WIZZ AIR - 35

  • 47 294
  • 983
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 22 414
На всички летища има калцуни. Не ти дават а те пращат да си вземеш.
Досега не съм попаднала на такова без.

Децата при полет до Братислава на софийското летище им вземаха натривки от ръцете. На 12 и 6г.

# 976
  • Мнения: 27 442
Никой досега нито ми е давал, нито ме е пращал за калцуни...нито щеше да има време да си взема- те така ме пришпорваха даже, неприятно беше Angry

# 977
  • Мнения: 2 124
Приготвяш се още докато не ти е дошъл редът, не да бавиш опашката със събуване и разколачване - много ясно, че  пришпорват, не са се наредили десет човека.

# 978
  • Мнения: 27 442
Е, то нямаше чак опашка която да бавя. А и не са карали всички да се събуват- аз изтеглих късата клечка. Че и с бебе бях, много беше "удобно" да го метна някъде, че да се събуя...И пак повтарям, не е имало опция за калцуни. Все тая, дано не ми се случва пак... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 979
  • Мнения: 2 124
Събуват се определен тип обувки, не всички - всеки модел, чийто ток или подметка позволява криене на наркотици или други забранени вещества. Бебето не е гаранция, че някой не е муле. Това не е проверка на случаен принцип, а важи за всеки с подобни обувки.

# 980
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Е, то нямаше чак опашка която да бавя. А и не са карали всички да се събуват- аз изтеглих късата клечка. Че и с бебе бях, много беше "удобно" да го метна някъде, че да се събуя...И пак повтарям, не е имало опция за калцуни. Все тая, дано не ми се случва пак... Stuck Out Tongue Winking Eye
въпрос на късмет е това. Иначе аз поне се стремя да нося облекло, възможно без метални елементи/декорации; спортни обувки и ръчния багаж така го подреждам, че най- отгоре да ми е елекрониката и пликчето с течностите докато мина през секюрити то. После си нареждам така, че раницата да не е прекалено издута и продължавам към гейта.

# 981
  • Мнения: 4 808
Мен ме събуват винаги, нося платформи обикновено и вече си знам и винаги имам готовност. Калцуни само веднъж са ми давали, но не помня на кое летище беше, иначе си шляпам по чорапи, а нося тънки прозрачни, от материя като чорапогащите и не е много приятно.

# 982
  • Мнения: 3 719
Заповядайте в новата тема:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1165258

# 983
  • Мнения: 1 677
Събуват се определен тип обувки, не всички - всеки модел, чийто ток или подметка позволява криене на наркотици или други забранени вещества. Бебето не е гаранция, че някой не е муле. Това не е проверка на случаен принцип, а важи за всеки с подобни обувки.
Събували са ме с летни обувки бях, рязани от страни с тънка подметка.

Общи условия

Активация на акаунт