Осми клас 2019/2020 Щастлив и смел полет на младите птици!

  • 48 588
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 532
А като се сетя, че моят син тази година се оплаква, че храната в ресторанта на хотелчето, в което бяха на "лагер", била студена и готвели с чушки JoyJoyJoy

# 706
  • Мнения: 11 818
Освен вече изброените по-горе мамби, задължително викахме и Дама Пика! Scream

# 707
  • София
  • Мнения: 6 094
Много бях добра с иглата: пижамата - за калъфката, а тя - за долния чаршаф. Laughing

# 708
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
хаххха, а аз си представих, че този разговор (нашият) се води от наборите след време.Blush
Как ли ще звучи?!?Joy

# 709
  • Мнения: 1 812
хаххха, а аз си представих, че този разговор (нашият) се води от наборите след време.Blush
Как ли ще звучи?!?Joy

Ния, може да им дадем тема за разговор от общите спомени на наборите, ако влязат да четат какво сме писали за тях преди 12-13 години, нямаше скрито-покрито тогава между нас, даже ги бяхме и сватосали Kissing Face  Two Hearts

# 710
  • София
  • Мнения: 1 044
Най-култовото ми преживяване беше един лагер в с.Голяма Желязна, Троянско. Спяхме в едно опразнено училище - в класната стая бяха наредени 14 легла. Няма такъв купон.... заредени легла, мамби, мазане с паста за зъби, дискотеки ..... И на края с какви въшки се прибрахме ........

# 711
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Леле какви спомени... толкова весели преживявания. И с паста са ме мазали и мами са ми правили... и аз де. На лагер в Китен за първи път ми дадоха цигара, опитах кафе и бадемов аператив... но най-култовото беше в Обзор. Хайманите изнесоха леглото на едно момче (много дълбоко спеше) на плаца. И сутринта свири тръбата...
И бълхите и въшките ги помня... ама не с лошо... LaughingLaughingLaughing

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 14:45 от Drina

# 712
  • Мнения: 7 640

И портмонето, вързано на  конец, и номера с лист хартия и чаша боза /колко лелички в сладкарниците докарвахме до бяс/.............Сега се караме на собствените ни наследници, които ни повтарят, дали? /половинчат цитат от една песничка/:smiles:

Това не се сещам какво е Yum

# 713
  • Мнения: 3 974
"Лятна вечер спуска звезден кош/ лека нощ, другари, лека нощ!/ В лагера любим с песен да заспим/Лека нощ!" Май много ни се иска смяна на кутиите!

# 714
  • София
  • Мнения: 6 094
...и номера с лист хартия и чаша боза /колко лелички в сладкарниците докарвахме до бяс/............
Това не се сещам какво е Yum
Захлупваш чашата с лист хартия и я обръщаш върху масата. След това внимателно изтегляш хартията.

# 715
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Тази насока на темата повече ми харесва. Simple Smile Стана много свежо някак и замириса на море.Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 6 094
Тази насока на темата повече ми харесва. Simple Smile Стана много свежо някак и замириса на море.Simple Smile
И на беля Joy

# 717
  • Мнения: 1 812
SmileySmiley Както казвам на децата ми, "Вие да не си мислите, че съм се родила на 40 години?" Relieved Relieved

# 718
  • Мнения: 7 640
...и номера с лист хартия и чаша боза /колко лелички в сладкарниците докарвахме до бяс/............
Това не се сещам какво е Yum
Захлупваш чашата с лист хартия и я обръщаш върху масата. След това внимателно изтегляш хартията.

SmileySmileySmiley
мисля, че и не на лагер ще му намеря приложение

# 719
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Тази насока на темата повече ми харесва. Simple Smile Стана много свежо някак и замириса на море.Simple Smile
И на беля Joy

Simple Smile Мило е някак. Дет се казва - и ние хора сме, а не само кълба от нерви, напрежение и изчислителни машини за балове и шансове. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт