разбрал, че съм бременна Grinning виждаме се всеки ден и излизаме заедно на разходка в почивките, просто не коментирам нищо, свързано с това с колегите ми, та да, явно не е трагично положението. И отделно че съм си обула панталон, който си ми ставаше през април. Е, малко трудно го закопчавам, ама няма значение Grinning

# 633
  • Мнения: 167
Здравейте, аз съм в 25 седмица и съм плюс 4 кг. засега. Не искам да качвам повече от 10, ноо не зависи много от мен.

# 634
  • Мнения: 1 139
Еделвайс, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, много радост с бебочето. 🎂
Аз в петък съм на лекар и ще видя колко съм качила. И аз си мислех, че с момиче се качва повече, но за сега при мен е обратното, с баткото качих над 20 кг 😣но тогава забременях и мн слаба,а сега с момата въобще не е така. Ще видим до края има още доста време.
Попи, надявам се на ехокардиографията вс да мине наред 🤗

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 12:12 от mariq2016

# 635
  • София
  • Мнения: 114
Привет и от мен Simple Smile
Еделвай, честит празник! Бъдете  много здрави и  спокойни, поне до декември. После ви желая щастлива лудница 😁

Попи, прегръдки и от мен, всичко ще се нареди Hug

Да дам отчет от вчерашната ФМ - девойките са без забележки, съответно 560гр и 620гр., било допустима разлика. Въпреки че хванах разлика между апарата на моя лекар и този на ФМ. Минимална е, до няколко дни дава при измерването, но както казва доки - това не е точна наука.
Сега с риск да ми се смеете ще кажа, че моята драма с кг е че се притеснявам дали са достатъчно +. Не ме съдете, не искам да съм мама Меца Simple Smile, а само да съм сигурна, че общото ни здраве не е застрашено. При последните два прегледа нямах разлика в кг и обиколка, док не се впечатли щото бебки си бяха ОК. Само се чудя като ги разделя тия 4+ кг на кило и малко бебета, увеличено количество кръв и лимфа, и поне още кило цици 😁, после се чудя що едва дишам и нямам сили да ходя. Айде сега ми се скарайте/посмейте 🙄

Утре къде и на каква лекция щяхме да ходим? Излезе ми от главата, само знам че беше от 10:30. Искате ли след това да седнем някъде?

Лана, може ли и на мен списъка ти Wink Не че съм хукнала да купувам, още ми е смотано и нямам желание за нищо. Кой беше споделил за липса на силни емоции. Аз съм същия дивак - обожавам голямата си дъщеря и много хора ме поздравяват за грижите и възпитание й, но никога не съм била от подскачащите майки, дето живота им приключва с раждането и гледането на деца. Моля никой да не се засяга Hands V

# 636
  • Мнения: 499
Честит празник,еделвайсче! Здраве и благополучие ❤

Лана, и аз се записвам за списъка 🤗

Аз съм +4кг. от началото на бремеността като май само коремът ми изглежда огромен към момента 😁

# 637
  • Мнения: 5 613
Моята беба преди 20 и кусур дни беше 551 грама.. Сега може да е ударила 900 вече. Grin Та както каза Пухтулка, то като сложите бебето, увеличената кръв, води и т.н, не остана много по нас. Така се успокоявам. Grinning
Искам и аз на лекция с вас. Sad

# 638
  • Мнения: 3 831
Пратих ви, Пухи и Джорджия :*

И аз искам на лекция или поне на кафе Grinning но съм на работа Sad даже четох, че моя АГ щял да има лекция на 4-и септември, но и тогава съм на работа и ще ми се размине..

# 639
  • Мнения: 882
В парадайс на първи грижи за бебето https://www.facebook.com/events/2618540871498793/?ti=cl съгласна съм после за кафенце.  Марти хващай метрото ако ти е удобно и идвай . Като казахте кг аз гледам, че ми е пораснал корема и сега се премерих 8 кг вече съм качила от началото 23 седмица съм . Радвам се за тях значи бебчо расте . Момичета после по парковете ще ги сваляме хич няма да ги мисля .  Иначе и аз знам че с момичета  се качват повече кг но пак е до фигура и организъм на човека. 

# 640
  • Мнения: 167
Ех, и аз изпускам срещата, трябваше да почивам утре, но се съгласих да заместя колежка.
Разкажете после как е минало и на лекцията, и ако сте се запознали Simple Smile

# 641
  • София
  • Мнения: 114
В парадайс на първи грижи за бебето https://www.facebook.com/events/2618540871498793/?ti=cl съгласна съм после за кафенце
Как ще се търсим? Аз ще съм с 11годишка компания ако не ме отсвири в последния момент.
За тези, които още работят - винаги може да измислим и някоя уикенд среща Simple Smile

# 642
  • Мнения: 1 670
Искам и аз списък Hug

# 643
  • Мнения: 5 613
Моникриси, не съм в София Cry
Лани, ако може и на мен списъче:hugs:

# 644
  • Мнения: 175
Ако може списък и за мен, Pls Blush

Общи условия

Активация на акаунт