Пощеливи ли са бебетата?

  • 1 283
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
Случваше ни се - точно на 5 м (и сега понякога го прави), накрая стана невъзможно да ям пред него....на 5,5 захраних - той беше мн доволен Wink
може скоро да пробваш да му даде да хапне, особено ако са налице и др признаци, че е готово за захранване...

а и според мен то като те гледа разбира, че това което правиш е приятно за теб и иска и то милото....може и да греша ест.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 827
Не знам дали е пощелив,но като ни гледа как ядем и не само,че преглъща,ами и един жален поглед изважда от някъде,та чак да му приседне на човек.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Божееее, гледам това заглавие от два дни и си представях, че става въпрос за пощене някакво - като при маймуните Joy и си мислех, че моя Дани никога не ме е пощил, а би ми харесало многУ.
А то, какво било Laughing
Май си зависи от бебето. Моето не е било "пощеливо" (ама к`ва дума само Grinning) въпреки че си е ящен

# 18
  • Мнения: 2 381
Пощелива е-да Grinning Не ни изпуска от поглед.
Онзи ден правих млечен крем и тя ме гледа, докато го опитвам.Тогава свеки каза:"Топни й пръстчето и й дай да си го оближе!Дояжда му се на детенце!"
Представяте ли си-прясно, мляко, яйца, ванилена захар, брашно и това да го опита...НЕ!

# 19
  • Мнения: 422
Определено е .. Laughing Вече му слагам по малко пюре на масата и е много доволен,че и той "хапва" с нас Mr. Green
А ако може и малко бира някой да му даде ще е най-щастливия  beer  Joy

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Божееее, гледам това заглавие от два дни и си представях, че става въпрос за пощене някакво - като при маймуните Joy и си мислех, че моя Дани никога не ме е пощил, а би ми харесало многУ.


Хихихи, и аз това си помислих  hahaha
Дъщеря ми е вече сравнително голямо бебе и яде доста неща, но винаги когато някой седне на масата, тя е следващата. Докато не опита от всичко, което види, не слиза. А може току що да се е нахранила до откат.

# 21
Тази дума от кой край е Thinking много интересно ми прозвуча.
Мисля, че са по-скоро любопитни какво правим ние възрастните и съответно искат да опитат имитирайки ни. Синът ми редовно надава вой да пипне чашата с кафето ми и след като му я приближа се дърпа и прави една смешно-отвратителна физиономия. Sick 
тази дума е всеизвестна на по4ти вси4ки райони от БГ а ти не знаеш ли какво озна4ава??????

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

тази дума е всеизвестна на по4ти вси4ки райони от БГ а ти не знаеш ли какво озна4ава??????

Е, хайде! Ти като си мислиш, че е известна, защото често я употребяваш, не значи, че думата наистина се използва повсеместно. Сори за ОФФ-а

Общи условия

Активация на акаунт