Седми клас 2019/2020 - тема 1

  • 30 895
  • 802
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 615
Много полезно, Дидева! Още сега ще принтирам, защото по география нито един тест не видях миналата година. Не била длъжна да ги връща, губели се...Е, аз как да разбера детето къде има пропуски? Като се губят- преснимай си ги.Обаче не пропусна да каже, как за нейна сметка принтирала всичко. Предложих да съберем пари, за да не я ощетяваме- само дето не ме простреля с поглед.

# 166
  • Мнения: 21 455
Какво като се губят? Този текст - Чл. 19 (3) Контролните и класните работи се съхраняват от учителя до края на учебната година. беше отменен. То се вижда и от самия цитат.

# 167
  • Мнения: 3 058
Ту нещо от наредбите недочели, ту в нещо се вкопчили като куче в кокал и стискат ли стискат....Trollface Head Band Weary
Я ги питайте, тези  госпожи от кой клас ще се вземат оценките при кандидатстването...малко тестче...Wink

# 168
  • Мнения: 1 053
Бубче ,мерси за новата тема Flowers Rose
Връщам се назад да чета, много сте изписали, като за отпускарски сезон Stuck Out Tongue Winking Eye
Моята девойка, също едвам я карам да чете /горе долу книгите ги привърши,остана и Бай Ганьо/, но с математиката доста зор вижда, задачите които са с думи, почти и е невъзможно да ги реши сама, от 2 септември ще ходи две седмици с децата от класа да решават тестове при госпожата по математика, дано има някакъв ефект!
Определено ще и помагаме с каквото можем, но и аз не смятам чак толкова и на всяка цена да я "напъвам" за дадено училище, все пак и тя трябва да има желание /а донякъде и късмет на матурите/, а не само ние като родители!

# 169
  • Мнения: 6 933
Във фб грубата учители.бг (написано с латински букви) яко ни оплюват...

# 170
  • Мнения: 48 006
Не очаквам да ни подкрепят за каквото и да е. Вместо да работим в екип, за децата, сме разделени на враждуващи лагери

# 171
  • Мнения: 3 058
Ми, щом се разпознават в това, от което недоволстваме...Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 24 467
Добре, че нямам ФБ, та да не чета разни неграмотни изказвания от представители на подобни групи, бъркащи основни понятия, като "поправителен изпит" и "втора дата за явяване".

# 173
  • Мнения: 8 242
Стана ми любопитно. Сега ще я погледна тази група.
Моят привършва "Немили-недраги" и дори казва, че е интересна, а какви кандърми бяха докато я започне.

# 174
  • София
  • Мнения: 2 438
Търся си аз шестокласната тема, а то вече сме седмокласна. Да ни е наслука тази година. Мария огромно благодаря за твоите и на Ния усилия! Няма да коментирам журналистките, няма да коментирам и МОН, защото няма да е лицеприятно. Какво правим сега? Продължаваме ли да се опитваме нещо да променим?

# 175
  • София
  • Мнения: 6 170
Мария, за какво ни оплюват?
Нямам нито сили, нито време да чета и в такива групи, а ми става много тъжно от това разделение. Би трябвало да сме в един отбор с учителите уж.

Моят прочете Немили- недраги, с превод в ефир от моя страна. Сега е започнал До Чикаго и назад. Карам го и да влиза в уча.се да си мине математиката пак, че там е зле положението. Независимо от това, че вече е в хореографското, където най- вероятно ще продължи, ще го натискам да се подготви за НВО поне на прилично ниво, дано да ми се получи. Спрях английския тази година, за сметка на курса по БЕЛ и Мат. Ходи ежедневно на танци и това ще продължи, независимо от смяната на училището. Това е нещото, което го вълнува, а и там се разтоварва. Още повече, че са вечер след 19,30, когато той не е способен да учи.

# 176
  • Мнения: 6 615
Влязох през профила на ММ( аз нямам ФБ) , само за да прочета какви мрънкалници сме родителите и децата. И как ние сме виновни за неграмотността на децата...Бравос! Само така! Напред и нагоре.

# 177
  • софия
  • Мнения: 25 560
Влязох през профила на ММ( аз нямам ФБ) , само за да прочета какви мрънкалници сме родителите и децата. И как ние сме виновни за неграмотността на децата...Бравос! Само така! Напред и нагоре.
Родителите са виновни за неграмотността на децата? Това го пише учител?
Ще оставя без коментар.

# 178
  • Мнения: 8 242
Аз от коментарите не разбрах много кои са учителите и кои родителите, но е факт, че повечето от писанията бяха малоумни.

Иначе аз на моя син съм му обяснявала, че ако е добре образован заслугата ще е обща - на нас като родители, на учителите му и на него самия, защото се е трудил усърдно. Ако обаче си остане неграмотен, ще приема, че вината е изцяло моя, защото не съм го подхванала по-строго, да си наляга парцалите и да учи, да му обяснявам каквото не разбира или ако трябва да му търся друг учител, ако аз не мога да помогна и прочие, и прочие.

# 179
  • София
  • Мнения: 9 115
Аз хвърлих едно око. Не е нещо драматично.

Общи условия

Активация на акаунт